מגזין הומלס / זירת המומחים

image: Pixabay

image: Pixabay

נוטריון דובר ספרדית

חושבים שאתם זקוקים לנוטריון דובר ספרדית? במאמר הקצר שלפניכם נסביר באילו מקרים צריך ובאילו מקרים לא הכרחי לפנות לנוטריון דובר ספרדית.

11/11/2019

מהו נוטריון ספרדית?

נוטריון ספרדית, או ליתר דיוק נוטריון הדובר ושולט היטב בשפה הספרדית, הוא נוטריון אשר הוסמך בישראל לשמש כנוטריון ובנוסף הינו דובר ושולט בשפה הספרדית, באופן שמאפשר לו לתרגם מסמכים ולאמת תרגום מסמכים מספרדית לעברית ומעברית לספרדית. כמובן, במידה והנוטריון דובר שפות נוספות, הוא יכול לשלב בעבודתו את אותן השפות. לדוגמא, נוטריון דובר איטלקית, הוא כזה המסוגל לאמת תרגום מסמכים מספרדית לאיטלקית ומאיטלקית לספרדית וכיוצא בזה.

נוטריון ספרדית צריך להיות קודם כל נוטריון

לא כל עו״ד יכול להיות נוטריון. נוטריון הוא עורך דין בעל ותק של עשר שנים או יותר כעורך דין פעיל. עליו לעמוד בדרישות משרד המשפטים ולעבור השתלמות עומק בתחום עבודתו של הנוטריון.

עבודתו של הנוטריון אינה פשוטה כלל וכלל. מדובר בעבודה שדורשת ריכוז והקפדה על הפרטים הקטנים. למשל, כאשר נוטריון ספרדית מאמת תרגום של מסמך עליו לוודא היטב, כי התרגום נכון ותואם במדויק את שפת המסמך המקורי. דוגמא נוספת, כאשר הנוטריון מוודא אימות העתק של מסמך, עליו לוודא כי המסמך שהוצג בפניו אכן תואם במדויק את ההעתק שמונח בידו. כל שינוי ולו הקטן ביותר עושה את המסמך לשונה. כאשר המסמך שונה, אפילו בפרט קטן, אין הנוטריון יכול לאשר את נכונות ההעתק שלו. עבודת הנוטריון דורשת זהירות רבה כדי להימנע מטעויות היכולות לגרום נזקים ללקוח או לצדדים שלישיים.

מתי לפנות לנוטריון דובר ספרדית?

נוטריון ספרדית מתמחה בשפה הספרדית ופונים אליו כאשר השירות הנוטריוני נוגע לשפה הספרדית. הוא צריך להיות דובר השפה הספרדית על בוריה. על כן, מטבע הדברים פונים לנוטריון ספרדית, כאשר המסמך שלגביו מתבקש השירות הנוטריוני ערוך בשפה הספרדית או כאשר מבקשים לתרגם מסמך מסוים לשפה הספרדית.
 

כתבות נוספות


5 טיפים שיעזרו לכם לגייס משכנתא
הלוואה לרכישת דירה, או בקיצור משכנתא, היא סכום כסף גדול שניתן לאדם שנמצא זכאי לכך על ידי הבנק במטרה שישתמש בו לרכישת דירה ויבצע החזר מסודר של הסכום, בתוספת ריבית כמובן, מדי חודש בחודשו לאורך מספר שנים.נפגעתם בתאונת דרכים? מה עושים עכשיו?
כיצד לפעול לאחר פגיעה בתאונת דרכים? על מה תובעים את חברת הביטוח, אילו משימות חשוב לבצע ועם מי אפשר להתייעץ?באילו מצבים צריך עורך דין ביטוח?
שלא נדע אבל לפעמים צריך לקבל פיצוי עקב נזק כלשהו מחברת הביטוח. לפעמים, כשהמצב דורש התערבות משפטית, לא מעט אנשים מעדיפים לוותר על קבלת הכסף כי אינם מסוגלים להתמודד עם חברות הביטוח. חבל. אל תוותרו על מה שמגיע לכם מתוקף החוק. לשם כך קיימים עורכי דין ביטוח.בלאגן בעסק? עוד לא מאוחר לסדר
מה אנחנו מפספסים במערך הפיננסי של העסק? איך אפשר ליעל את ההתנהלות השוטפת? מהי החשיבות של תוכנית עסקית ומה כבר יכול לחדש לכם יועץ עסקי לגבי העסק שלכם?


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle