מגזין הומלס / זירת המומחים

קידום אורגני - בזבוז של כסף או פוטנציאל עצום?

קידום אורגני - בזבוז של כסף או פוטנציאל עצום?

קידום אורגני הוא תחום שנולד מתחרות על ביטויים ומילות מפתח בתוצאות החיפוש של גוגל. איך עושים אותו נכון? האם הוא משתלם יותר או פחות מקידום ממומן? ואיך בדיוק זה עובד?

05/04/2020

תכנים ומידע באינטרנט מועברים על ידי אתרים הנבנים על ידי חברות עסקיות, מוסדות ממשלתיים וציבוריים, אנשים פרטיים ועוד – כל אחד מקים אותם בהתאמה מוחלטת לצרכיו. יש שמטרתם היא העברת מידע ויש אחרים אשר נבנים גם לרכישת מוצרים. אופיים ומידת מורכבותם קשורה מאוד למטרות של הבעלים. אבל לכולם יש גם מן המשותף: כל אתר חייב להיחשף לכמות הרבה ביותר של גולשים. מטרת קידום האתר היא למעשה חשיפה שלו בדפים הראשונים בתוצאות החיפוש של הגולשים והלקוחות.

קידום נעשה על ידי חברת קידום אתרים בשתי דרכים עיקריות. האחת קידום ממומן והשנייה קידום אתרים אורגני. בשתי השיטות מבצעים הקלקות על ביטויי ומילות מפתח הנבחרים במיוחד למטרה זאת.  בשני המקרים הביטויים חייבים לשקף את פעילות העסק והאתר, כלומר: את השירות או המוצר אותם רוצים למכור או לשווק. קידום ממומן מאפשר גמישות רבה יותר בבחירת מילות המפתח.

קידום אורגני

קידום אורגני נפוץ מאוד והשאלה היא הם הוא בזבוז של כסף או פוטנציאל עצום? התשובה היא כי יש לו יתרונות רבים מאוד, ובמקרים רבים ובסיטואציות שונות הוא עדיף על קידום ממומן, או לכל הפחות, משלים אותו. מילות המפתח הנבחרות שזורות בתוך מאמרים ותכנים הנכתבים עבור האתר. גם כאן מספר רב של הקלקלות יצעיד את האתר קדימה. קידום זה איטי יותר אבל בעבודה נכונה ניתן לקבל תוצאות כבר לאחר מספר חודשים. כל זאת, בהנחה שהוא נעשה היטב.

מנועי החיפוש יודעים לזהות כתיבת תוכן איכותית המוסיפה ערך רב לגולשים ותורמת להתעניינותם. לכן, את התכנים כותבים קופירייטרים המתמחים בכתיבתם ובהתאמתם לקהל הלקוחות המיועד של כל בעל אתר. בקידום זה נכללים תכנים חשובים ומשמעותיים הנשארים דרך קבע באתר - כל עוד  לא מסירים אותם. כמובן, שתמיד ניתן לחדש ולרענן מאמרים ולהתאימם לפעילות הנוכחית של העסק ולרוח התקופה. במידה והעסק מתחיל לספק שירותים נוספים הוא יכול להעביר מסרים חדשים אותם רוצים להדגיש, וכן הלאה. כתיבת התכנים חייבת להיות ממוקדת וכזאת המספקת ערך מוסף, המאמרים המקצועיים הרבים והמקיפים מעידים על איכות האתר ומקצועיות העסק. יש לציין גם שעלות קידום מסוג זה נמוכה יותר מאשר ממומן.

יתרונות נוספים

היות ותוצאות קידום אורגני מגיעות באיטיות רבה יותר, יש לעסק אפשרות להתארגנות, מה גם שהפניות אליו מגיעות בהדרגה. לכן, במקרים רבים עדיף לעשות אותו מאשר להיכנס להרפתקה כספית גבוהה מדי. כמו כן, העסק יכול לממן קידום אורגני מההכנסות השוטפות, וכך, ההוצאות נפרסות לאורך כל השנה והדבר תורם ליציבות הפיננסית. מומחים לקידום אתרים הם אלו אשר מבצעים את הפעילות עבור לקוחותיהם. הם מסייעים לבחירת מילות מפתח על סמך מחקר מתאים. הם יודעים לפזר מאמרים ותכנים באתרים שונים, לבנות קישורים נכונים אל האתר כדי להוסיף עומק לקידום. מקדם אתרים מומחה ובעל ניסיון יכול לקבל החלטה של שילוב שתי שיטות הקידום, על מנת להגיע לאפקט יעיל ומהיר גם יחד.

ניהול הקידום

מומחים לקידום אתרים הפועלים עצמאית או מועסקים אצל חברת קידום אתרים יודעים, איפה, לבחור עבור הלקוח את השיטה המתאימה לו ביותר והבחירה נעשית על פי צרכיו, טעמו, יכולותיו הכספיות ועוד. כל תורת הקידום נשענת על ידע מורכב, הכולל מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה של התהליך, הכרת המדדים על פיהם פועלת גוגל וכדומה. בעל העסק עצמו חייב לבחור מומחים אשר יעבדו היטב מולו. לאחר בדיקת הנתונים השוטפים תתקבלנה החלטות משותפות אם להמשיך באותו קו קידום או לשנותו.דיגיטאץ׳
מומלץ לפנות לחברת דיגיטאץ' המובילים בתחום הקידום האורגני, עם ניסיון של מעל לעשור.

 

כתבות נוספות


שלושת השלבים לטיפול בהצפה בדירה
הצפה בדירה עלולה לגרום לנזק רב, במיוחד אם היא לא מטופלת בזמן. מעבר לנזקים האפשריים לתכולת הדירה, הצפה לא מטופלת עלולה לגרום לאורך זמן לשלל בעיות כגון: התעוותות של רצפת פרקט או של משקופים, כתמי עובש על הקירות ועל תקרת הבית, התפוררות טיח וצבע מהקירות, ובמקרים חמורים - אף פגיעה בתשתיות המבנה.איך מקימים מיזם דיגיטלי - עצות למתחילים
אם חשבתם על רעיון מבריק לסטרט-אפ, אתר אינטרנט או מיזם דיגיטלי מסוג אחר, אבל הנגיעה שלכם לעולם הטכנולוגי מסתכמת ביישומי אופיס וגלישה ברשתות החברתיות - אל דאגה. הכנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם להביא את המיזם שלכם מרעיון לעובדה בשטח.ניקוי ספות מקצועי וזול - האמנם?
איך אפשר לבחור חברה לניקוי ספות? האם להתחשב רק במחיר, האם להאמין להמלצות - כבר החלטתם לנקות את הספות, מזל טוב, עשו זאת נכון.3 פרמטרים מרכזיים לטיפול במערכת החשמל הביתית
ואיך לבחור את איש המקצוע המתאים עבור המשימה?


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle