מגזין הומלס / זירת המומחים

איך מקימים מיזם דיגיטלי - עצות למתחילים

איך מקימים מיזם דיגיטלי - עצות למתחילים

אם חשבתם על רעיון מבריק לסטרט-אפ, אתר אינטרנט או מיזם דיגיטלי מסוג אחר, אבל הנגיעה שלכם לעולם הטכנולוגי מסתכמת ביישומי אופיס וגלישה ברשתות החברתיות - אל דאגה. הכנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם להביא את המיזם שלכם מרעיון לעובדה בשטח.

30/11/2020

לא צריך להיות יזם סדרתי כדי להרים פרויקט דיגיטלי מוצלח, והרעיון שלכם יכול להיות התחלה מבטיחה לעסק.

כל מה שצריך זה למצוא חברת פיתוח מתאימה, שבה בעלי מקצוע בוגרי תואר במערכת מידע יוכלו לעזור לכם להעביר את הרעיון מהנייר למציאות.

 

צעדים ראשונים בעולם הדיגיטלי

יזמים מתחילים רבים מתלבטים על הדרך הנכונה להגיש את הרעיון שלהם לחברת הפיתוח. כמה מפורט או לא מפורט הרעיון צריך להיות? איך כותבים תוכנית עבודה ברורה ויעילה? איך לחלום בגדול אבל להישאר במסגרת התקציב שלכם? כל אלה הן שאלות שחשוב לשאול את עצמנו לפני שמתחילים לפתח את המיזם הדיגיטלי שלכם.

שאלות נוספות שכדאי לחשוב עליהן היא רמת המעורבות שלכם בפיתוח התוצר.

אם אתם בעלי עסק, והמיזם הדיגיטלי הוא רק חלק מהתוכנית העסקית שלכם (למשל, אתר אינטרנט עסקי), הגיוני מאוד שתרצו לשמור על שגרת העבודה הרגילה שלכם, אבל עדיין להיות מעורבים בפיתוח המוצר.

 

ליווי מקצועי בטריטוריה חדשה

אמנם לא צריך לסיים תואר במערכות מידע כדי להקים מיזם דיגיטלי, אבל ליווי מקצועי בשלבי ההקמה יכול לעזור לכם להתמצא בתוך התחום החדש.

כיזמים מתחילים, טבעי שלא תמיד תדעו איך לנסח את התוכנית העסקית שלכם כך שתעביר את הרעיון שלכם באופן הטוב ביותר. לכן, רבים מעדיפים לשכור את שירותיו של אדריכל מקצועי, שמתמחה בתכנון מיזמים דיגיטליים.

בעזרתו של האדריכל תוכלו לשרטט את עיקרי התוכנית שלכם, ולהפיק את המיטב מהפגישות עם חברת הפיתוח. האדריכל ילווה את שלבי הפקת הפרויקט מתחילתו ועד סופו.

כמובן שאם אתם בוחרים ללכת על שירותיו של אדריכל מומחה, חשוב לדעת שמדובר בהשקעה כספית לא קטנה. מחירה של שעת ייעוץ יכול להגיע לכמה מאות שקלים, ושירות כזה יכול להוסיף לא מעט נפח לתקציב שלכם.

יזמים רבים מעדיפים לוותר על השירות הזה מפאת העלויות וללמוד את הדרך לבד.

 

טיפים ליזם המתחיל

קצרו ותמצתו: נסו לסכם את הרעיון שלכם למשפט אחד, שיכול להעביר את העיקר בצורה קצרה ותמציתית. ניסוח כזה יעזור לכם להבין את סדרי העדיפויות שלכם, וגם יקל עליכם להציג את הפרויקט לחברת הפיתוח.

 

היכנסו לנעליים של אחרים: נסו לדמיין את חווית השימוש באתר או באפליקציה מהזווית של כמה שיותר משתמשים - לקוחות, מנהלים, מנויים ועוד. כך תוכלו לנסות להתאים את המוצר שלכם לכמה שיותר משתמשים ולהפוך אותו לנגיש ויעיל.

 

בחרו חברת פיתוח מקצועית ואיכותית: חברת הפיתוח היא הגורם שמתווך ביניכם לבין המוצר הסופי, וחשוב שתהיו באותו ראש.

חפשו חברה מקצועית, שמעסיקה בוגרי תואר במערכות מידע ממוסדות נחשבים, ושפיתחה בעבר מוצרים בעלי אופי דומה למוצר שלכם.
 

כתבות נוספות


מוסיפים בטיחות לבית ובסטייל
נכון להיום קיימים לא מעט מוצרים שנועדו על מנת להעניק לכם תחושת בטיחות בבית. אך יש מוצר אחד שהפך להיות סמל סטטוס כאשר מדברים על הנושא של בטיחות בתוך הבית. אנו כמובן מדברים על סורגים, שניתן לראות אותם מותקנים בדירות שונות.מה עושים כשרואים חולדה או עכבר בבית?
הבית שלכם הוא מקום חם, נעים עם אוכל טוב והוא מקום נפלא לא רק לנו, אלא גם לסוגי חרקים ומכרסמים שמחפשים בדיוק מה שיש בשפע אצלכם בבית. בכתבה הבאה נדבר על מה לעשות כאשר חולדה או עכבר מגיעים אלינו לביקור ארוך.איך להיפטר מיונים בדירה חדשה בלי לקרוע את הכיס – המדריך שיעשה לכם סדר
נכנסתם לדירה חדשה והדבר הראשון ששמתם לב אליו, זו לשלשת היונים המפוזרת בין מסתור הכביסה לאדני החלון. בין כל ההוצאות שכבר יש לכם ממעבר הדירה, אתם יודעים שכעת תהיה לכם הוצאה נוספת על הרחקת יונים. הכנו עבורכם מדריך ייחודי שבעזרתו תוכלו לדעת איך לבצע את התהליך בצורה נכונה ומבלי לקרוע את הכיס.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה