מגזין הומלס / Lifestyle

זוגיות לכל אדם

זוגיות לכל אדם

לכולם מגיעה זוגיות, זה חלק מהטבע שלנו למצוא אותה ולכן לא משנה מי אנחנו ומה אנחנו, זוגיות זהו משהו שטבוע בנו וסביר שלא ננוח עד שנמצא את האחד או האחת שמתאימים עבורנו. בכתבה הבאה נדבר על זוגיות לכל מיני אנשים בסטאטוסים שונים ומגוונים.

19/05/2021

להכיר כאשר יש לנו מגבלות

אנשים בעלי מוגבלויות הם חלק בלתי נפרד מהרקמה האנושית וגם הם מחפשים את שאהבה נפשם. מוגבלות יכולה להיות שכלית והיא יכולה להיות גם גופנית. מכיוון שאלו נתונים שעשויים להרתיע אנשים שלא חווים את המוגבלות, הנטייה של האנשים שנכנסים בקטגוריה, למצוא את האנשים הדומים להם.

זה כמובן כלל שבו יש גם יוצאים מן הכלל, אך תמיד חשוב לדעת שיש מענה כזה באתרי הכרויות. כיום קיימים אתרי הכרויות לנכים ואתרי הכרויות לאנשים עם מוגבלות שונות ומגוונות ואתם יכולים להיכנס ולמצוא את החצי השני שמחכה לכם.

 

להכיר אנשים למערכות יחסים שאינן רציניות

לא כל מערכת יחסים חייבת להיות רצינית. יש אנשים שבשלב בחיים שהם מחפשים פלירטוט. כיום גם לפלירטוט יש מענה באתרי הכרויות שנועדו לזה.

באופן כללי, גם כאשר אנו מחפשים זוגיות ארוכת טווח, ההכרות ההתחלתית כוללת גם פלירטוט שעוזר לשבור את הקרח. כך שלמעשה הפלירטוט הוא כלי ליצירת שיחות קצת מצחיקות שיוצרות סקרנות ועניין, שני פרמטרים שהם מאוד חשובים בתחילת הקשר וברוב המקרים גם בהמשך שלו.

 

הכרויות לחרדים, דתיים ומסורתיים

כששומעים את שלושת הקטגוריות הללו יחד, יש נטייה לחשוב שהן אותו דבר, אך למעשה יש בניהן שוני מאוד גדול כאשר מגיעים לאתר הכרויות. השוני הוא לרוב בדרך שבא הם מנהלים את אורח החיים הדתי שלהם. כאשר אורח החיים הדתי הוא שונה מאוד, קשה לבצע את ההתאמות כי אלו בדרך כלל דברים שמחייבים בתורה.

לדוגמא, אדם חרדי יחפש אישה שתחבוש פאה לאחר הנישואים, לעומת זאת אצל האדם הדתי, היא תחבוש כיסוי ראש שלא בא בחשבון אצל האדם החרדי. אותו דבר מתרחש כאשר האדם המסורתי רואה טלוויזיה בשבת ואצל האדם הדתי זהו איסור חמור. לכן ההתאמות הן חשובות מאוד וכאשר פונים אל אתר הכרויות, חשוב להירשם באתרים שמתאימים לסטאטוס שלכם.

 

על גרושים וגרושות

אם נאמר את האמת, אנשים רבים לא רוצים לפרק זוגיות פרק א' מהחשש להיות אחר כך לבד ולא למצוא פרק ב'.

זו מחשבה קשה, אך יש בה מן המציאות. לרוב, רווק או רווקה יחפשו למצוא אנשים רווקים כמוהם ופחות יחפשו גרוש או גרושה. אז אם אתם נמצאים בסטאטוס הזה, תדעו שיש עוד גרושים וגרושות כמוכם שמחפשים זוגיות גם כמוכם וזה הזמן להיכנס לאתרי הכרויות לגרושים גרושות ושם למצוא אהבה.

 

הכרויות לכולם

הגיע הזמן להכיר, למצוא אהבה, זוגיות, פרטנר לחיים או אפילו משהו לא מחייב... כל אחד ואחת בהתאם למה שבאמת מתאים להם באותו הרגע, העיקר לא להישאר לבד – לא טוב היות האדם לבדו. לחלוק את החיים זה דיי חובה, זה לשתף, לאהוב, להתרגש, לפרוק מה היה ואיך היה... ובקיצור פשוט הכרחי.

לסיכום, יש היום המון סוגים של אתרי הכרויות, צרפו עצמכם לאחת מהקטגוריות שמתאימות לכם ומצאו אהבה.
 

כתבות נוספות


מלגות לתואר שני שכדאי לכם להכיר
לימודי התואר השני מאפשרים להרחיב את תחום הידע שאותו למדתם בתואר הראשון בקורסי עומק מקיפים, או לשלב תחום נוסף שיעניק לכם אפשרות לחקור אותו ממספר היבטים שונים. קיימות מספר מלגות המיועדות לאפשר לסטודנטים לשלב בצורה הרמונית לימודים, משפחה וקריירה תוך מתן סיוע כלכלי לזקוקים לכך. אספנו עבורכם כמה דוגמאות.אילו פירות חייבים לשטוף לפני שאוכלים?
הישראלים הם אחד מהעמים הצורכים את הכמות הגדולה ביותר של פירות לנפש. מדובר בהרגל בריא, אך הוא עדיין דורש הקפדה על שטיפת הפירות בשביל שמירה על הבריאות. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על שטיפת פירות, גם כאלה שלא נוהגים תמיד לשטוף.טיפים לשמירה על השיער בחורף הקר
אחרי שהסתיימה עונת הקיץ, בה השיער היה חשוף לא מעט: לשמש היוקדת, לכלור של הבריכות ולמלח של הים, מגיעה העונה הקרה, העונה אשר מהווה הזדמנות לשקם את השיער (אשר אולי נפגע בעונה החמה), להקפיד על הזנתו ולהימנע ממצבים לא נעימים של שיער יבש או שיער אשר איבד מהמראה הזוהר והחיוני שלו.מגורים בירושלים לתקופות קצרות
תקופת הקורונה גרמה לנו להבין שאפשר לצאת לחופשות נהדרות גם בארץ היפיפייה שלנו. לאותם מטיילים שמעוניינים להנות מהנופים המרשימים של ירושלים ולא לשלם המון על לינה, מצאנו עבורכם את הפתרון האידאלי.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle