מגזין הומלס

הדרכים הטובות ביותר לפרסום בגוגל בזמן קורונה

הדרכים הטובות ביותר לפרסום בגוגל בזמן קורונה

תקופת הקורונה יצרה משבר כלכלי וחברתי חסר תקדים בישראל ובעולם. בשעה שרבבות ישראלים מחפשים דרכים יצירתיות להתפרנס, עסקים שעדיין פועלים צריכים לחפש שיטות שיווק אפקטיביות ולא יקרות, על מנת להמשיך ולהתקיים.

למרבה המזל, ישנן שיטות שיווק שניתן ליישם באינטרנט, והעלות שלהן יכולה להיות מותאמת לרמת התקציב הזמינה של העסק. פרסום באינטרנט מאפשר לא רק השקעת תקציב שהעסק יכול לעמוד בו, אלא גם מביא תוצאות ברורות בשטח.

08/11/2020
צרכנות

בעזרת פרסום באינטרנט, ובמיוחד פרסום בגוגל – ניתן לגייס לקוחות חדשים, לקבל חשיפה גדולה יותר למותג העסקי וגם לעשות זאת בצורה מהירה ויעילה למדי.

ישנן שתי דרכים עיקריות לביצוע פרסום בגוגל – הראשונה היא לעשות קידום ממומן והשנייה היא לקדם בצורה אורגנית את אתר העסק.

 

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל מתייחס להעלאת מודעות בתוצאות החיפוש של מנוע החיפוש. המודעות מוצגות במקום בולט, בדרך כלל מעל תוצאות החיפוש האורגניות (הטבעיות).

הקידום הממומן פועל במודל תשלום שנקרא PPC. במודל זה המפרסם משלם לגוגל רק בכל פעם שגולש מסוים בוחר להקליק על המודעה שלו.

התשלום מבוצע אחת לחודש, והמפרסם יכול להחליט מהו התקציב המקסימלי שהוא מעוניין להשקיע. גובה התקציב ישפיע על כמות הפעמים שהמודעה תוצג. האלגוריתם של מערכת הפרסום של גוגל יודע לחשב כמה פעמים להציג את המודעה בהתאם לתקציב, וגם מספק הערכה לכמות הקליקים על המודעה שהתקציב ישיג.

קידום ממומן בגוגל הוא צורה של פרסום באינטרנט שמאפשרת הגעה לקהל לקוחות שכבר מחפש בכל מקרה ביטויים הקשורים לתחום העיסוק של המפרסם.

במקרה של עסקים קטנים ומקומיים, המפרסם יכול גם לבחור באיזה אזור גאוגרפי הוא רוצה שהמודעות תוצגנה. כך הוא יכול לוודא שאל המודעה שלו ייחשפו לקוחות רלבנטיים מבחינת האזור בארץ שבו הם גרים.

 

קידום אורגני בגוגל

הצורה השנייה המומלצת לפרסום בגוגל בתקופה הזו היא ביצוע קידום אורגני. מדובר בקמפיין לטווח ארוך יותר, אך עם תוצאות אפקטיביות לא פחות. בעזרת פעולות שנעשות בתוך האתר המקודם ומחוצה לו, ניתן להביא את האתר למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש הטבעיות של מנוע החיפוש.

לשם כך אין צורך לשלם לגוגל, אלא להעלות את רמת האיכות שגוגל מייחסת לאותו אתר. מחקרים רבים מראים שאתרים שנמצאים במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש זוכים לכמות כניסות גדולה יותר, בהפרש גדול מהאתרים שנמצאים במקומות הנמוכים.

התוצאה של כניסות מרובות יותר לאתר הבית של העסק היא הגדלה של החשיפה שהוא זוכה לה, ומתוך כך הגדלה של כמות הלקוחות וההכנסות של העסק המפרסם.

לסיכום

בתקופת הקורונה, שהיא תקופה קשה ומאתגרת כמעט לכל עסק, כדאי מאוד לחשוב על הגדלת נפח הפרסום במדיה הדיגיטלית של האינטרנט.

בעזרת פרסום בגוגל ניתן לקבל ביצועי קמפיין יעילים וטובים, ולנצל גם את התקופה הקשה הזו כדי למצוא קהלים חדשים ולהגדיל באופן משמעותי את החשיפה שהעסק מקבל.
 

כתבות נוספות


תכשיטים בעיצוב אישי: מה זה אומר?
תכשיטים בעיצוב אישי הכוונה היא לתכשיטים המעוצבים בסגנון וטעם אישי של הלקוח, לפי העדפותיו וסגנונו.סוד הצבע האישי - כך תבחרי צבע שיער שיתאים לך
חולמת לשחרר לחופשי את הבלונדינית הסודית שבך? תמיד רצית לדעת איך את נראית עם גוונים של סגול? ואולי בכלל את טיפוס של באליאז'? לכולנו יש את החברה הזו, שהבלונד יושב עליה פשוט מושלם, או זאת שהעזה לעשות גוונים של כחול ונראית מדהים. אבל האם זה יתאים לנו? כך תבחרי את צבע השיער המתאים לך.פרמטרים לבחירת גנרטור מושתק מומלץ 2021
מדוע אתם צריכים גנרטור? הוריקנים, סופות קרח, סופות רוח, חום קיצוני או לחלופין קמפינג, טיולים קראוונים ועוד....ראיתם את תופעות הלוואי: קהילות שלמות נותרות ללא חשמל. גנרטור ביתי מושתק יבטיח כי למשפחה שלכם יש את מלוא ההספק החשמלי הדרוש לה, כאשר תיאלצו להתמודד עם הפסקות חשמל לא צפויות.אל תסתכלו בבלינצ'ס אלא במה שיש בו
הבלינצ'ס עצמו הוא מאכל פשוט למדי המכיל מספר מרכיבים בסיסיים: קמח, חלב, סוכר, ביצים, אבקת אפייה ושמן. יחד עם זאת מדובר במאכל אותו אוהבים רבים ברחבי העולם. אם כן, מהו הקסם המופלא של הבלינצ'ס? ובכן, זהו המילוי כמובן. טעמו הבסיסי של המאכל מספק מצע מושלם למגוון מילויים מלוחים ומתוקים כאחד. הנה מספר סוגי ...


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה