מגזין הומלס / זירת המומחים

כיצד לבחור מקרר תעשייתי לעסק?

כיצד לבחור מקרר תעשייתי לעסק?

מקררי תצוגה, מקררים עומדים, שוכבים, כאלה המותאמים לקירור או להקפאה - ישנם המון סוגי מקררים תעשייתיים. איך לבחור את אלה שמתאימים לעסק שלכם?

23/02/2020

בעסקים רבים יש צורך באחסון מוצרים שונים בקירור או בהקפאה. מפעלי ייצור מזון ותרופות, חממות המגדלות פרחים, ירק ופירות, אטליזים ומעדניות המוכרות מזון לסוגיו, כמו גם מחלקות בסופרמרקטים המוכרות קפואים ומוצרים בקירור, מסעדות המשרתות קהל, חברות קייטרינג המכינות מזון ומגישות אותו באירועים, חדרי אוכל הנדרשים לספק ארוחות לאורך כל היום וכן הלאה. כל עסק כזה יבחר מקרר תעשייתי גדול המותאם לצרכיו מתוך מגוון מקררים מסוגים שונים.

בחירה נכונה בהתאמה לצרכים

נשאלת השאלה כיצד לבחור מקרר תעשייתי עבור כל אתר כזה? התשובה היא כמובן, בהתאמה מרבית לצרכי המקום. גם היצרנים עצמם מייצרים סוגים שונים של מקררים. יש מקררי תצוגה בעלי דלתות זכוכית, מקררים אטומים, עומדים, שוכבים, כאלו המותאמים לקירור או להקפאה ועוד. כשמדובר בהקפאה, הטמפרטורה המומלצת  היא של מינוס 18 מעלות צלזיוס. ובקירור הטמפרטורה היא של 5 מעלות צלזיוס. המשותף לרובם, שהם מותאמים להכיל מסה גדולה מאוד של מוצרים, להבדיל מהמקררים הביתיים. הם גדולים, מסיביים, בעלי נפח ונוכחות, ומשום כך, ניתן לאחסן בהם סחורה רבה. הם נוחים לתפעול וניתן להכניס ולהוציא מתוכם מוצרים במהירות. במקומות בהם גם המראה שלהם חשוב, דוגמת מסעדות ובבתי קפה, הם מגיעים מעוצבים וחלקם אף מכילים מגשים מסתובבים המציגים לראווה את המוצרים כמו למשל עוגות וקינוחים השונים.

מקררים אטומים

באתרים בהם מבשלים מזון ומאחסנים סחורות ובדרך כלל כאלה הממוקמים בחללים פנימיים בהם נמצאים העובדים בלבד, יש צורך במקררי אחסנה המגיעים עם דלתות אטומות. הם מיועדים למטבחים מוסדיים, לחברות קייטרינג לאטליזים ועוד. במסעדה, למשל, יכולים להיות מקררי אחסנה המשמשים לקירור ובנוסף, מקפיאים. הם יוצבו במטבח ומשתמשים בהם העובדים. בחלל האירוח לעומת זאת, יוצב מקרר תצוגה. זוהי דוגמא נהדרת לעסק המצטייד בשלושה סוגי מקררים למטרות שונות. כך, גם באטליז בעל חדר עבודה אחורי וחדר המיועד לשירות לקוחות. לנוחות הלקוחות יכול בעל האטליז להציב מקררים שוכבים ועומדים בהם מוצגים בשרים ארוזים לקירור, אחרים להקפאה וכן הלאה.

מקררי  תצוגה

מקררי תצוגה מגיעים עם דלתות זכוכית ומסגרות צבעוניות עשויות נירוסטה העמידה ללחות. הם בעלי עיצוב חדשני נאה והדלתות שלהן נעות על צירים ואוטמות היטב את החלל הפנימי למניעת בריחת קור. במקררים הללו ניתן להציג מוצרי בשר, גבינה, דגים ומיני מעדנים אחרים. דוגמאות למקררים מסוג זה: אמבטיות הקפאה או מקפיאים שוכבים בהם הסחורה מסודרת בשכבות.  המפרט העשיר של כל אחד מהם כולל:  מערכת הפשרה אוטומטית, תא עליון אטום, בקר אנלוגי לקריאת טמפרטורה, תאורה פנימית ועוד. מקפיאים אחרים הינם משולבים הכוללים דלתות תצוגה ואמבטיות הקפאה. טכנולוגית ההקפאה בהם מאופיינת בשיטה יבשה בעלת מסך אוויר והמפרט שלהם כולל זכוכיות מבודדות, גופי חימום למניעת הצטברות אדים והזעה, אמבטיית ניקוז עם הפשרות אוטומטיות ועוד.

מקררים עומדים

המקררים העומדים בנויים לתצוגה והינם בני דלת אחת, שתיים, שלוש ויותר. המפרט שלהם כולל מערכת אנטי ערפל, הפשרה אוטומטית, תצוגת טמפרטורה, מדפים מתכווננים, אורות פנימיים עם מתג הפעלה, ידיות פנימיות לאורך כל הדלת, מנעול, מערכת אידוי מים אוטומטית, פיקוד דיגיטלי ועוד. יש צורך לתכנן את מיקומם באופן המשרת באופן מיטבי את הפעילות. הם צורכים חשמל רב ויש להכין עבורם תשתית חשמלית מתאימה.

מומלץ לרכוש מקררים תעשייתיים עם אחריות אצל משווקים ידועים. ניתן לקבל אצלם ייעוץ מקדים הנוגע לבחירת המקרר המושלם לעסק. לאחר סיכום העסקה והתשלום הם יובילו אותם לכל אתר נדרש.SLK - מקררים ללא פשרות
מתמחים במכירת מקררי תצוגה ואחסנה תעשייתיים ומסחריים לכל המגזרים היצרנים והקמעונאים

 

כתבות נוספות


בטיחות בבית הספר - באחריות ההורים?
בטיחות במוסדות חינוך ובמרחבים ציבוריים אמורה להיות באחריות המוסדות הציבוריים, לא? אולי. אך ללא התערבות שלכם בפועל, יתכן והילדים שלכם יהיו חשופים למפגעים. בואו נדבר על זה.מה קונים לפני שמגיע החורף?
החורף המתקרב, דורש היערכות נכונה כדי שנוכל לעבור אותו בצורה הקלה והנעימה ביותר. כדי לסייע לך במשימה, הכנו רשימה קצרה של קניות שכדאי לבצע לפני שהעונה הקרה תיכנס לכאן במלוא הכוח.סובלים מעכברים בבית? הנה המדריך לבחירת המלכודת המתאימה
כשמגלים עכברים בבית, פתאום המטרה הראשית שעומדת בראש סדר העדיפויות היא להיפטר מהם וכמה שיותר מהר. על מנת לעשות זאת ביעילות, הכנו עבורכם את המדריך לבחירת מלכודת העכברים הטובה ביותר.מערכת לניהול עסק
כיצד מערכת לניהול עסק יכולה לעזור לעסקים קטנים ובינוניים? ניהול כל המידע, יצירת שירות אפקטיבי יותר ללקוח, חסכון ויעילות.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle