מגזין הומלס / נדל"ן / נדל"ן בחו"ל

שוקלים להשקיע בנדל"ן מעבר לים? תחשבו על צפון אנגליה

שוקלים להשקיע בנדל"ן מעבר לים? תחשבו על צפון אנגליה

- 12/12/2021

אחד מאפיקי ההשקעות השכיחים שקיימים כיום בעולם ההשקעות הינו נדל''ן שמעבר לים, הטרנד שהפך מגנט עבור מרבית המשקיעים בעשור האחרון מתחיל מיוון התיכונית שבמדינות אירופה ועד למדינות השמש שבארצות הברית.

השקעות נדל"ן בחו"ל – היתרונות, הסיכונים ואיפה כדאי להשקיע

- 02/11/2021

אם יש לכם חלום אל תתנו לו ללכת – לכו אחריו לאורך כל הדרך. לכל אחד מאיתנו יש חלום מסויים – ישנם אנשים החולמים לסייע לאנשים אחרים, אחרים חולם להיות בעלים של עסק או חברה מצליחה ויש גם את אלו החולמים להשקיע בנדל"ן בחו"ל.

מה חשוב שמשקיעים ביוון יכירו?

- 29/10/2020

בשנים האחרונות הפכה יוון ליעד מרכזי עברו משקיעים ישראלים. אלו הבינו שההזדמנויות העסקיות בתחום הנדל"ן במדינה יאפשרו להם ליהנות מאפיקי השקעה מכניסים ועמידים.

קח לך מדינה ובנה בה בית

- 31/08/2020

זה לא סוד שישראלים רבים משקיעים בנדל"ן בחו''ל. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים פנו לאפיק השקעה זה, והוא נחשב כיום כאופציה מקובלת מאוד להשקעה כספית. לנדל"ן בחו''ל יתרונות רבים שאין לערוצי השקעה אחרים. בכתבה הבאה נציג כמה סיבות למה באמת כדאי להשקיע בו, ואילו מדינות נחשבות מומלצות לכך.

דירה בבוקרשט - הזדמנות ההשקעה החכמה שלכם

- 13/03/2020

ההיסטוריה של הנדל״ן בבוקרשט, בירת רומניה, החוקים והעידוד שהמדינה משקיעה ביזמים, לכמה תשואה אפשר לצפות, ועוד נתונים מרתקים על אחת ההשקעות השוות בנדל״ן בחו״ל.

דירה להשקעה בארה״ב

R-M Group - 08/01/2020

מדוע כדאי למשקיעי נדל"ן להשקיע דווקא בארה"ב ולא בארצות אחרות בעולם? מה יש לשוק האמריקאי להציע שמקל כל כך על המשקיעים?

הטרנד החדש בלימודי הנדל"ן – חו"ל והשוק האמריקאי

האקדמיה לפיננסים - 11/11/2019

רוצים להשקיע אבל בארץ מחירי הדירות להשקעה מרקיעי שחקים? גם היכרות עם השוק בארץ לא מבטיחה פעילות מוצלחת בבחו"ל. יש להכיר את המאפיינים והמגבלות של השוק הזר, את ההיבטים הרלבנטיים מבחינה משפטית ומבחינת מיסוי ועוד. איפה אפשר ללמוד את כל הדברים הללו?