מגזין הומלס / חיות מחמד

איך למצוא מזון כלבים במחיר משתלם

איך למצוא מזון כלבים במחיר משתלם

בעלי חיות מחמד, ובכלל זה כלבים, אמורים לדאוג לכל מחסורם. כלבים נחשבים לבני בית ולחלק בלתי נפרד מהמשפחה ויש צורך לטפל בהם היטב, לדאוג להם לאוכל ומזון מתאים, לצאת איתם לטיול, לספק להם טיפול רפואי וכדומה. אין זה משנה איזה סוג כלב הנכם מחזיקים, הדבר הבסיסי הנדרש הוא לספק לו מזון כל צרכו.

ארגו - שיווק ומכירת מזון כלבים 21/04/2020

יש כללים ברורים להאכלת הכלב ולכל מי שמחזיק אחד כזה כדאי להתייעץ לגבי מזון לכלבים מהסוג המתאים לו ביותר. הדבר חשוב במיוחד עבור כלבים גזעיים שהינם יקרי ערך.

תזונה מתאימה

המטרה היא שכל כלב יאכל במידה הנכונה ובשעות המתאימות. יש המאכילים את כלביהם פעם ביום ויש מספר פעמים. הרצון והצורך הוא שכל כלב יקבל בדיוק את המנה שלו ואת הכמות הנדרשת. על כלבי בית שאינם יוצאים ממנו יש שליטה. לעומת זאת, כלבים המשוטטים גם מחוצה לו עלולים לאכול מזון אחר שמקורו אינו ידוע, ובנוסף, לצרוך כמויות גדולות מדי. הסכנות הן רבות החל מהרעלה, דרך השמנה העלולה לגרום לכלב בעיות של כבדות בתנועה וחוסר חיוניות. בנוסף, צריכת מזון בכמויות שאינן נכונות על בסיס קבוע, או מזון שאיננו מתאים עלולות ליצור בעיות בריאות המחייבות התערבות וטרינר.

צריכה משתנה

כמות האוכל לכל כלב משתנה בעיקר, בהתאם לגודלו אבל תלויה בפרמטרים נוספים. גיל הכלב קובע וכאשר הוא עדיין גור הוא צורך מזון מעט אחר ועשיר יותר במרכיבים חשובים ובויטמינים, וכן, מזון המיוצר בגרגרים קטנים יותר. שיקול נוסף לכמות המזון לכלב הוא כמות האנרגיה היומית שהוא מוציא ועוד. כלב גדול הרגיל להתרוצץ ולרוץ שורף קלוריות רבות ויש להאכילו יותר. בכל מקרה, כדאי לשלוט על התקציב המיועד לטיפול בכלבים, וכמובן, גם לאוכל המסופק להם. משום כך, רכישות של כמויות גדולות, עשויות, מטבע הדברים, להפחית את ההוצאות שבלאו הכי נחשבות יקרות ביחס לגידול חתולים, למשל.

מזון כלבים זול

הזמנת מזון לכלבים בזול אפשרית אצל חנויות לחיות מחמד הממוקמות בקרבת מקום או דרך האינטרנט. הספק ישלח את המזון לכתובת הנדרשת במועד שנקבע או סמוך אליו. בעידן הדיגיטאלי הדבר אפשרי ואף פשוט מאוד. מבחינים בסוגי מזון שונים. הנדרשים ביותר הם המזון היבש לסוגיו. מזון זה מגיע בצורת גרגרים אותם הכלב לועס. הוא מבוסס על סוגי בשר עוף, חזיר, כבש, בקר ועוד בתוספת מרכיבים שונים הכוללים ויטמינים חיוניים. לגורים ניתן לתת מזון אחר שאף הוא מבוסס על בשר, אבל כאן מוסיפים מרכבים עשירים בויטמינים וחלבונים החיוניים להתפתחות תקינה שלהם. מדובר, בין היתר, על שומן עופות, חלבון עופות, שעורה, אורז, תירס, בשר מולים מיובש וכיוצא בזה. 

חטיפים ושימורים

סוגי מזון אחרים אהובים הם חטיפים שונים שנועדו למטרות שונות, ובין היתר ניתן למצוא , עצמות, ביסקוויטים ועוד. הם תורמים לשמירה על בריאות הפה, על הפרווה. יש חטיפים הקשורים בחוט המעודדים פעילות ועוד. סוג מזון אחר הוא קופסאות שימורים בהם ניתן למצוא מיני מזונות מעובדים המבוססים על בשר לסוגיו, כבד, מעדני גורמה ועוד. כמו כן, ניתן לרכוש תוספי תזונה שונים.  את ההזמנה ניתן לעשות באתר הראשי של ארגו. לספק יש אתר בו מצוינים כל המוצרים תחת קטגוריות שונות. כל מוצר מגיע עם תמונה ומפרט המתאר את תכונותיו. בנוסף, יש הנחיות לביצוע הזמנה ולתשלום מאובטח. מומלץ להזמין אצל משווק בעל מוניטין אשר מוכר את מוצרי המזון הללו במחירים נוחים, ואף מקיים מבצעי מכירות מעת לעת.

 

 ארגו - שיווק ומכירת מזון כלבים, ארגו - משלוחים שיווק ומכירה של מזון כלבים

 

כתבות נוספות


אילוף כלבים - כמה דברים חשובים
אילוף כלבים חשוב לנו, הבעלים, אך גם לכלב עצמו. כולם ירוויחו הבנה והרמוניה בבית. הנה כמה דברים מעניינים שחשוב לדעת.תרופות לכלבים - המדריך המלא
במידה וכלבך האהוב סובל מבעיה וטרינרית, הוטרינר שלך עשוי לרשום עבורו תרופה אחת או יותר שנועדו להקל בתסמינים ולסייע לו להחלים. במדריך שלפניך נדון בכל מה שצריך לדעת על תרופות לכלבים: סוגי תרופות נפוצים וההתוויות שלהן, תופעות לוואי אפשריות, וכללי בטיחות במתן תרופות, שיסייעו לך לשמור על בריאותו של הכלב ש...פקינז (פאקינז) ננסי | Pekingese | pekes
הוא אולי קטן, אבל הביטחון העצמי שלו בשמיים. כנראה שפקינז מודע להיסטוריה המלכותית שלו, אחרת קשה להסביר את האופי האמיץ של הכלב החמוד הזה.איזו חיית מחמד הכי מתאימה לי?
אנשים רוצים, ובצדק, לצרף חיית מחמד לבית. כזו שתהיה חמודה, שאפשר לשחק איתה מתי שרוצים. אך איזו חיית מחמד באמת מתאימה לכל אחד? האם אתם באמת מוכנים להכניס חיה הביתה?


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle