מגזין הומלס / זירת המומחים

סובלים מעכברים בבית? הנה המדריך לבחירת המלכודת המתאימה

סובלים מעכברים בבית? הנה המדריך לבחירת המלכודת המתאימה

כשמגלים עכברים בבית, פתאום המטרה הראשית שעומדת בראש סדר העדיפויות היא להיפטר מהם וכמה שיותר מהר. על מנת לעשות זאת ביעילות, הכנו עבורכם את המדריך לבחירת מלכודת העכברים הטובה ביותר.

Greenplace 21/03/2020

ישנם סוגים שונים של מלכודות עכברים, החל ממלכודת דבק ועד למלכודת אלקטרונית. על יתרונותיהן תוכלו ללמוד כאן, ואחר כך, לבחור את מלכודת העכברים שתעבוד הכי טוב עבורכם.

סוגים שונים של מלכודות עכברים

  • מלכודות עכברים הומניות מלכודת זו תהיה הבחירה הטובה ביותר כאשר רוצים להפטר מעכברים מבלי לפגוע בהם. העכברים שנלכדים בפנים אינם נפגעים כך שניתן לשחרר אותם הרחק מהבית. בנוסף, מלכודות אלה עמידות לאורך זמן, כאשר ניתן להשתמש בהן ביעילות למשך שנים. בין הדגמים הנפוצים נמצאים מלכודת נדנדה או תחנת האכלה.
  • מלכודת קפיץ – זוהי האפשרות הפופולרית ביותר ללכידת עכברים שקיימת כבר שנים מסיבה אחת והיא ששיטה זו פשוט עובדת והשימוש בה נעשה ללא רעל. מלכודות קפיץ מאוד יעילות, הן משתלמות מבחינה כלכלית ועיצובן מאוד יעיל, הן פועלות בהצלחה לאורך שנים. מלכודות אלו מוכיחות את עצמן בלכידת עכברים ועיצובן הקלאסי והפשוט עושה את העבודה.
  • מלכודות דבק – דרך יעילה נוספת ללכוד עכברים אינה פחות משתלמת ממלכודת הקפיץ. מלכודת הדבק כוללת משטח דביק מאוד אותו מניחים בכל מקום שרוצים. מלכודת הדבק חזקה ביותר וכשהיא מבוססת על מוצרים טבעיים היא אינה כוללת רעלים וחומרי הדברה. הרקולס למשל, היא מלכודת דבק מקצועית שמבוססת על דבק טבעי ללא ריח. אפשרות נוספת היא הבלו פאנל שמפיצה ריח משיכה בטעם וניל ולכן אין צורך לשים עליה פיתיון.
  • מלכודת עכברים אלקטרונית – דגם זה מציע חוויית לכידה מהירה וחלקה. מלכודת זו מספקת תחליף למלכודת הרעל או למלכודות לא הומניות אחרות. מוצר זה מבוסס על הלם חשמלי גבוה שהורג את העכברים באופן מידי, ללא רעלים וללא סבל מיותר.

כיצד בוחרים את המלכודת המתאימה?

המלכודות הקיימות שונות זו מזו בדרכים רבות החל באופן פעולתן, דרך יחסי עלות מול תועלת ועד מידת הבטיחות שלהן. במידה וברצונכם ללכוד עכברים אך לשמור על סביבה בטוחה עבור ילדים וחיות מחמד, מומלץ לבחור במלכודות המבוססות על חומרים טבעיים עם מינימום פגיעה בסביבה. פרמטר נוסף שמשפיע על הבחירה הוא היחס שלכם למכרסמים. אם תרצו למשל ללכוד את העכברים אך מבלי לפגוע בהם, מלכודת הומנית תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. לעומת זאת אם תרצו לזכות לפתרון מהיר, חד וחלק מלכודת קפיץ תהיה הבחירה היעילה ביותר.

מלבד המלכודת עצמה יש חשיבות לפיתיון שתבחרו לשים

אנשים רבים מקלים ראש בחוכמתם של עכברים, אולם מדובר בחיה מאוד נבונה שלא תגיע סתם כך לכל מלכודת שתניחו על הרצפה. כדי למשוך את העכברים למלכודת יש להניח פיתיון. איזה פיתיון עליכם לשים? ישנם שיגידו שעכברים אוהבים גבינה צהובה, אחרים יאמרו שהן אוהבים נקניק וישנם שיאמרו שעכברים הכי מעדיפים במבה. אנו ממליצים לבחור בפיתיון מקצועי שיועד למטרה זו.

ישנם פיתיונות ריח רבי עוצמה המציעים דרך מאוד יעילה למשוך את העכברים למלכודת ומתאימים לסוגים שונים של מלכודות. הפיתיונות זמינים בריחות שונים כמו למשל ריח וניל, ריח בשר, ריח דגים וכיוצא בכך. הפיתיון פעיל לתקופה ממושכת תוך שהוא מגלה עמידות בכל תנאי מזג האוויר ובפני עובש ופטריות.

- - -

כדי ללכוד עכברים צריך מעט להכיר את התכונות הבולטות שלהם, כמו חוש ריח רגיש במיוחד. ב – Greenplace מוצרי הדברה תוכלו למצוא מלכודות יעילות עם פיתיון ריח חזק ועוצמתי זו דרך יעילה ללכוד עכברים ולהיפטר מהם אחת ולתמיד.Greenplace

 

כתבות נוספות


שמעתם פעם על ״בית נושם״?
כשמדברים על המפ או המפקריט, מתכוונים לבנייה טבעית אשר משדרגת משמעותית את איכות החיים בבית מבחינת האוויר, הבריאות, הטמפ' וחיסכון באנרגיה. בתים הנבנים מהמפ הם מאוד עמידים ואינם מזיקים לסביבה, הם למעשה בנייה טבעית, מחומרים שלא מיוצרים באופן סינתטי. והתוצאה: בתים בעלי אווירה מיוחדת, או כפי שרבים מהמתגור...מערכות סולאריות ביתיות, איכותית לחיסכון כספי ולצריכה ירוקה
כיצד ניתן לחסוך כסף באמצעות אנרגיה מתחדשת? מי יכול להתקין מערכות סולאריות ביתיות? כיצד מתקינים מערכת סולארית? מערכות סולאריות טומנות בחובן יתרונות רבים אך השניים המשמעותיים ביותר הם הקטנת זיהום אוויר על ידי ייצור חשמל מאנרגיה ירוקה וחיסכון כספי. העובדה שאדם או עסק יכולים לייצר לעצמם חשמל חוסכת עלויו...כך תוכלו לשפר את מהירות האינטרנט הביתי בכל החדרים
בעוד שבעבר, שימש האינטרנט הביתי בעיקר לצרכים כמו מפגשים חברתיים, הפגת השעמום ומשחק, אין ספק כי כיום מדובר בכלי חיוני ביותר, המשרת אותנו בכל תחומי החיים שלנו, ובכלל זה עבודה ולימודים. כאשר אנו חווים מהירות גלישה איטית, הדבר עשוי לעכב אותנו משמעותית ולהשפיע על לוחות הזמנים שלנו, או סתם לתסכל אותנו ולמ...טיפים להקמת גינות מרשימות בבתים פרטיים
לשמחתנו כבר כמעט אין בית בישראל שאין לו גינה, אפילו בבניינים רבים תוכלו למצוא מרפסות על מרפסות וגגות. אז עכשיו, משאין לנו יותר צורך לשכנע אתכם בנחיצות ובחשיבות של הקמת גינה, מגיע השלב הבא – השלב שבו אנחנו צוללים פנימה ומבוחנים איזו גינה הכי תתאים לבית שלנו.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle