מגזין הומלס / זירת המומחים

כך תבחרו במקררים מומלצים ותחסכו בעלויות

כך תבחרו במקררים מומלצים ותחסכו בעלויות

רבים מתלבטים לגבי המקרר המתאים לצרכיהם. איזה גודל? איזה צבע? איזו טכנולוגיה, איזה סכום כדאי להשקיע? ועוד. ראשית, יש לציין כי עדיף לרכוש מקרר חדש מאשר משומש. נכון הוא, שיש מבחר רב של מקררים למכירה באתרי יד שנייה העוסקים בתחום הנ"ל וחלקם מצליחים מאוד, אבל כשקיימת אפשרות כספית, העדיפות אמורה להיות במקרר חדש.

מערכת הומלס 06/04/2020

 לטובת המתלבטים ברכישת מקררים מומלצים מהניילונים אנו מנסים להאיר מספר נקודות.  כך תבחרו מקררים מומלצים ותחסכו בעלויות.

תכנון פנימי של תאי הקירור וההקפאה

קיימים בשוק מקררים רבים המיוצרים על ידי חברות שונות. התכנון הפנימי בכולם דומה. כדאי לכם להעדיף כאלו עם דלתות כנף גדולות המאפשרות פתיחה רחבה,  עם שטחי שטחי אחסון רבים הכוללים מדפים שניתן לכוונון לגבהים שונים בצורה מודולרית. עם מגירות לאחסון ירקות, פירות ומיני מוצרי מזון אחרים בתפזורת. רצוי שיהיו בהם תאי אחסון למוצרים נדרשים במיוחד כמו:  ביצים, מוצרי וגביעי חלב, קרטונים ובקבוקים לשתייה קלה, צנצנות ועוד. יש עם מגירות אטומות שניתן לאחסן בהם תבלינים ריחניים וכדומה. תא ההקפאה הוא רב חשיבות ועדיף לכם למצוא אחד בעל נפח גדול. כדאי שיהיה מחולק לתאים כך שיהיה ניתן להכניס לתוכו מוצרים ארוזים באריזות פלסטיק, בניילון וכדומה. תוכלו לבחור בין תא הקפאה תחתון ועליון לפי טעמכם. מקררים רבים מגיעים עם מנגנונים ליצירת קרח. רצוי שיהיה מנגנון נון פרוסט שמונע היווצרות קרח.

טכנולוגיה

חשוב לכם לקבל מידע על טכנולוגיית הקירור ולבחור במקרר עם אחת יעילה. היא מבטיחה אחסון בתנאים אידיאליים, מאפשרת בקרה על תנאי הקירור וההקפאה.  בקרת לחות נכונה על מגירת הירקות ששומרת  על הטריות לאורך זמן ומונעת ריקבון.  יש מקררים המגיעים עם מערכות קירור שניתן לווסת את עוצמתן, בעלי מדחסי אינוורטר שנועדו לויסות הטמפרטורה בצורה אוטומטית וכדומה. ניתן למצוא במקררים רבים מנגנונים המאפשרים שליטה במצבי פעולה שונים. קיימת פונקצית חיסכון אנרגטי בעת היעדרות ממושכת מהבית. מנגנון להזרמת אוויר ליצירת מעגל קירור אחיד, וילון אוויר המונע כניסת חום ו/או בריחת קור בעת פתיחת הדלתות, מסננים המונעים הצטברות ריח רע ובקטריות. כמובן, שכדאי לכם לרכוש מקרר שאינו מרעיש וחסכוני  בחשמל ובאחד בו המדחס פועל חרישית.

איכות החומרים ומראה כללי

יש לבחור מקרר שבו איכות החומרים גבוהה מאוד. מדפים עשויים מזכוכית מחוסמת העמידה למשקלים ולחצים גבוהים. חלל ההקפאה והחלל העיקרי לקירור אטומים היטב על ימי גומיות ומוצרי איטום יעודים. כל החלקים הנעים מסיביים וחזקים כדי למנוע שבר. המקררים מגיעים עם דלתות נירוסטה במספר גוונים או דלתות זכוכית. אתם תבחרו, כמובן, את האחד המתאים לטעמכם ולעיצוב הפנימי של המטבח. תקופת האחריות ותנאיה היא שיקול חשוב, וכמובן, המחיר. ניתן לראות מבחר רב של מקררים באתרים שמוכרים מוצרי חשמל באינטרנט. אתרים ידידותיים למשתמש וניתן להתמצא בהם בקלות.

בחירה נכונה

המקרר הינו אחד מהמכשירים החשמליים הנפוצים ביותר בבית. למעשה, לא ניתן לנהל חיים נורמליים בלעדיו. בעידן המודרני נעזרים רבים באחסון מיני מזונות טריים בקירור ואחרים בהקפאה. כך לגבי  אוכל מוכן המבשלים בבית או קונים בחנויות. מוצרים אחרים יש לאחסן  בהקפאה. לדוגמא: האישה המודרנית המנהלת קריירה רוצה שילדיה יגיעו הביתה מבית הספר יכניסו את התבשילים המוכנים למיקרו ויאכלו. כאשר יש צורך בהכנת ארוחה מהירה אזי ניתן, בין ביתר, להכניס ירקות קפואים לסיר ותוך פרק זמן קצר יש מנה, וכן הלאה. אלו המקררים המועדפים למנהלים אורח חיים כזה. אבל בעצם, המקררים האלו נוחים מאוד, ולכן, מיועדים לכל אחד.

 מערכת הומלס, עוצמה בטחון וחסכון - מקררים ומקפיאים מומלצים

 

כתבות נוספות


איך לבחור יועץ עסקי?
שימוש בייעוץ עסקי מקצועי עשוי להוות זריקת מרץ של ממש להצלחת העסק בשלבים שונים בהקמתו ובתפעולו. איך לבחור אחד נכון שייקח אתכם קדימה?חלוקת רכוש לפי צוואה - 4 דברים שחשוב לדעת
מה עושים כאשר אין הסכמה בנושא חלוקת רכוש? מתי ואיך אפשר לערער ועוד מושגים שכדאי להכיר בנושא צוואות וחלוקת רכוש.לימודי שוק ההון - עולם של הימורים או השקעות אמיתיות?
"אל תלך ללימודי שוק ההון , אני מכיר מישהו שהפסיד בית בבורסה". לימודי שוק ההון זה בלוף, זה כמו הימורים כל הבורסה הזו". "קורס בורסה זה חארטה. אם המורים היו עושים מזה כסף הם לא היו הולכים ללמד". מי לא שמע את המשפטים האלה בחייו, רגע לפני שחשב ללכת ללמוד קורס השקעות, ואז לבסוף וויתר?נוטריון דובר ספרדית
חושבים שאתם זקוקים לנוטריון דובר ספרדית? במאמר הקצר שלפניכם נסביר באילו מקרים צריך ובאילו מקרים לא הכרחי לפנות לנוטריון דובר ספרדית.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle