מגזין הומלס / נדל"ן

image: Pixabay

image: Pixabay

ניקיון לאחר שיפוץ דירות ובתים

שיפוץ דירות ובתים הוא אחד האמצעים לשדרג נכס ולהעלאת ערכו באותה ההזדמנות. בתום השיפוצים, על מנת לאפשר לדיירי הבית לחזור ולהתגורר בנכס, יש לנקות את הבית או הדירה בצורה יוצאת דופן. מהם הדברים שיש להקפיד עליהם בתהליך הניקיון וכיצד לבחור את הגוף הנכון שיבצע עבורכם עבודות ניקיון לאחר שיפוץ דירות ובתים? על כך במאמר שלפניכם.

Cleaning Services 11/11/2019

שיפוצים הם, כאמור, דרך מצויינת להשיג שתי מטרות בו זמנית: תיקון תקלות משמעותיות בבית, והזדמנות לשדרוג. אך השיפוצים מותירים, בדרך כלל, את הבית מלוכלך, מלא אבק ויותר מכל: על הרצפות והקירות ובמקומות אחרים בבית ישנן שאריות חומרים שמעבר לעובדה שהם לא אסטתיים, הם גם לרוב בעייתיים ועלולים להזיק בריאותית.
אם השיפוצים בבית כללו הוצאה של כל הריהוט ממנו, אזי מדובר גם בהזדמנות פז לבצע עבודות שבדרך כלל יהיה קשה מאוד לבצע אותן כשהבית מלא.

חברת ניקיון לאחר שיפוץ

חברת ניקיון לאחר שיפוץ דירות ובתים תבצע עבורכם את הפעולות הבאות:

הסרת כתמים מעל הדלתות והחלונות, כמו גם מעל התריסים והחלונות. לרוב מדובר בכתמי צבע וסיד וכן בכתמים של חומרים שונים שבהם נעשה שימוש בתהליך השיפוצים.
לעיתים קרובות, מדובר בכתמים שהסרתם בעייתית ומי שאין בידיו כלים נכונים עלול למצוא את עצמו עומד בפני שוקת שבורה. אך רכישת החומרים והמכשירים המאפשרים ביצוע העבודה בקלות, עלולה לעלות סכומי כסף נכבדים.

אנשי מקצוע מיומנים וחברות העוסקות באופן קבוע בתחום, מחזיקות את כל החומרים והמכשירים הנדרשים באופן קבוע. כל מה שנדרש מהן הוא להגיע ולבצע את עבודת הניקיון. כשהבית ריק – פשוט וקל לנקות פי כמה וכמה.

אם הריהוט נשאר בבית במהלך השיפוץ, ישנה סבירות גבוהה שגם הריהוט עצמו יידרש לניקוי יסודי מה שמן הסתם ייקר את השירות.

חשוב להזמין רק חברת ניקיון מומלצת

הדבר החשוב ביותר שיש להקפיד עליו לאחר שיפוץ, הוא הסרת כתמים וחומרים שונים מהמרצפות, הקירות, הדלתות והחלונות באופן מקצועי. הסרת הכתמים והחומרים השונים באופן בלתי מקצועי, עלולה לפגוע בבית. לא אחת נראים בתום עבודת ניקיון מחברה לא מקצועית שריטות על גבי המרצפות, הקירות והחלונות, כתוצאה מהניסיונות להסיר כתמים בצורה בלתי מקצועית. מעבר לזמן הרב והמיותר שהדבר לוקח, השריטות כנראה ישארו לתמיד. חברת ניקיון לאחר שיפוץ שאינה מקצועית, עלולה במקרים רבים לגרום לנזקים רבים אחרים, ולכן מוטב לשלם מעט יותר לחברת ניקיון מומלצת.

מעבר לכל אלה, ניקיון בסמוך לתום השיפוצים מאפשר, אם בעלי הבית מעוניינים בכך, פוליש לרצפת הדירה. מדובר בעבודה שתשדרג באופן מהותי את המראה והתחושה בבית לאחר השיפוצים. בתום פעולת הניקיון, יקבל הבית מראה משודרג ואיכותי הרבה יותר.

כיצד נבחר חברת ניקיון לאחר שיפוץ

בחירת החברה או אנשי המקצוע שביצעו את עבודות השיפוץ, בוודאי דרשה מחקר מעמיק. באותו אופן, כדאי להקדיש למציאת חברת הניקיון. בראש ובראשונה, חשוב לקבל המלצות, אם ישנן, על מי שנבחר לעבודה. ככל שהממליצים הינם אנשים קרובים יותר, כך הסבירות שהעבודה תבוצע בצורה איכותית יותר תעלה.

בנוסף, ההמלצה החד משמעית הינה לבחור בעלי מקצוע הרשומים אצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. רישום כזה מבטיח לכל הפחות רמה מקצועית גבוהה, יחד עם סבירות גבוהה שהקבלן שנבחר אכן כשיר לביצוע העבודה.

אנו מאחלים לך עבודה איכותית שתסתיים בזמן הקצר ביותר האפשרי.Cleaning Services
חברת הניקיון שמנקה בשבילכם

 

כתבות נוספות


איך לא לוותר על מה שחשוב בדירה גם אם התקציב מוגבל
קשה לוותר על הדברים שחשובים לנו ולרוב אנחנו רוצים גם וגם - גם משופצת, גם 3 חדרים, גם שתהיה באיזור טוב וגם שיהיה מקום לכל הדברים שלנו. אפשרי? בואו נראה.יושבים בגובה: כך תשלבו כסאות בר בדירה שלכם
מהם היתרונות של אי במטבח? כיצד לבחור כסאות בר לאי? מהם החומרים המומלצים, הסגנונות ועוד כמה נתונים מעניינים על איים וכסאות בר.3 טיפים לשדרוג הסלון
לא רק כדי לשבור שיגרה, הסלון משקף את מי שאנחנו, הוא גדל ומשתנה יחד איתנו. יחד עם זאת, שינויים בסלון לא חייבים לרוקן את הכיס. הנה כמה עצות לשדרוג הסלון והאווירה בקלות ובתקציב רגועשיפוץ דירות בתקופת הקורונה
וירוס הקורונה - שהתחיל להסתובב בסין בסוף 2019, עבר להתפשט בעולם כולו בתחילת 2020 והגיע גם לישראל - משפיע על החיים של כולנו. מצד אחד הכלכלה הישראלית עברה למצב של "הולד" ופעילויות רבות מוקפאות. חלק גדול ממקומות העבודה נדרשו לסגור את שעריהם, או לצמצם באופן משמעותי את הפעילות, ויש גם ענפים רבים שפשוט לא...


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה