מגזין הומלס / זירת המומחים

קידום אורגני - בזבוז של כסף או פוטנציאל עצום?

קידום אורגני - בזבוז של כסף או פוטנציאל עצום?

קידום אורגני הוא תחום שנולד מתחרות על ביטויים ומילות מפתח בתוצאות החיפוש של גוגל. איך עושים אותו נכון? האם הוא משתלם יותר או פחות מקידום ממומן? ואיך בדיוק זה עובד?

05/04/2020

תכנים ומידע באינטרנט מועברים על ידי אתרים הנבנים על ידי חברות עסקיות, מוסדות ממשלתיים וציבוריים, אנשים פרטיים ועוד – כל אחד מקים אותם בהתאמה מוחלטת לצרכיו. יש שמטרתם היא העברת מידע ויש אחרים אשר נבנים גם לרכישת מוצרים. אופיים ומידת מורכבותם קשורה מאוד למטרות של הבעלים. אבל לכולם יש גם מן המשותף: כל אתר חייב להיחשף לכמות הרבה ביותר של גולשים. מטרת קידום האתר היא למעשה חשיפה שלו בדפים הראשונים בתוצאות החיפוש של הגולשים והלקוחות.

קידום נעשה על ידי חברת קידום אתרים בשתי דרכים עיקריות. האחת קידום ממומן והשנייה קידום אתרים אורגני. בשתי השיטות מבצעים הקלקות על ביטויי ומילות מפתח הנבחרים במיוחד למטרה זאת.  בשני המקרים הביטויים חייבים לשקף את פעילות העסק והאתר, כלומר: את השירות או המוצר אותם רוצים למכור או לשווק. קידום ממומן מאפשר גמישות רבה יותר בבחירת מילות המפתח.

קידום אורגני

קידום אורגני נפוץ מאוד והשאלה היא הם הוא בזבוז של כסף או פוטנציאל עצום? התשובה היא כי יש לו יתרונות רבים מאוד, ובמקרים רבים ובסיטואציות שונות הוא עדיף על קידום ממומן, או לכל הפחות, משלים אותו. מילות המפתח הנבחרות שזורות בתוך מאמרים ותכנים הנכתבים עבור האתר. גם כאן מספר רב של הקלקלות יצעיד את האתר קדימה. קידום זה איטי יותר אבל בעבודה נכונה ניתן לקבל תוצאות כבר לאחר מספר חודשים. כל זאת, בהנחה שהוא נעשה היטב.

מנועי החיפוש יודעים לזהות כתיבת תוכן איכותית המוסיפה ערך רב לגולשים ותורמת להתעניינותם. לכן, את התכנים כותבים קופירייטרים המתמחים בכתיבתם ובהתאמתם לקהל הלקוחות המיועד של כל בעל אתר. בקידום זה נכללים תכנים חשובים ומשמעותיים הנשארים דרך קבע באתר - כל עוד  לא מסירים אותם. כמובן, שתמיד ניתן לחדש ולרענן מאמרים ולהתאימם לפעילות הנוכחית של העסק ולרוח התקופה. במידה והעסק מתחיל לספק שירותים נוספים הוא יכול להעביר מסרים חדשים אותם רוצים להדגיש, וכן הלאה. כתיבת התכנים חייבת להיות ממוקדת וכזאת המספקת ערך מוסף, המאמרים המקצועיים הרבים והמקיפים מעידים על איכות האתר ומקצועיות העסק. יש לציין גם שעלות קידום מסוג זה נמוכה יותר מאשר ממומן.

יתרונות נוספים

היות ותוצאות קידום אורגני מגיעות באיטיות רבה יותר, יש לעסק אפשרות להתארגנות, מה גם שהפניות אליו מגיעות בהדרגה. לכן, במקרים רבים עדיף לעשות אותו מאשר להיכנס להרפתקה כספית גבוהה מדי. כמו כן, העסק יכול לממן קידום אורגני מההכנסות השוטפות, וכך, ההוצאות נפרסות לאורך כל השנה והדבר תורם ליציבות הפיננסית. מומחים לקידום אתרים הם אלו אשר מבצעים את הפעילות עבור לקוחותיהם. הם מסייעים לבחירת מילות מפתח על סמך מחקר מתאים. הם יודעים לפזר מאמרים ותכנים באתרים שונים, לבנות קישורים נכונים אל האתר כדי להוסיף עומק לקידום. מקדם אתרים מומחה ובעל ניסיון יכול לקבל החלטה של שילוב שתי שיטות הקידום, על מנת להגיע לאפקט יעיל ומהיר גם יחד.

ניהול הקידום

מומחים לקידום אתרים הפועלים עצמאית או מועסקים אצל חברת קידום אתרים יודעים, איפה, לבחור עבור הלקוח את השיטה המתאימה לו ביותר והבחירה נעשית על פי צרכיו, טעמו, יכולותיו הכספיות ועוד. כל תורת הקידום נשענת על ידע מורכב, הכולל מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה של התהליך, הכרת המדדים על פיהם פועלת גוגל וכדומה. בעל העסק עצמו חייב לבחור מומחים אשר יעבדו היטב מולו. לאחר בדיקת הנתונים השוטפים תתקבלנה החלטות משותפות אם להמשיך באותו קו קידום או לשנותו.דיגיטאץ׳
מומלץ לפנות לחברת דיגיטאץ' המובילים בתחום הקידום האורגני, עם ניסיון של מעל לעשור.

 

כתבות נוספות


כל מה שרציתם לדעת על התחדשות עירונית (תמ״א)
פרויקטים של התחדשות עירונית צברו תאוצה ניכרת בשנים האחרונות בעיקר בשל המחסור ההולך וגדל בקרקעות לבנייה חדשה בישראל, ובמטרה להחיות את פני הערים, לחזק ולשפר את בטיחות המבנה הקיים ולהרחיב את השכונות באמצעות תשתיות חדשות ובניינים נוספים. על תהליכי התחדשות עירונית (תמ״א ופינוי-בינוי) ולמה מפקח בניה עשוי ...חיפוש נכסים דרך האינטרנט, המדריך המלא.
חיפוש בית למגורים או דירה למכירה, זה דבר לא פשוט. מי שמחפש נכס באזור ספציפי יצטרך לשים לב שכלל המשתנים מתאימים לצרכיו, בעוד שיש לקחת בחשבון מגוון אלמנטים כדי לאתר את הנכס המתאים. אז כיצד הופכים את החיפוש לקל יותר? המדריך לחיפוש אפקטיבי, בהמשך. המדריך השלם לרכישת מטבח
רכישת דירה זו הזדמנות מצוינת לעצב את מטבח החלומות שלכם, אך כאשר ההיצע הקיים הוא אינסופי הבחירה עשויה להיות מאתגרת. כיצד תבחרו את המטבח המושלם, שיהיה גם יפה ופונקציונלי? במה עליכם להשקיע ועל מה אפשר לוותר? לפניכם המדריך השלם.המתבגרים גדלו? כך תבחרו את המיטה המתאימה עבורם
למה ואיך לבחור מיטה וחצי למתבגר? כמה דגשים חשובים ושיקולים שכדאי לקחת בחשבון.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle