מגזין הומלס / זירת המומחים

קידום אתרים אורגני או פרסום ממומן?

קידום אתרים אורגני או פרסום ממומן?

ישנן שתי שיטות לקידום אתרים במנועי החיפוש: קידום אורגני וקידום ממומן. איזו מהן עדיפה ובאילו תנאים? מומחים לקידום אתרים עונים.

24/03/2020

הפצת תכנים באינטרנט נעשית באמצעות אתרים שאותם יש לקדם על מנת שיגיעו למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. ללא קידום, לא יצליח האתר למשוך את עיניהם ותשומת ליבם של הגולשים. להציג את האתר בפני הגולשים וקהל היעד שלכם בעמוד הראשון של גוגל, זו הדרך לקבל תגובות והזמנות שיובילו למכירות ורווח. אך לשם כך, את האתר חייבים לבנות בצורה המתאימה ביותר לתחום העסק ולצרכנים הנזקקים לשירותיו. קידום מוצלח יגדיל את החשיפה ויתרום רבות לעסק אך קידום הוא, למעשה, הישורת האחרונה במסלול.

קידום ממומן

מבחינים בשתי שיטות קידום אתרים. קידום ממומן וקידום אורגני. נשאלת השאלה: מה עדיף עבורכם, קידום אורגני או קידום ממומן? קידום ממומן, הינו למעשה שיטת פרסום האופיינית לגוגל. הוא נעשה על ידי הקלקה על תוצאות חיפוש לפי מילות מפתח וככל שהקלקלות תהיינה רבות יותר, כן יקודם האתר. הוא מהיר ויש לו מספר יתרונות נוספים. למשל, בכך שקיימת גמישות בבחירת הביטויים לעומת קידום אורגני, מה שמאפשר לכסות תחומי פעילות נרחבים יותר, גמישות רבה ושליטה בבחירת דף הנחיתה ונוסח המודעה ועוד. כל אלו משרתים היטב ובצורה אופטימאלית את צרכיכם השיווקיים. 

יתרון נוסף הוא בגמישות בעיתוי הופעת המודעה וביכולת לשנות אותה על פי הצרכים, כמו למשל שליטה על פרסום בהתאם לאירועים שונים המלווים את חיי העסק כדוגמת אירועי יחסי ציבור, השקת מוצר ועוד. קיימות סיטואציות בהן קידום ממומן תורם יותר ובעיקר בגלל המהירות בה האתר מקודם. ההשקעה בו יקרה, יחסית, ובנוסף, העסק צריך להיערך מבחינת התשתית לקבלת הזמנות בהיקף גדול. לא תמיד הדבר מתאים לעסק בראשית דרכו, או שהוא בתקופת התארגנות וראורגניזציה. במקרים בהם תהיינה הזמנות והשירות יהיה מרושל, עלול להיגרם נזק רב ולעיתים בלתי הפיך.

קידום אורגני

קידום אורגני, לעומתו, נעשה על ידי כתיבת תוכן לאתרים. גם כאן נבחרים ביטויי מפתח השזורים בתוך התוכן וההקלקלות עליהם מקדמות את האתר. בנוסף, ניתן לבצע קישורים בין אתרים שונים כדי להגביר את אפקט הקידום. ככל שהתוכן יהיה רב יותר, כך יזהו מנועי החיפוש של גוגל את הביטויים ויקדמו את האתר. הכתיבה חייבת להיות איכותית, יצירתית ומעניינת כדי להגביר את חווית הקריאה של הגולשים. גם אלו הינם פרמטרים שנלקחים בחשבון על ידי גוגל.

כתיבה איכותית שמתבצעת במסגרת קידום אורגני, תתרום את שלה לאיכות העסק שלכם, שירותיו, מוצריו וכדומה. קידום אורגני נעשה לטווח ארוך ופעמים רבות מאמרים שנכתבו בעבר עדיין מופיעים גם לאחר הפסקת פרסומם או בעת הפוגה בקידום. ניתן לבדוק את השפעתו על תנועת הגולשים ואת ההמרות המופיעות בעקבותיה ולתקן במיידית. תגובה מהירה תורמת לעסק.

קידום מעלה את ערך האתר. ככל שניתן להגיע אליו מאתרים אחרים, הדבר מגביר את העניין באתר ובתכניו. אתר רציני המכיל חומר מהימן ומעודכן, שמוסר מידע ספציפי על פעילות העסק ומידע כללי על התחום בו הוא עוסק, מגביר את העניין בו. חשוב לשלוט היטב בתכנים, להוריד מיושנים ושאינם רלוונטיים ולהוסיף חדשים.

קידום משולב

מומחים בתחום קידום אתרים מסייעים לכל  עסק לקדם את אתריו בדרך להעצמת המיתוג שלו. במקרים רבים, הם יחליטו לערוך קידום משולב לצורך הגברת אפקט הקידום הדבר נעשה כאשר העסק בשל וערוך היטב לפעילות אינטנסיבית, במקרים בהם התקציב הינו גבוה, כאשר יש צורך להבליט סוג של פעילות ראשונית, או במסגרת מבצעים מיוחדים וכדומה. אנו ממליצים לבחור מומחים מקצועיים, לאפשר להם להיות מחוברים לדופק העסק ולנהל את הפעילות בהתאם אליו.



SEOfast
קידום אתרים בגוגל – עם אייל ודיגיטאץ׳. שירות קידום אתרים בגוגל רציני ואיכותי, במטרה להביא לאתר שלכם כמה שיותר תנועה אורגנית במינימום עלות.

 

כתבות נוספות


המדריך לבחירת חברת ניקיון משרדים ב-2021
כל משרד זקוק לשירותי ניקיון. משרד נקי ומצוחצח יוצר רושם ראשוני חיובי על אנשים המבקרים בו (כמו לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאלים ושותפים עסקיים), הוא משרה אווירה נעימה המגבירה את המוטיבציה של העובדים, וכך מעלה את התפוקה של העסק.



קניית ציוד הגברה – איך נדע שאנחנו עושים עסקה טובה?
קנייה של ציוד מקצועי מתחום זה או אחר לרוב מצריכה מאיתנו הבנה מסוימת בתחום, כמו גם ביצוע מחקר מקדים על מנת להבטיח שאנחנו מוצאים עסקה טובה ולא מכלים את כספנו לשווא. הדבר נכון גם עבור תחום ציוד ההגברה, אשר הפך בשנים האחרונות רלבנטי עבור המוני אנשים. בין אם מדובר בחגורת הגברה להעברת הדרכות, מיקרופון דש ...



מילון המונחים בחיפוי קיר - מהם החומרים הנבחרים?
חיפויי הקירות משתלטים על עולם עיצוב הפנים! זו לא כותרת ריקה מתוכן, אלא אמת לאמיתה. מדובר באחד התחומים הדינמיים והמתפתחים ביותר בתעשייה זו.



סובלים מעכברים בבית? הנה המדריך לבחירת המלכודת המתאימה
כשמגלים עכברים בבית, פתאום המטרה הראשית שעומדת בראש סדר העדיפויות היא להיפטר מהם וכמה שיותר מהר. על מנת לעשות זאת ביעילות, הכנו עבורכם את המדריך לבחירת מלכודת העכברים הטובה ביותר.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle