מגזין הומלס / רכב

צילום: FreePIK

צילום: FreePIK

לפני שסוגרים ביטוח רכב - אלו הדברים שאתם חייבים לבדוק

כל נהג בישראל עומד מול הצורך לרכוש ביטוח רכב. ישנם סוגים שונים של ביטוחים ומספר חברות ביטוח שונות שמציעות מענה בנושא. אבל כל לקוח צריך להיות חכם ולפעול בשיקול דעת משלו על מנת לסגור ביטוח רכב שמתאים בדיוק לצורך שלו. לפניכם מספר דברים שאתם חייבים לבדוק לפני שסוגרים ביטוח רכב.

WOBI 09/03/2021

בדקו לפני שאתם סוגרים ביטוח רכב:

 

  • מהו הביטוח הנחוץ לכם – השלב הראשון הוא בדיקה באשר לסוג ביטוח רכב הנחוץ לכם. האם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח חובה לרכב? אולי זה ביטוח מקיף? ביטוח צד ג'? עליכם להיות מדויקים כדי לקבל את הצעות המחיר הרלוונטיות ביותר עבורכם בהתאם למטרה ולצורך הנוכחי אותו אתם עומדים לפתור כעת.

 

  • נתונים מיוחדים – ישנם נתונים מיוחדים שמשליכים על רכישת ביטוח רכב. לדוגמה, שווי הרכב, העבר של הנהג, מספר הנהגים שיוכלו לנהוג וכן הלאה. חשוב מאוד להיות מודעים לכך כי לעיתים נתונים כאלו משפיעים בצורה ישירה על הביטוח שתרכשו ועל החברה שתבחרו.

 

  • עלויות הפוליסה – חשוב להיות מודעים לכך שפוליסת הביטוח יכולה לנוע בטווח נרחב למדי של מחירים. הכוונה שאתם יכולים למצוא את אותו מוצר ביטוחי במחירים שונים. כמובן שאין סיבה לשלם הרבה אם אפשר לקבל כיסוי ביטוחי במחיר משתלם יותר. מהי המסקנה? שצריך לבדוק מחירים, לקבל הצעות ולבדוק היטב לפני שרוכשים. כדי לא לגלות שאתם משלמים מחיר מופרז.

 

  • כיסוי – עוד צריך לעיין בדבר המענה שהפוליסה כוללת בתוכה. במיוחד בתחום הרכב יש לא מעט סעיפים ופרטים שצריך לבדוק אותם. כי אם הם קיימים מה טוב. אם לא – חשוב לאתר ביטוח שכן כולל אותם. כיוון שהכיסוי שניתן לנו מהווה מרכיב משמעותי מאוד. ככל שהפוליסה מכסה יותר כך אנחנו רגועים יותר.

 

  • אתם והרכב – נכון לבדוק את הפרטים האישיים ולהזכיר אותם מול סוכן או חברת הביטוח מולה אתם מבררים. כי הפרטים הללו הינם חלק משמעותי מאוד מתהליך הקנייה של הביטוח שלכם. פרטו, דייקו והיו מוכנים לכל שאלה. כך אתם מקבלים את המידע הרלוונטי לכם באופן יעיל וטוב.

 

מה עוד כדאי לבצע ?

כדי להצליח להגיע להחלטה נכונה כדאי מאוד להעזר בפלטפורמות דיגיטליות מתקדמות אשר מציעות התאמה מקסימלית של ביטוח רכב לפי כל הנתונים.  אך מעבר לכך – בעזרת מערכות אלה אפשרי תוך 2 דקות לקבל 9 הצעות מחיר שונות עבור הביטוח הרצוי לכם.

כל מה שעליכם  בדך כלל לבצע זה למלא מספר פרטים אישיים ואת סוג הביטוח הרצוי והמערכת כבר תעשה את שאר העבודה עבורכם. אז אם אתם צריכים ביטוח לרכב, וחשוב לכם להיות בטוחים שרכשתם את הביטוח הנכון והכדאי לכם, אתם חייבים לבצע השוואת רכב מקיפה גם באמצעות המערכות האלו.


בעזרת פלטפורמות אלו תגלו כמה קל ופשוט להשוות מחירים, לקבל מידע רלוונטי, להסיק מסקנות ולהחליט בתבונה בדבר המענה הביטוחי שמתאים לכם. אין למעשה סיבה להמתין דקות ארוכות מול מערכת טלפונית, אין צורך לערוך לבד טבלאות השוואה, כי כל הנתונים מוצגים בפניכם בצורה ברורה ונוחה מאוד על המסך. כך כל אחד יכול להסיק את המסקנות שלו ולרכוש ביטוח רכב משתלם, מתאים, מכסה לאחר סקירת האפשרויות.WOBI
השוואת ביטוח רכב

 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle