מגזין הומלס / זירת המומחים

image: Pexels

image: Pexels

מערכת לניהול עסק

כיצד מערכת לניהול עסק יכולה לעזור לעסקים קטנים ובינוניים? ניהול כל המידע, יצירת שירות אפקטיבי יותר ללקוח, חסכון ויעילות.

Menahel4U 08/01/2020

כל עסק, קטן ובינוני, חייב להשתמש היום באמצעים דיגיטליים, טכנולוגיים שונים בשביל שיהיה מסוגל לנהל את עצמו בצורה הטובה ביותר. זאת גם בשביל לספק שירות איכותי ללקוחות שלו וגם בשביל שהוא יכול לעמוד בתחרות מול עסקים אחרים.

עסקים גדולים מודעים לכך ויש להם גם את המשאבים הנדרשים, בשביל להשתמש בכל מערכת ובכל כלי שקיים בשוק. עסקים קטנים ובינוניים, גם אם הם מודעים לכך שהם צריכים להשתמש בפתרונות שונים ומגוונים, לא תמיד בוחרים לעשות זאת, בין אם מסיבות כלכליות ובין אם מסיבות אחרות. אך לעיתים ההוצאה הכספית על מערכת כזו משתלמת לטווח הארוך, מאחר וכאמור, היא מספקת לעסק את הכלים הנדרשים לו בשביל לספק שירות איכותי ללקוח, בשביל לבצע תהליכי עבודה בצורה יעילה, נכונה וחסכונית, וכן בשביל להתחרות בעסקים אחרים, בסדר גודל דומה לשלהם או אפילו עסקים גדולים מהם.

דוגמא טובה לכך אפשר למצוא כשאנחנו בוחנים את היתרונות העסקיים של פתרונות מערכות לניהול עסק.

מערכת לניהול עסק, מספקת לעסקים בסדרי גודל קטנים ובינוניים את כל מה שנדרש לצורך ניהול העסק בהיבטים שונים. צריך לומר, שההטעמה של המערכות היא פשוטה, וברגע שהמנהלים והעובדים לומדים כיצד להשתמש בה, אז מן הסתם תהליכי קבלת ההחלטות ותהליכי העבודה הופכים להיות הרבה יותר יעילים.

לפני שנסביר כיצד מערכת לניהול עסקים קטנים ובינוניים יכולה לעזור לכם, חשוב לציין, כי כל עסק יכול לבחור את סוג ומרכיבי המערכת על פי הצרכים שלו. בצורה כזו אין צורך שהמערכת תכיל פונקציות ופרמטרים שלא יהיו בשימוש. קסטומיזציה מייצרת מערכת הרבה יותר נוחה לשימוש, הרבה יותר ממוקדת.

כיצד מערכת לניהול עסק יכולה לעזור לעסקים

אנו נגדיר את העזרה שמערכת כזו מספקת לעסקים קטנים ובינוניים על פי 3 פרמטרים:

ניהול מידע - מערכת לניהול עסק, מספקת לעסקים אפשרות לייצר בסיס מידע רחב על כל מה שמתרחש בעסק, בכל המחלקות, במקום אחד, בצורה מסודרת ונוחה. כך למשל, מידע שמגיע ממחלקות - כגון מכירות, מלאי, יצור, רכש וכל מחלקה אחרת בעסק - נאסף במקום אחד, תוכנה אחת, ואז אפשר לראות בצורה פשוטה, מה קורה בעסק, מה קיים ומה חסר, בכל רגע ורגע.

יצירת שירות אפקטיבי יותר ללקוח - מערכות ניהול עסק מספקות את כל המידע על מתן שירות ללקוחות ועל הלקוחות עצמם. בין אם מדובר בניהול פעולת מכירה, הזמנות, בקשות, טענות ותלונות מלקוחות ובין אם מדובר בניהול מידע כולל על כל לקוח. כל אפיק כזה מאפשר לשמור על קשר טוב יותר עם הלקוחות בהווה ובעתיד.

חסכון ויעילות – מטרת מערכת לניהול עסק, בסופו של דבר, היא לספק לעסק כלים טובים יותר לעבודה יעילה וחסכונית, הן בזמן, הן בכסף והן במשאבים אחרים. מערכות ניהול עסק מאפשרות לייצר בסיס מידע ועבודה אחד, מסונכרן, דרכו כל המנהלים והעובדים פועלים, וכך אפשר לייצר עבודה הרבה יותר חסכונית, הרבה יותר יעילה, ולהגיע לתוצאות הרבה יותר טובות.

 Menahel4U
שותף עסקי מוביל ומנוסה של SAP בישראל, בשוק ה-SMB, בייעוץ, מכירה, הטמעה ופיתוח של SAP Business One - מערכת ERP של SAP העולמית לארגונים קטנים ובינוניים.

 

כתבות נוספות


כך תבחרו במקררים מומלצים ותחסכו בעלויות
רבים מתלבטים לגבי המקרר המתאים לצרכיהם. איזה גודל? איזה צבע? איזו טכנולוגיה, איזה סכום כדאי להשקיע? ועוד. ראשית, יש לציין כי עדיף לרכוש מקרר חדש מאשר משומש. נכון הוא, שיש מבחר רב של מקררים למכירה באתרי יד שנייה העוסקים בתחום הנ"ל וחלקם מצליחים מאוד, אבל כשקיימת אפשרות כספית, העדיפות אמורה להיות במקר...תוכנית עסקית למסעדה: תוכנית חובה לכל מסעדן
מי מאיתנו לא דמיין את עצמו מנהל מסעדה או בית קפה קטן מתישהו בחייו? עבור אילו שלוקחים את החלום צעד אחד קדימה, קיימנו ראיון עם אריק שולמן, הבעלים של שולמן אסטרטגיה שמתמחה בייעוץ למסעדנים על מנת להבין מהם הדברים שחשוב לתת עליהם את הדעת בדרך לפתוח מסעדה?איך לבחור מצלמות אבטחה שיתאימו לצרכים שלכם
בחירת מצלמות אבטחה לבית או לבית העסק שלכם יכולה להיות מורכבת משיקולים שונים ולכן גם מבלבלת מאוד. מורכבות התחום ומספר גדול של שיקולים הופכים את הדרך הבטוחה ביותר לבחירת מצלמות אבטחה על ידי התייעצות עם מומחים בתחום, אבל רגע לפני שתתקשרו למומחים, כדאי שתכירו את מערכת השיקולים לבחירה נכונה של מצלמות אב...איך לבחור יועץ עסקי
שימוש בייעוץ עסקי מקצועי עשוי להוות זריקת מרץ של ממש להצלחת העסק בשלבים שונים בהקמתו ובתפעולו. איך לבחור אחד נכון שייקח אתכם קדימה?


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle