מגזין הומלס / זירת המומחים

באילו מצבים צריך עורך דין ביטוח?

באילו מצבים צריך עורך דין ביטוח?

שלא נדע אבל לפעמים צריך לקבל פיצוי עקב נזק כלשהו מחברת הביטוח. לפעמים, כשהמצב דורש התערבות משפטית, לא מעט אנשים מעדיפים לוותר על קבלת הכסף כי אינם מסוגלים להתמודד עם חברות הביטוח. חבל. אל תוותרו על מה שמגיע לכם מתוקף החוק. לשם כך קיימים עורכי דין ביטוח.

דוד סער 05/12/2019

ביטוחים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. כיום ניתן למצוא ביטוח כמעט בכל נושא. מהסיבה הזאת לא פעם תמצאו את עצמכם בוויכוחים משפטיים אל מול חברות הביטוח השונות כאשר כל אחד מושך את השמיכה לכיוונו. עורך דין לדיני ביטוח יסייע לכם להשיג את מבוקשכם ובעצם יעזור לכם לקבל את מה שמגיע לכם מתוקף החוק.

אז רגע לפני שאתם מתחילים בהליך משפטי מול חברת ביטוח כזאת או אחרת – מוטב כי תפנו לעורך דין לדיני ביטוח. הוא יספק לכם מענה מקצועי ויסביר לכם בדיוק כיצד תוכלו להתמודד בהצלחה עם כל סיטואציה שבצידה השני עומדת אחת מחברות הביטוח שלכם. כי אתם צריכים לקבל מה שמגיע לכם, וזה בהחלט אפשרי.

למה צריכים ביטוח?

החיים שלנו מביאים איתם לא מעט סיכונים שאתם רובם קשה לצפות מראש. לשם כך אמורות חברות הביטוח, בתמורה להפקדת סכום חודשי קבוע, לספק לכם מעטפת הגנה על מנת שתוכלו להתמודד בצורה טובה ואפקטיבית עם כל סכנה שלא תגיע.

אך בחלק נכבד מהמקרים, כאשר תרצו להפעיל את חברת הביטוח שלכם על מנת לקבל את מה שמגיע לכם – אתם תתקלו בלא מעט קשיים. במקרה כזה אתם צריכים לפנות אל עורך דין ביטוח על מנת שיעזור לכם לקבל את המגיע לכם, ויתמודד ביחד אתכם אל מול חברות הביטוח שלרוב מגיעות עם כוח רב אל אולם בית המשפט.

אל תתמודדו לבד מול חברת הביטוח

עורך דין ביטוח מלווה את הלקוח שלו החל משלב הגשת התביעה לחברת הביטוח עצמה, ועד אם יש צורך גם בהגשת פנייה לבית המשפט על מנת לדרוש את אשר מגיע לכם. לא מעט לקוחות מחליטים לוותר על קבלת הכסף רק בגלל שהם אינם מסוגלים להתמודד עם חברות הביטוח. מדובר בטעות גדולה מאוד. אל תתמודדו עם חברות הביטוח לבדכם, פנו לעורך דין מיומן. הוא ילווה אתכם יד ביד עד אשר תקבלו את מה שמגיע לכם מתוקף החוק. עד השקל האחרון, כי זה הכסף שלכם!

ישנם מקרים שבהם על ידי ניהול נכון של התיק בעזרתו של עורך דין מקצועי, תוכלו לקבל את הכסף גם מבלי להגיע אל כותלי בית המשפט. לעיתים כאשר חברת הביטוח תראה כי אינכם עומדים לבדכם, ויש לכם עורך דין מקצועי אשר מלווה אתכם לאורך הדרך – תמונת המצב יכולה להשתנות מקצה לקצה. במקרה כזה, בתוך זמן קצר כבר תקבלו את הכסף שלכם, ותוכלו להמשיך את חייכם ללא הפרעה.

כך תבחרו עורך דין לדיני ביטוח

הבחירה המשמעותית ביותר שלכם כאשר אתם ניגשים לתבוע את חברת הביטוח היא כמובן בחירת עורך הדין האידיאלי עבורכם. עורך הדין חייב להיות אחד כזה שאתם סומכים עליו במאה אחוז, ואתם יודעים כי ברגע שאתם שמים אצלנו את התיק אתם יכולים להיות רגועים. אז איך תוכלו להגיע למצב כזה?

ראשית אתם צריכים לוודא כי עורך הדין מתמחה בנושא של ביטוחים – נקודה חשובה שתשפיע על יכולתכם לממש את כל הזכויות המגיעות לכם, ישנו ידע חשוב וניסיון ספציפי לתחום הביטוח.

בנוסף, אתם צריכים להרגיש שיש בינכם ובין עורך הדין אינטראקציה טובה, כך שאתם תרגישו בנוח לשתף אותו ולספר לו את אשר עובר עליכם. לעיתים הסיפורים הללו שעל פניו נראים כמו סיפורים חסרי חשיבות, יכולים לעשות את כל ההבדל מבחינת הדיונים בבית המשפט.דוד סער, משרד עורכי דין
ייצוג בנושאי תביעות ביטוח, תביעות ביטוח חיים, תביעות ביטוח פנסיה ועוד.

 

כתבות נוספות


מה ההבדל בין יזם נדל״ן לקבלן?
מיהו יזם נדל״ן ומה תפקידו, מהם התנאים הנדרשים לעמידה בתקן ״קבלן רשום״, ומהם הדברים שבודק מנהל הפרוייקט מטעם בעלי הדירות?בעלי סוכנות נדל"ן? הכירו את אפיקי השיווק המובילים
אם נפשוט מתוך תחום הנדל"ן את התיאורים היוקרתיים והמושגים שאינם נהירים לכול, הרי שמדובר לא אחרת בענף מכירות. ואם חשבנו שבמכירות רגילות האתגר אל מול התנגדויות הלקוח הוא גדול, הרי שבתחום בו כל קנייה או מכירה טומנות בחובן מאות אלפי אם לא מיליוני שקלים – הדרך היא קשה ורוויית מהמורות ומכשולים.קידום אורגני - בזבוז של כסף או פוטנציאל עצום?
קידום אורגני הוא תחום שנולד מתחרות על ביטויים ומילות מפתח בתוצאות החיפוש של גוגל. איך עושים אותו נכון? האם הוא משתלם יותר או פחות מקידום ממומן? ואיך בדיוק זה עובד?האם יש דרך לקבל משכנתא ללא הון עצמי?
חולמים על דירה ראשונה? מהן הדרכים להתמודד עם האתגרים ליצירת מקורות המימון? האם אפשר לממש את החלום לרכישת דירה, מבלי לסכן את עתידכם הכלכלי ויציבותו הפיננסית של התא המשפחתי? האם אפשר לקבל משכנתא גם כאשר לכאורה אין בידכם להעמיד את הסכום הנדרש כהון עצמי?


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle