מגזין הומלס

image: unsplash

image: unsplash

ציוד סיעודי במחירים סבירים - יש כזה דבר

שואלים אותנו האם באמת אפשר לקנות הכל מיד שניה, כל סוג של ציוד סיעודי. לומר "הכל" באמת יהיה קצת מוגזם, אבל יש מגוון רחב של ציוד שבהחלט כדאי. מתי לחפש ציוד יד שניה ומתי להשקיע בציוד חדש?

אודיו מדיק 24/09/2019

תוחלת החיים בישראל היא מן הגבוהות ביותר בעולם המערבי. בשל עובדה זו, גדל מאוד הביקוש לציוד סיעודי מסוגים שונים. הציוד נועד בין היתר לשפר את הניידות ולהעלות את איכות החיים על רקע מגבלות שונות. ציוד סיעודי חדש עשוי להימכר במחירים גבוהים, גבוהים מאוד. הפתרון: ציוד סיעודי מיד שניה. פשוט מחפשים את הציוד שרוצים, בודקים מהו המחיר המבוקש ומהם המאפיינים – וקונים.

איזה ציוד סיעודי נמכר כיד שניה

שואלים אותנו האם באמת אפשר לקנות הכל מיד שניה, כל סוג של ציוד סיעודי. לומר "הכל" באמת יהיה קצת מוגזם, אבל יש מגוון רחב. כלומר, תמיד כדאי להשקיע קצת זמן, אחרי הכל זהו חיפוש קליל בלוח אונליין, ולבדוק אם מה שדרוש לכם אכן נמכר ממש עכשיו.

דוגמאות לפתרונות סיעודיים וציוד מגוון מהעת האחרונה כוללות למשל מיטה חשמלית שמותאמת לאדם במצב סיעודי. מיטות מסוג זה כוללות מנגנונים מאוד מתוחכמים, אפשרות להעלאה, הורדה, כיוונון, מזרון מיוחד שמקל על הגוף ומונע פצעי לחץ. ציוד מסוג זה שנמכר כחדש בסכומים מאוד גבוהים מוצע ביד שניה בכ-5000 ₪ (מצב חדש). מיטה מדגם שונה מעט מצאנו אפילו ב-1000 ₪ ובפחות מזה.

דוגמא נוספת לציוד סיעודי שעלותו גבוהה, אך מסוג אחר, הינו מנוף ההרמה. זהו פתרון חשוב ביותר שמאפשר לסייע לאדם סיעודי שלא מסוגל לעמוד, לשמור על היגיינה, להתקלח ולבצע עוד פעולות חשובות ויומיומיות. ציוד כזה, שנמכר כיד שניה בסכומים של כ-2000 עד 3000 ₪, מוצע כחדש במחירים הרבה יותר גבוהים מזה.

האם כל ציוד סיעודי כדאי לקנות מיד שניה

יש עוד דוגמאות רבות לציוד סיעודי במחירים נוחים שנמכר מיד שניה. אך חשוב להדגיש שלא כל דבר שנועד לשפר את איכות חייו של אדם סיעודי כדאי לקנות מיד שניה. הדברים אמורים בעיקר בפתרונות מותאמים אישית. למשל, מכשירי שמיעה. מכשירים כאלה נמכרים בהתאמה לכל אדם, לכל סוג של בעיה שמיעה, בהתאם למבנה האוזן. בדוגמא זו, המקום הסביר וההגיוני שבו ניתן למצוא מכשיר כזה הינו מכון שמיעה שבו גם מבצעים את הבדיקות לצורך התאמה.אודיו מדיק, תרשו לעצמכם לשמוע
אודיו מדיק נמנית עם החברות הגדולות והוותיקות בתחום מכשירי השמיעה בישראל. מספקת מגוון רחב מאד של מכשירי שמיעה לטווח רחב של ירידות בשמיעה, טכנ

 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle