מגזין הומלס / רכב

image: unsplash

image: unsplash

מחפשים רכב יד שניה?

איך מתחילים בחיפוש רכב יד שניה? היצע הרכבים מיד שניה גדול מאוד. קל מאוד ללכת לאיבוד בהיצע הזה ולכן, כדאי לפעול בצורה מסודרת ומחושבת. קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לחפש (ולמצוא) את הרכב הכי טוב בשבילכם.

באדג׳ט 24/09/2019

הגדירו תקציב

רכב יד שניה, ממש כמו רכב חדש, יכול להיות יוקרתי או סולידי. זה יכול להיות רכב בעל מנוע חזק במיוחד או ממוצע, בעל רמות אבזור שונות וכן הלאה. לכן, ההתחלה הטובה ביותר לחיפוש רכב יד שניה הינה הגדרת התקציב. כך אתם בעצם מסננים החוצה הרבה מאוד רכבים שלא יהיו רלוונטיים עבורכם. זה, מה שנקרא, חיפוש יעיל.

הגדירו צרכי נסיעה

לאחר שברור לכם מהו התקציב שעומד לרשותכם לצורך קניית הרכב, הגדירו את צרכי הנסיעה שלכם. האם אתם צריכים רכב שייקח אתכם אך ורק לעבודה ובחזרה? האם אתם צריכים רכב שישמש את כל המשפחה לצרכי טיולים? האם זהו רכב ראשון או שני של המשפחה? אם אתם צריכים, למשל, רכב עירוני, בחירה ראויה תהיה רכב קומפקטי שצורך מעט דלק יחסית. יש כמובן להביא בחשבון את מספר המשתמשים ברכב. האם צפוי לשמש אדם אחד, זוג, משפחה קטנה, משפחה מרובת ילדים וכן הלאה.

אוטומטי או ידני

בסוכנויות של מכירת רכב תוכלו למצוא מגוון רכבי יד שניה אוטומטיים לצד רכבים ידניים (כלומר גיר ידני). הגדירו מה עדיף לכם. ככלל, רכב בעל גיר ידני מעניק שליטה וחווית נהיגה יותר טובה. מצד שני, רכב אוטומטי נוח יותר לנהיגה בפקקים.

רמת אבזור ובטיחות

כעת הגדירו עד כמה חשוב לכם שהרכב שאתם קונים יהיה מאובזר. יש המעדיפים לקנות רכב יקר יותר אך בגרסה פחות מאובזרת. אחרים יעדיפו להשקיע ברכב פשוט יותר בבסיסו (מותג פחות יקר) אך יחד עם זאת יותר מאובזר. רק חשוב להדגיש שיש הבדל בין אבזור למטרות פינוק לבין אבזור של בטיחות. אם קשה להחליט, כדאי להיעזר ברשימה של אביזרים ולהחליט מה יותר חשוב לכם ומה פחות.

עיצוב וצבע

קריטריון כמו עיצוב וצבע, דבר חשוב כשלעצמו, אנו ממליצים להשאיר לסוף רשימת הקריטריונים לבחירת הרכב. נכון, זה חשוב אבל 4 הקריטריונים הראשונים חשובים יותר.באדג׳ט
מכירת רכבים מיד ראשונה, השכרת רכב בארץ ובחו"ל ללקוחות פרטיים ועסקיים, ליסינג פרטי וליסינג תפעולי במחירים אטרקטיביים

 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה