מגזין הומלס / רכב

טיפים להשכרת רכב לטיול עם ילדים

טיפים להשכרת רכב לטיול עם ילדים

שלמה Sixt - 31/12/2019

כשמטיילים בחו״ל, ברור לנו למה צריך להשכיר רכב. אבל מה הסיבה להשכרת רכב בארץ כשיוצאים לטיול עם כל המשפחה במידה וכבר יש לכם רכב? כמה נקודות למחשבה

נהיגה עם רישיון נהיגה פג תוקף

חגי ואלון סער - 09/12/2019

פתאום שמתם לב כי התוקף של רישיון הנהיגה שלכם פג, אך אתם חייבים להגיע לעבודה או לעשות כמה סידורים? מרבית האנשים יתפתו ופשוט יעלו על ההגה, הרי מה הסיכוי שדווקא היום יעצור אתכם שוטר? אז ממש רגע לפני שאתם כבר עוברים על החוק ומניעים את הרכב, מוטב שתקראו את המאמר הבא.

כיצד לבחור מצבר לרכב?

ענק המצברים - 05/12/2019

הרכב לא מניע? זה תמיד קורה בזמן הכי פחות מתאים. אבל רגע לפני שרצים להחליף מצבר, החלטנו להסביר לכם בדיוק ממה אתם צריכים להיזהר ועל מה צריכים להקפיד כאשר אתם ניגשים לבחור מצבר חדש לרכב שלכם.

אפשר למנוע מראש תקלות במכונית

מצברים בזול - 02/12/2019

האם אפשר להחליף מצבר לפני שנתקעים? ומה לגבי טיפול 10,000 או 15-אלף וטסט פעם בשנה -האם זה מספיק או שיש עוד כמה דברים שאפשר לעשות כדי לא להתקע עם הרכב?

ליסינג פרטי וליסינג תפעולי - מה זה ולמי זה מיועד?

יוניון מוטורס - 27/11/2019

ליסינג הוא שיטת מימון לרכישת רכב המאפיינת לרוב חברות ובתי עסק המעניקות לעובדיהן רכבי חברה, אך היום כבר נפוצה גם בקרב אוכלוסיות נוספות ופרטיות. מה זה בדיוק אומר, מהם התנאים ולמי זה מיועד? כל הפרטים בכתבה שלפניכם.

מדריך לקניית אופניים חשמליים

הרוכב החשמלי - 11/11/2019

המבחר הקיים בשוק, הולך וגדל בקצב מסחרר. אז איך אפשר לקבל החלטה? למה חשוב לשים לב ומה משפיע על המחיר? תשובות לשאלות החשובות והרבה מידע במדריך שלפניכם.

מחפשים רכב יד שניה?

באדג׳ט - 24/09/2019

איך מתחילים בחיפוש רכב יד שניה? היצע הרכבים מיד שניה גדול מאוד. קל מאוד ללכת לאיבוד בהיצע הזה ולכן, כדאי לפעול בצורה מסודרת ומחושבת. קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לחפש (ולמצוא) את הרכב הכי טוב בשבילכם.

רכב חברה או פרטי בעידן הליסינג התפעולי?

לופו, ניהול ציי רכב - 12/09/2019

אם אתה הייטקיסט מבוקש, וגם אם לא, אבל יש באפשרותך לקבל רכב חברה, ההתלבטות בין רכב חברה לרכב פרטי תהיה לא פשוטה. מצד אחד, רכב חברה זה איכות חיים בכל מה שקשור לאחזקת הרכב, טיפולים, ניקיון וכדומה. מצד שני רכב פרטי לעיתים קרובות יהיה זול יותר, גם אם זה אומר שניסע ברכב בן 5 או 6 שנים. אז באיזה מסלול כדאי...

למה חשוב לעשות ביטוח צד ג'

Insurancer.co.il - 04/09/2019

מה ההבדל בין ביטוח חובה, מקיף וצד ג׳? מה מכסה כל אחד מהם והאם כדאי להתעקש או לוותר על ביטוח צד ג׳?

האם מצלמות המהירות א-3 תקינות?

עו"ד ערן בן עמי - 30/07/2019

פסיקת בית המשפט בעכו לפני כשנה, ביטלה למעשה את האפשרות של אכיפת מהירות באמצעות המצלמות. המשטרה לא ערערה על כך ואף לקחה אחריות והפסיקה את האכיפה תוך שהיא ממשיכה לתעד את העבירות מבלי לשלוח לנהגים את הדוחו"ת.

כל מה שצריך לדעת על מצלמת דרך לרכב

- 03/07/2019

לא רק מובילאיי. מצלמות דרך הפכו מזמן ל״אביזר חובה״ ברכב. שוטרים שעצרו רכבים נאלצו לבטל את הדו״ח שעמדו להגיש לנהגים בזכות הצילום, גנבים נתפסו וכמובן, מכת המדינה - האופניים החשמליים. כמה דברים שחשוב לדעת על מצלמות דרך (מצלמות רכב) בכתבה שלפניכם.

רכב יד שניה, או רכב חדש - אז מה עדיף?

מורן הררי - 18/08/2019

הדילמה הגדולה של מרבית האנשים האם לקנות רכב חדש או יד שניה. בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר רכבים חדשים על הכביש, החל מרכבים קטנים ועד לג'יפונים. אם בעבר קניית רכב חדש הייתה בגדר חלום ואפשרית רק לאנשים מבוססים, כיום קל יותר לקנות רכב חדש בזכות גמישות בתנאי התשלום, טרייד אין ואופציות תשלום נוספו...