מגזין הומלס / זירת המומחים

image: Pexels

image: Pexels

מערכת לניהול עסק

כיצד מערכת לניהול עסק יכולה לעזור לעסקים קטנים ובינוניים? ניהול כל המידע, יצירת שירות אפקטיבי יותר ללקוח, חסכון ויעילות.

Menahel4U 08/01/2020

כל עסק, קטן ובינוני, חייב להשתמש היום באמצעים דיגיטליים, טכנולוגיים שונים בשביל שיהיה מסוגל לנהל את עצמו בצורה הטובה ביותר. זאת גם בשביל לספק שירות איכותי ללקוחות שלו וגם בשביל שהוא יכול לעמוד בתחרות מול עסקים אחרים.

עסקים גדולים מודעים לכך ויש להם גם את המשאבים הנדרשים, בשביל להשתמש בכל מערכת ובכל כלי שקיים בשוק. עסקים קטנים ובינוניים, גם אם הם מודעים לכך שהם צריכים להשתמש בפתרונות שונים ומגוונים, לא תמיד בוחרים לעשות זאת, בין אם מסיבות כלכליות ובין אם מסיבות אחרות. אך לעיתים ההוצאה הכספית על מערכת כזו משתלמת לטווח הארוך, מאחר וכאמור, היא מספקת לעסק את הכלים הנדרשים לו בשביל לספק שירות איכותי ללקוח, בשביל לבצע תהליכי עבודה בצורה יעילה, נכונה וחסכונית, וכן בשביל להתחרות בעסקים אחרים, בסדר גודל דומה לשלהם או אפילו עסקים גדולים מהם.

דוגמא טובה לכך אפשר למצוא כשאנחנו בוחנים את היתרונות העסקיים של פתרונות מערכות לניהול עסק.

מערכת לניהול עסק, מספקת לעסקים בסדרי גודל קטנים ובינוניים את כל מה שנדרש לצורך ניהול העסק בהיבטים שונים. צריך לומר, שההטעמה של המערכות היא פשוטה, וברגע שהמנהלים והעובדים לומדים כיצד להשתמש בה, אז מן הסתם תהליכי קבלת ההחלטות ותהליכי העבודה הופכים להיות הרבה יותר יעילים.

לפני שנסביר כיצד מערכת לניהול עסקים קטנים ובינוניים יכולה לעזור לכם, חשוב לציין, כי כל עסק יכול לבחור את סוג ומרכיבי המערכת על פי הצרכים שלו. בצורה כזו אין צורך שהמערכת תכיל פונקציות ופרמטרים שלא יהיו בשימוש. קסטומיזציה מייצרת מערכת הרבה יותר נוחה לשימוש, הרבה יותר ממוקדת.

כיצד מערכת לניהול עסק יכולה לעזור לעסקים

אנו נגדיר את העזרה שמערכת כזו מספקת לעסקים קטנים ובינוניים על פי 3 פרמטרים:

ניהול מידע - מערכת לניהול עסק, מספקת לעסקים אפשרות לייצר בסיס מידע רחב על כל מה שמתרחש בעסק, בכל המחלקות, במקום אחד, בצורה מסודרת ונוחה. כך למשל, מידע שמגיע ממחלקות - כגון מכירות, מלאי, יצור, רכש וכל מחלקה אחרת בעסק - נאסף במקום אחד, תוכנה אחת, ואז אפשר לראות בצורה פשוטה, מה קורה בעסק, מה קיים ומה חסר, בכל רגע ורגע.

יצירת שירות אפקטיבי יותר ללקוח - מערכות ניהול עסק מספקות את כל המידע על מתן שירות ללקוחות ועל הלקוחות עצמם. בין אם מדובר בניהול פעולת מכירה, הזמנות, בקשות, טענות ותלונות מלקוחות ובין אם מדובר בניהול מידע כולל על כל לקוח. כל אפיק כזה מאפשר לשמור על קשר טוב יותר עם הלקוחות בהווה ובעתיד.

חסכון ויעילות – מטרת מערכת לניהול עסק, בסופו של דבר, היא לספק לעסק כלים טובים יותר לעבודה יעילה וחסכונית, הן בזמן, הן בכסף והן במשאבים אחרים. מערכות ניהול עסק מאפשרות לייצר בסיס מידע ועבודה אחד, מסונכרן, דרכו כל המנהלים והעובדים פועלים, וכך אפשר לייצר עבודה הרבה יותר חסכונית, הרבה יותר יעילה, ולהגיע לתוצאות הרבה יותר טובות.

 Menahel4U
שותף עסקי מוביל ומנוסה של SAP בישראל, בשוק ה-SMB, בייעוץ, מכירה, הטמעה ופיתוח של SAP Business One - מערכת ERP של SAP העולמית לארגונים קטנים ובינוניים.

 

כתבות נוספות


טיפים של מקצוענים לצביעת דירות ובתים
צביעת דירות ובתים היא הנפוצה מבין טכניקות השיפוץ. המחיר הזול, הפשטות ולעתים קרובות היכולת לבצע אותה אפילו לבד, הופכים את השירות וחומרי הגלם המתלווים למבוקשים במיוחד. לכאורה מדובר בעניין פשוט למדי ואתם עשויים לתהות "מה כבר עשוי להשתבש?" אז זהו – שהרבה.בטיחות בבית הספר - באחריות ההורים?
בטיחות במוסדות חינוך ובמרחבים ציבוריים אמורה להיות באחריות המוסדות הציבוריים, לא? אולי. אך ללא התערבות שלכם בפועל, יתכן והילדים שלכם יהיו חשופים למפגעים. בואו נדבר על זה.איך בוחרים שמאי מקרקעין?
בחירת שמאי מקרקעין היא משימה לא פשוטה, ונדרש לעשות בדיקה מקדימה, כדי לבדוק מספר שמאי מקרקעין, ולאחר מכן לבחור את שמאי המקרקעין המתאים ביותר עבורנו. יש מספר שיקולים בבחירת שמאי מקרקעין כאשר החשובים בהם מיוחסים לניסיון מקצועי של שמאי המקרקעין, שנות וותק שלו בעבודה המעידות על מיומנות שלו, וכן המחיר שהו...הפרעות קשב? מה צריך לדעת על ריטלין או על מוצרים מהטבע?
מי שגדל עם הפרעות קשב וריכוז יודע באילו אתגרים מורכבים מדובר בניהול אורח חיים תקין. משימות שנראות פשוטות לאחרים יכולות להפוך לפרויקט מסובך עבור מי שהפרעות קשב וריכוז עומדות בדרכו להצלחה.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle