מגזין הומלס / Lifestyle

מה צריך לדעת כשמזמינים יאכטה להשכרה?

מה צריך לדעת כשמזמינים יאכטה להשכרה?

לא חייבים לקנות יאכטה, אפשר להשכיר אחת וליהנות מבילוי יוצא דופן. מעבר לפאן ולסטייל, התעכבנו על כמה דברים שכדאי לברר לפני שמפליגים.

08/03/2020

שייט ביאכטה בים רגוע, תורם להתרוממות רוח ולשקט נפשי. אם מוסיפים לכך תנאים משופרים של הגשת מזונות מובחרים וכיבודים שווים, הרי שמקבלים בילוי משודרג. ישראלים רבים רוכשים יאכטה לעצמם ומגדירים את השייט כתחביב אולטימטיבי המסב להם ריגוש לצד אושר רב. אבל לא חייבים להיות בעלי יאכטה. ניתן לשכור אחת לבילוי, לאירוע מיוחד או סתם להעביר בה אחר צהריים רגוע בחברת אנשים קרובים שאוהבים.

בדיקות מקדימות

נשאלת השאלה, מה צריך לדעת כשמזמינים יאכטה להשכרה? ובכן, יש צורך לערוך מספר בדיקות חשובות לפני שמחליטים על הבילוי הספציפי הזה ועל סוג היאכטה. ראשית, צריך לדעת כי מדובר על שייט בים בספינה קטנה, יחסית. בים שאינו רגוע היא עלולה להיטלטל ומי שאינו רגיל לכך עלול לסבול ולא ליהנות. לכן, כדאי לתזמן את השייט לימים רגועים, וניתן לבדוק זאת על פי אתרים המספקים חיווי מזג האוויר ובחברה המשכירה אשר תספק נתוני מזג אוויר ליום המיועד. כמו כן, כדאי תכנן את זמן ההפלגה, את המקום ממנו יוצאים ואליו מגיעים, את השירותים הניתנים על היאכטה, ובאופן כללי, את החברה המשכירה את היאכטה ומהימנותה. כל הבדיקות הללו, לצד בדיקת מחירים, יכולות לספק את התשובות הנחוצות לצורך קבלת ההחלטה.

יאכטה לאירוע

ככלל, ניתן לקבל יאכטה לשייט בלבד או לאירוע מושקע. במידה והאירוע לכבודו הושכרה היאכטה הינו חשוב ואינטימי כמו: חגיגת יום נישואין, יום הולדת עגול, מסיבת רווקים או רווקות ועוד, הרי שיש להיערך אליו בצורה מקיפה ויסודית. בעלי היאכטה יכולים לספק את הקייטרינג או את הכיבוד המבוקש, מלצרים במידת הצורך, אנשי צוות נוספים ועוד. כל ניהול האירוע יחול עליהם ובעלי האירוע יתרכזו באירוח יקיריהם ובהנאות שהבילוי מספק. כדאי לקחת בחשבון ששייט מסוג זה יארך מספר שעות כדי להפיק ממנו את מרב ההנאה.  במהלך השייט ניתן להעביר שעות משחק, ריקודים, אכילה, צפייה משותפת בתכנית אהובה, לשכור אמן ועוד. כל אחד על פי טעמו האישי וההשקעה הכספית שכרוכה בכך.

הנאה מושלמת

הזמנת יאכטה להשכרה נעשית גם להפלגות זוגיות רומנטיות ולאירועים אינטימיים אחרים. את השייט ניתן לערוך בשעות הבוקר, או לאחר הצהריים, לתזמן אותו לקראת השקיעה, או בשעות הלילה בהם ניתן לראות את האורות המנצנצים של קו החוף. בהפלגות עם משתתפים מעטים, ניתן כמובן לשבת ללא פעילות מיוחדת ולהירגע, לשתות כוס יין, לנשנש, להחזיק ידיים, לומר מילות אהבה ולחוש בקרבה לבן/בת הזוג. בהפלגות רבות ניתן לקפוץ למים בלב הים, לשחות, להתרענן ולחזור. ניתן לראות את השחפים, לשמוע את רחש הגלים הנוצרים סביב הספינה ולהירגע. אלו הן שעות לנפש בטרם חוזרים להמולת החיים.

חוויה רבת רושם

מרבית ההפלגות נעשות, מטבע הדברים, ממעגני יאכטות במרכז הארץ. יאכטה להשכרה מגיעה עם סקיפר שאחראי על השייט והבטיחות, וכן אנשי צוות נוספים המסייעים לו. ניתן לקבל יאכטה גדולה ומפוארת היכולה להכיל כמות אנשים רבה או אחרת, קטנה יותר, בהתאם למספר האנשים. במידה ומדובר באירוע מושקע, ניתן להכינה מראש, ובין היתר לקשטה ולדאוג ליתר הפרטים המשלימים. כמו כן יש ביאכטות מערכת מולטי מדיה לנוחיות החוגגים והמבלים וכן ציוד סאונד נוסף למי שרוצים לשיר או לשאת מספר מילים.

יאכטות מכילות אביזרי בטיחות הנדרשים על פי חוק ועל פי הנחיות הביטחון והשייט נעשה תחת פיקוח של הרשויות המתאימות. הפלגה רומנטית מלאת חוויות נהדרות על יאכטה לאורך חופי מרכז הארץ, היא אירוע שיזכר למשך זמן רב.sea4u
השכרת יאכטות בהרצליה - מתמחים בהשכרת יאכטות לאירועים פרטיים ועסקיים

 

כתבות נוספות


טיפים לחיזוק המערכת החיסונית
המערכת החיסונית בגוף היא שם כללי למגוון מנגנונים הקשורים זה לזה, תלויים זה בזה ואף מתקשרים זה עם זה. המערכת החיסונית פועלת כל הזמן, לילה ויום, ובהתאם היא זקוקה לתחזוק מתמיד על ידינו הכולל דאגה הן לגורמים המשפיעים עליה ישירות והן לגורמים המשפיעים עליה באופן עקיף. אז מה אנו יכולים לעשות כדי לעזור למער...אילו פירות חייבים לשטוף לפני שאוכלים?
הישראלים הם אחד מהעמים הצורכים את הכמות הגדולה ביותר של פירות לנפש. מדובר בהרגל בריא, אך הוא עדיין דורש הקפדה על שטיפת הפירות בשביל שמירה על הבריאות. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על שטיפת פירות, גם כאלה שלא נוהגים תמיד לשטוף.צימרים בישראל לכל סוג של חופשה
צימר כפרי שקט לזוג, או מתחם צימרים למשפחות? צימרים בסיסיים למטיילים או צימרים מפוארים מפנקים? כיום בארץ ניתן למצוא את כל סוגי הצימרים, בכל מקום, בהתאמה לכל תקציב.מתנות לראש השנה לעובדים מאושרים ולקוחות נאמנים
ישנם חברות רבות במשק הישראלי שנותנות מתנות לראש השנה לעובדים. דבר מקובל מאוד בעולם העסקי, ולא בכדי, ראש השנה הוא החג הפותח את השנה העברית. נתינת מתנה מסמלת ברכה והצלחה לשנה החדשה.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle