מגזין הומלס

13 הדברים שחייבים לזכור - הצ׳ק ליסט המלא לעוברי דירה

13 הדברים שחייבים לזכור - הצ׳ק ליסט המלא לעוברי דירה

13 דברים שכדאי לשים לב אליהם, הרשימה שתרצו לקחת איתכם כשאתם הולכים לראות בתים להשכרה.

מערכת הומלס 09/01/2020
השכרה, המדריך לשוכר
 1. אור יום: האם יש וכמה, האם השמש לא מכה ישירות בשעות מסויימות באיזורים מסויימים של הבית.
 2. חלונות גדולים: האם יש וילון?
 3. תקינות הצנרת: האם הקירות חלקים, ללא סדקים, האם התקרה ללא סימני נזילות מים, באמבטיה, שירותים ובמטבח האם אין סימני רטיבות ו/או עובש, קילוף וכן הלאה
 4. אוויר: חלונות קטנים/גדולים, כיוונים,שאלו את הדיירים הנוכחיים על הרגלי החימום וקירור בחורף ובקיץ. תתפלאו, אך יש דירות בהן חלונות פתוחים מספיקים לזרימת אוויר וקירור הדירה בקיץ, מה שחוסך משמעותית בהוצאות החשמל. עוד שווה לדעת: פנטהאוזים ודירות עליונות בבניינים - קשה יותר לחמם בחורף מאחר ולרוב הדירות חשופות מרוב צדדיהן לאוויר הפתוח וגם מהתקרה.
 5. רעש: האם יש בקירבה: בי״ס, גנים, בניין שעובר תמ״א, מתנ״ס עם חוגים אחה״צ, ברים, מועדונים, בתי קפה, כלב נבחן, אוטובוסים, תחנת אוטובוס (הגיעו לראות את הדירה בשעה של פקקים)
 6. קליטה לטלפון: הסתובבו בחדרים ובדקו אם יש לכם קליטה לסלולרי
 7. איך השכנים? אל תתביישו לשאול
 8. צלמו את הדירה. גם בשביל שתוכלו לתכנן, וגם כדי שיהיה לכם תיעוד באיזה מצב קיבלתם אותה

אל תשכחו לשאול על:

 1. ▢ דוד שמש
 2. ▢ חניה
 3. ▢ מנעולים. מרגישים מספיק בטוחים?
 4. ▢ ועד בית: __________
 5. ▢ ארנונה: __________מערכת הומלס

 

כתבות נוספות


3 עצות זהב לחיים שקטים עם שותפים
באיזשהו שלב מישהו לא שטף את הכלים שהבטיח, מישהי התעצבנה, מישהו הסתגר ומפה לשם כבר פחות נעים להיות בבית. חיים עם שותפים, דומים לחיים עם בני זוג. אז אספנו בשבילכם כמה עצות-יסוד מיודעי דבר, מקווים שזה יעזור להשכין גם אצלכם שלום בית.4 טרנדים של עיצוב... קירות!
קירות לרוב נתפסים כשטח פונקציונאלי של הבית. או שהם משמשים כמשענת לתליית מדפים ורהיטים, או שהם מוסיפים רקע של צבע לחלל הכללי, או שאנחנו פשוט מתייחסים אליהם כאל עטיפה מובנת מאליה של הבית. אבל בשנים האחרונות קירות הפכו לאייטם בפני עצמם, אז קבלו אותם - 5 טרנדים, סוגים שונים של קירות מעוצבים, שמקשטים את ...מה צריך לדעת לפני שמזמינים חברת הובלות
עוברים דירה? בשעה טובה, ישנם כמה דברים שעליכם לדעת לפני שאתם מזמינים חברת הובלות. חברות הובלות יש לא מעט. אך איך נדע לאיזה חברה לפנות, עם מי נסגור? האם לבחור רק לפי המחיר?איך לא לוותר על מה שחשוב בדירה, גם אם התקציב מוגבל?
קשה לוותר על הדברים שחשובים לנו ולרוב אנחנו רוצים גם וגם - גם משופצת, גם 3 חדרים, גם שתהיה באיזור טוב וגם שיהיה מקום לכל הדברים שלנו. אפשרי? בואו נראה.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle