מגזין הומלס

הזדמנות השקעות נדל"ן בבוקרשט – רומניה

הזדמנות השקעות נדל"ן בבוקרשט – רומניה

כמה אפשר להשקיע על מנת לרכוש דירה בבוקרשט? מי מטפל עבורכם בכל העניינים המקומיים ולמה בכלל בוקרשט?

חג׳ג׳ אירופה 13/01/2020
נדל"ן בחו"ל

דירות להשקעה בבוקרשט

14.5% זה הערך שבו עלו הדירות בבוקרשט בשנתיים האחרונות. בוקרשט נחשבת לאחת הערים האטרקטיביות ביותר עבור משקיעים ישראלים בשל עלויות הנכסים הנמוכה לצד תשואה גבוהה ביחס לנכסים המוצעים בישראל ועל כן ישראלים רבים מבינים כי את ההשקעה הבאה שלהם כדאי להם לעשות ברומניה. אם כבר רומניה אז כמובן בעיר הבירה בוקרשט.

מדוע דווקא בוקרשט?

בוקרשט היא העיר המרכזית ביותר ברומניה הן מבחינת תיירות, תרבות, כלכלה, טכנולוגיה וכמובן שגם מבחינת בניין הפרלמנט הממשלתי השוכן בעיר. העיר בוקרשט מונה את גודל האוכלוסייה הגדול ביותר מבין הערים ברומניה ובזכות עליות המדדים בשנים האחרונות, לצד עידוד הממשלה לאגירת סטודנטים מכל רחבי העולם ומכל רחבי רומניה אל העיר, גם הביקוש לדירות הולך וגובר. על כן היא הופכת להיות יעד אטרקטיבי עבור משקיעים.

מדוע לרכוש נכס מתיווך בבוקרשט?

חשוב להבין כי הצלחה בתחום הנדל"ן דורשת ניסיון, התמקצעות, הבנה מעמיקה של התחום וכמובן הכרת האזור והמדינה בה אתם הולכים להשקיע. אלא אם אתם אזרחים רומנים לשעבר, המכירים היטב את בוקרשט והיכן כדאי להשקיע – הרי שכדאי להיצמד לחברת נדל"ן ישראלית. להשקיע ביחד איתה בנכסים בעלי פוטנציאל צמיחה בטוח עם תשואה גבוהה. התיווך הוא בעצם הדרך שלכם להבטיח לעצמכם נכס טוב. חברת התיווך יכולה גם לנהל את הנכס עבורכם, לסייע במציאת שוכרים ולהתנהל מולם עבורכם כך שלא תצטרכו אפילו להתעסק עם זה יותר מדי.

כמה נתונים שכדאי להכיר:

דירה בבוקרשט באזור טוב תוכלו למצוא גם בהשקעות של פחות מ100 אלף יורו (תארו לכם דירה בתל אביב באזור מרכזי ב100 אלף יורו). דמי השכירות הממוצעים נעים בין 600 דולר ל1000 דולר בחודש בדרך כלל (תלוי באזור כמובן) וגובה התשואה נע בדרך כלל באזור ה8% עד 10% לנכס. ערכי הדירות בבוקרשט צפויים להמשיך בעלייה היציבה כמו בשנים האחרונות בכמה אחוזים נוספים מדי שנה ועל כן הדירות שתרכשו עשויות להגדיל את ערכן משמעותית בשנים הבאות. חג׳ג׳ אירופה
מחזיקה בנכסים רבים בעיר כולל אזורי פרמיום מיוחדים. לפרטים נוספים בנושא חברת הניהול תוכלו ליצור קשר ונשמח להיפגש.

 

כתבות נוספות


השקעות נדל״ן בחו״ל: למה להשקיע באנגליה?
השקעות נדל"ן בחול מאפשרות מיצוי מרבי של פוטנציאל השקעות בנכסים מניבים. יש סיבות טובות להשקעה בחו"ל בכלל ובאנגליה בפרט. אספנו אותם למאמר שלפניכםקח לך מדינה ובנה בה בית
זה לא סוד שישראלים רבים משקיעים בנדל"ן בחו''ל. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים פנו לאפיק השקעה זה, והוא נחשב כיום כאופציה מקובלת מאוד להשקעה כספית. לנדל"ן בחו''ל יתרונות רבים שאין לערוצי השקעה אחרים. בכתבה הבאה נציג כמה סיבות למה באמת כדאי להשקיע בו, ואילו מדינות נחשבות מומלצות לכך.מה חשוב שמשקיעים ביוון יכירו?
בשנים האחרונות הפכה יוון ליעד מרכזי עברו משקיעים ישראלים. אלו הבינו שההזדמנויות העסקיות בתחום הנדל"ן במדינה יאפשרו להם ליהנות מאפיקי השקעה מכניסים ועמידים.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle