מגזין הומלס / נדל"ן

image: Pixabay

image: Pixabay

ניקיון לאחר שיפוץ דירות ובתים

שיפוץ דירות ובתים הוא אחד האמצעים לשדרג נכס ולהעלאת ערכו באותה ההזדמנות. בתום השיפוצים, על מנת לאפשר לדיירי הבית לחזור ולהתגורר בנכס, יש לנקות את הבית או הדירה בצורה יוצאת דופן. מהם הדברים שיש להקפיד עליהם בתהליך הניקיון וכיצד לבחור את הגוף הנכון שיבצע עבורכם עבודות ניקיון לאחר שיפוץ דירות ובתים? על כך במאמר שלפניכם.

Cleaning Services 11/11/2019
נדל"ן | מכירה

שיפוצים הם, כאמור, דרך מצויינת להשיג שתי מטרות בו זמנית: תיקון תקלות משמעותיות בבית, והזדמנות לשדרוג. אך השיפוצים מותירים, בדרך כלל, את הבית מלוכלך, מלא אבק ויותר מכל: על הרצפות והקירות ובמקומות אחרים בבית ישנן שאריות חומרים שמעבר לעובדה שהם לא אסטתיים, הם גם לרוב בעייתיים ועלולים להזיק בריאותית.
אם השיפוצים בבית כללו הוצאה של כל הריהוט ממנו, אזי מדובר גם בהזדמנות פז לבצע עבודות שבדרך כלל יהיה קשה מאוד לבצע אותן כשהבית מלא.

חברת ניקיון לאחר שיפוץ

חברת ניקיון לאחר שיפוץ דירות ובתים תבצע עבורכם את הפעולות הבאות:

הסרת כתמים מעל הדלתות והחלונות, כמו גם מעל התריסים והחלונות. לרוב מדובר בכתמי צבע וסיד וכן בכתמים של חומרים שונים שבהם נעשה שימוש בתהליך השיפוצים.
לעיתים קרובות, מדובר בכתמים שהסרתם בעייתית ומי שאין בידיו כלים נכונים עלול למצוא את עצמו עומד בפני שוקת שבורה. אך רכישת החומרים והמכשירים המאפשרים ביצוע העבודה בקלות, עלולה לעלות סכומי כסף נכבדים.

אנשי מקצוע מיומנים וחברות העוסקות באופן קבוע בתחום, מחזיקות את כל החומרים והמכשירים הנדרשים באופן קבוע. כל מה שנדרש מהן הוא להגיע ולבצע את עבודת הניקיון. כשהבית ריק – פשוט וקל לנקות פי כמה וכמה.

אם הריהוט נשאר בבית במהלך השיפוץ, ישנה סבירות גבוהה שגם הריהוט עצמו יידרש לניקוי יסודי מה שמן הסתם ייקר את השירות.

חשוב להזמין רק חברת ניקיון מומלצת

הדבר החשוב ביותר שיש להקפיד עליו לאחר שיפוץ, הוא הסרת כתמים וחומרים שונים מהמרצפות, הקירות, הדלתות והחלונות באופן מקצועי. הסרת הכתמים והחומרים השונים באופן בלתי מקצועי, עלולה לפגוע בבית. לא אחת נראים בתום עבודת ניקיון מחברה לא מקצועית שריטות על גבי המרצפות, הקירות והחלונות, כתוצאה מהניסיונות להסיר כתמים בצורה בלתי מקצועית. מעבר לזמן הרב והמיותר שהדבר לוקח, השריטות כנראה ישארו לתמיד. חברת ניקיון לאחר שיפוץ שאינה מקצועית, עלולה במקרים רבים לגרום לנזקים רבים אחרים, ולכן מוטב לשלם מעט יותר לחברת ניקיון מומלצת.

מעבר לכל אלה, ניקיון בסמוך לתום השיפוצים מאפשר, אם בעלי הבית מעוניינים בכך, פוליש לרצפת הדירה. מדובר בעבודה שתשדרג באופן מהותי את המראה והתחושה בבית לאחר השיפוצים. בתום פעולת הניקיון, יקבל הבית מראה משודרג ואיכותי הרבה יותר.

כיצד נבחר חברת ניקיון לאחר שיפוץ

בחירת החברה או אנשי המקצוע שביצעו את עבודות השיפוץ, בוודאי דרשה מחקר מעמיק. באותו אופן, כדאי להקדיש למציאת חברת הניקיון. בראש ובראשונה, חשוב לקבל המלצות, אם ישנן, על מי שנבחר לעבודה. ככל שהממליצים הינם אנשים קרובים יותר, כך הסבירות שהעבודה תבוצע בצורה איכותית יותר תעלה.

בנוסף, ההמלצה החד משמעית הינה לבחור בעלי מקצוע הרשומים אצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. רישום כזה מבטיח לכל הפחות רמה מקצועית גבוהה, יחד עם סבירות גבוהה שהקבלן שנבחר אכן כשיר לביצוע העבודה.

אנו מאחלים לך עבודה איכותית שתסתיים בזמן הקצר ביותר האפשרי.Cleaning Services
חברת הניקיון שמנקה בשבילכם

 

כתבות נוספות


ייעוץ אדריכלי למושבים וקיבוצים
בעלי נחלה במושב או הרחבה בקיבוץ? המידע הזה חשוב לכם.המדריך המלא לריהוט מרפסת
מרפסת, המקום הכי אטרקטיבי בבית בקיץ ובחורף. בשנים האחרונות מרפסת היא כבר לא שולחן וכיסא מפלסטיק. אז מה כן?כל מה שרציתם לדעת על התחדשות עירונית (תמ״א)
פרויקטים של התחדשות עירונית צברו תאוצה ניכרת בשנים האחרונות בעיקר בשל המחסור ההולך וגדל בקרקעות לבנייה חדשה בישראל, ובמטרה להחיות את פני הערים, לחזק ולשפר את בטיחות המבנה הקיים ולהרחיב את השכונות באמצעות תשתיות חדשות ובניינים נוספים. על תהליכי התחדשות עירונית (תמ״א ופינוי-בינוי) ולמה מפקח בניה עשוי ...איך לשפץ דירה בתקציב מוגבל?
כולם יודעים שלבצע שיפוץ בדירה זה עסק יקר שעשוי לעלות בין 5,000 – 7,000 ₪ למטר, אז איך עושים זאת בחצי מחיר ואף פחות? איך אפשר לשפץ את הדירה, לרענן ולעצב אותה מבלי "לקרוע את הכיס"? הנה כמה טיפים.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle