מגזין הומלס / זירת המומחים

סובלים מעכברים בבית? הנה המדריך לבחירת המלכודת המתאימה

סובלים מעכברים בבית? הנה המדריך לבחירת המלכודת המתאימה

כשמגלים עכברים בבית, פתאום המטרה הראשית שעומדת בראש סדר העדיפויות היא להיפטר מהם וכמה שיותר מהר. על מנת לעשות זאת ביעילות, הכנו עבורכם את המדריך לבחירת מלכודת העכברים הטובה ביותר.

Greenplace 21/03/2020

ישנם סוגים שונים של מלכודות עכברים, החל ממלכודת דבק ועד למלכודת אלקטרונית. על יתרונותיהן תוכלו ללמוד כאן, ואחר כך, לבחור את מלכודת העכברים שתעבוד הכי טוב עבורכם.

סוגים שונים של מלכודות עכברים

  • מלכודות עכברים הומניות מלכודת זו תהיה הבחירה הטובה ביותר כאשר רוצים להפטר מעכברים מבלי לפגוע בהם. העכברים שנלכדים בפנים אינם נפגעים כך שניתן לשחרר אותם הרחק מהבית. בנוסף, מלכודות אלה עמידות לאורך זמן, כאשר ניתן להשתמש בהן ביעילות למשך שנים. בין הדגמים הנפוצים נמצאים מלכודת נדנדה או תחנת האכלה.
  • מלכודת קפיץ – זוהי האפשרות הפופולרית ביותר ללכידת עכברים שקיימת כבר שנים מסיבה אחת והיא ששיטה זו פשוט עובדת והשימוש בה נעשה ללא רעל. מלכודות קפיץ מאוד יעילות, הן משתלמות מבחינה כלכלית ועיצובן מאוד יעיל, הן פועלות בהצלחה לאורך שנים. מלכודות אלו מוכיחות את עצמן בלכידת עכברים ועיצובן הקלאסי והפשוט עושה את העבודה.
  • מלכודות דבק – דרך יעילה נוספת ללכוד עכברים אינה פחות משתלמת ממלכודת הקפיץ. מלכודת הדבק כוללת משטח דביק מאוד אותו מניחים בכל מקום שרוצים. מלכודת הדבק חזקה ביותר וכשהיא מבוססת על מוצרים טבעיים היא אינה כוללת רעלים וחומרי הדברה. הרקולס למשל, היא מלכודת דבק מקצועית שמבוססת על דבק טבעי ללא ריח. אפשרות נוספת היא הבלו פאנל שמפיצה ריח משיכה בטעם וניל ולכן אין צורך לשים עליה פיתיון.
  • מלכודת עכברים אלקטרונית – דגם זה מציע חוויית לכידה מהירה וחלקה. מלכודת זו מספקת תחליף למלכודת הרעל או למלכודות לא הומניות אחרות. מוצר זה מבוסס על הלם חשמלי גבוה שהורג את העכברים באופן מידי, ללא רעלים וללא סבל מיותר.

כיצד בוחרים את המלכודת המתאימה?

המלכודות הקיימות שונות זו מזו בדרכים רבות החל באופן פעולתן, דרך יחסי עלות מול תועלת ועד מידת הבטיחות שלהן. במידה וברצונכם ללכוד עכברים אך לשמור על סביבה בטוחה עבור ילדים וחיות מחמד, מומלץ לבחור במלכודות המבוססות על חומרים טבעיים עם מינימום פגיעה בסביבה. פרמטר נוסף שמשפיע על הבחירה הוא היחס שלכם למכרסמים. אם תרצו למשל ללכוד את העכברים אך מבלי לפגוע בהם, מלכודת הומנית תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. לעומת זאת אם תרצו לזכות לפתרון מהיר, חד וחלק מלכודת קפיץ תהיה הבחירה היעילה ביותר.

מלבד המלכודת עצמה יש חשיבות לפיתיון שתבחרו לשים

אנשים רבים מקלים ראש בחוכמתם של עכברים, אולם מדובר בחיה מאוד נבונה שלא תגיע סתם כך לכל מלכודת שתניחו על הרצפה. כדי למשוך את העכברים למלכודת יש להניח פיתיון. איזה פיתיון עליכם לשים? ישנם שיגידו שעכברים אוהבים גבינה צהובה, אחרים יאמרו שהן אוהבים נקניק וישנם שיאמרו שעכברים הכי מעדיפים במבה. אנו ממליצים לבחור בפיתיון מקצועי שיועד למטרה זו.

ישנם פיתיונות ריח רבי עוצמה המציעים דרך מאוד יעילה למשוך את העכברים למלכודת ומתאימים לסוגים שונים של מלכודות. הפיתיונות זמינים בריחות שונים כמו למשל ריח וניל, ריח בשר, ריח דגים וכיוצא בכך. הפיתיון פעיל לתקופה ממושכת תוך שהוא מגלה עמידות בכל תנאי מזג האוויר ובפני עובש ופטריות.

- - -

כדי ללכוד עכברים צריך מעט להכיר את התכונות הבולטות שלהם, כמו חוש ריח רגיש במיוחד. ב – Greenplace מוצרי הדברה תוכלו למצוא מלכודות יעילות עם פיתיון ריח חזק ועוצמתי זו דרך יעילה ללכוד עכברים ולהיפטר מהם אחת ולתמיד.Greenplace

 

כתבות נוספות


5 טיפים שיעזרו לכם לגייס משכנתא
הלוואה לרכישת דירה, או בקיצור משכנתא, היא סכום כסף גדול שניתן לאדם שנמצא זכאי לכך על ידי הבנק במטרה שישתמש בו לרכישת דירה ויבצע החזר מסודר של הסכום, בתוספת ריבית כמובן, מדי חודש בחודשו לאורך מספר שנים.קידום אורגני לעסק – מהי אופטימיזציה לאתר ומדוע היא חשובה כל כך?
קידום בגוגל של אתר האינטרנט שלנו הופך למשימה יותר ויותר מאתגרת ככל שרמת התחרות ברשת עולה, ושאר בעלי האתרים למיניהם שואפים בדיוק באותה מידה להגיע לראש תוצאות החיפוש. על מנת להישאר תחרותיים נדרש קידום אתרים אורגני מקצועי, וביצוע אופטימיזציה לאתר מהווה חלק מרכזי בתחום זה. מה מהותו של תהליך זה ומדוע הוא...איך בוחרים שמאי מקרקעין?
בחירת שמאי מקרקעין היא משימה לא פשוטה, ונדרש לעשות בדיקה מקדימה, כדי לבדוק מספר שמאי מקרקעין, ולאחר מכן לבחור את שמאי המקרקעין המתאים ביותר עבורנו. יש מספר שיקולים בבחירת שמאי מקרקעין כאשר החשובים בהם מיוחסים לניסיון מקצועי של שמאי המקרקעין, שנות וותק שלו בעבודה המעידות על מיומנות שלו, וכן המחיר שהו...כך תרכשו גם סטרימר מומלץ וגם שעון חכם איכותי
ככל שהשנים עוברים כך מתקדמת האנושות עם מכשירים חדשים המגביהים יותר ויותר את איכות החיים. החידוש האמתי הוא ההסבה של מכשירים מיושנים והיסטוריים לכאורה, למכשירים מתקדמים המחוברים לרשת האינטרנט ומביאים את כל היתרונות להישג ידו או לשעון ידו של כל אחד.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle