מגזין הומלס

ג׳קוזי בבית? כבר לא רק לעשירון העליון

ג׳קוזי בבית? כבר לא רק לעשירון העליון

עד לא מזמן ג׳קוזי נחשב למותרות שיכלו להרשות לעצמם רק בעלי מזל וממון. היום אפשר כבר להשיג אחד במחיר שווה לכל כיס.

BlueBlue 30/12/2019
מכירה

מה עושים בחורף הישראלי?

אמנם החורף הישראלי נחשב קל יחסית לחבריו מרחבי העולם ולרוב אינו כולל שלג, אבל אם אתם נשארים פה בחורף אין שום סיבה שלא תיהנו מאטרקציות חורפיות אמיתיות. אחת האטרקציות האלו היא הג'קוזי או - אמבט עיסוי, בעברית. בריכת עיסוי שמחוממת לטמפרטורה קבועה של 30-40 מעלות צלסיוס ומופעלת באמצעות שתי משאבות:

  • משאבות שמפעילות זרמים בדופן הבריכה
  • מפוח אוויר שמזרים מים דרך קרקעית הבריכה

ג'קוזי – ממש לא מה שחשבתם

רובנו חושבים שמדובר בהמצאה מודרנית אבל מסתבר שאנחנו טועים. רחצה באמבטיות עיסוי הייתה פופולרית החל במאה ה-4 לפנה"ס ומאז הכל היסטוריה. אנשים בכל רחבי העולם מיפן ועד אירופה (בדגש על ארצות קרות) התאהבו ברעיון והתמכרו לחוויה, בעיקר הודות ליכולות של הג'קוזי בתחום העיסוי והרפיית השרירים. 

השם ג'קוזי אגב הוא מודרני לחלוטין ונולד במאה ה-20. זהו שמה של משפחה איטלקית שהיגרה לארה"ב והקימה במולדת החדשה בית חרושת למשאבות. כאשר אחד הבנים של מייסדי החברה נפצע הוא הזדקק לפיזיותרפיה והאב נחלץ לעזרה. הוא פיתח מערכת עיסוי שמבוססת על מים בלחץ גבוה והמציא את הג'קוזי שכולנו מכירים.

גם אתם יכולים

מאז כמובן זרמו הרבה מים בג'קוזי והטכנולוגיה התפתחה פלאים. למשל, כיום ניתן לרכוש ג'קוזי מתנפח שניתן להציב בכל מקום לפי בחירתכם: בבית, בגינה וכו'. ג'קוזי כזה לרוב מצויד בסילוני אוויר בעלי עוצמה ויש להם נפחים שונים, כך שהם בדרך כלל מתאימים גם למבוגרים וגם לילדים. מומלץ לרכוש את הג'קוזי מאתר מוכר, המציין שיש תו תקן, כדי שהרחצה תהיה לא רק מהנה אלא גם בטוחה.

כשמוסיפים לכך את המחירים ששווים לכל נפש וכיס של ג'קוזי מתנפח, המשמעות אחת - גם אתם יכולים ליהנות מג'קוזי שנחשב עד לאחרונה לפינוק אקסקלוסיבי, כזה שרק אנשי האלפיון העליון יכלו להרשות לעצמם. והבונוס הגדול – מכיוון שמדובר בג'קוזי נייד מתנפח הוא עשוי מחומר רך, כך שגם הישיבה וגם השהייה בו נעימה בהרבה מאשר בג'קוזי קשיח.BlueBlue
החברה המובילה לשיווק בריכות שחיה ביתיות תוצרת אינטקס INTEX, וסאמר אסקייפ בישראל. ועכשיו גם ג׳קוזי מתנפח!

 

כתבות נוספות


פטור ממס שבח
מה זה מס שבח? מי זכאי לפטור ממנו? איך מתעדכנים בעדכוני הפסיקה ואיך ממצים את מלוא הזכויות בנושא?ביטוח משכנתא – מה חשוב לדעת?
מה זה ביטוח משכנתא? מה הוא כולל, אילו מקרים הוא מכסה, איך מחשבים את גובה הביטוח? כל מה שחשוב לדעת על ביטוח משכנתא.אי למטבח או דלפק - מה עדיף?
מהם ההבדלים העיקריים בין אי למטבח לבין דלפק? מהם השימושים השונים ומה עדיף?בחירת סלון לדירה חדשה מהקבלן
מחכים לדירה חדשה מקבלן? מברוק. זה הזמן לקנות סלון המתאים לגודל ואופי הבית. הנה כמה נקודות עיצוביות בשבילכם.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה