מגזין הומלס / Lifestyle

סימנים של החזרה לשגרה

סימנים של החזרה לשגרה

באופן מאוד סימבולי, ככל שהשמש יוצאת והימים מתבהרים, כך גם העננה החשוכה של משבר הקורונה הולכת ומתפזרת. ימי המשבר המורכבים הולכים ומפנים את מקומם לחזרה הדרגתית ובטוחה אל השגרה. לאחר ההגבלות הרבות שהוטלו על עסקים, מוסדות לימודיים ואזרחים מן השורה בכלל, החיים שבים אל מסלולם צעד אחר צעד, על אף כל החששות. לאלו מאיתנו שחוו את הסגר באופן קשה, אלו כמה נקודות אור שמסמנות על התהליך הבטוח אל עבר הנורמליות.

אחוזות רובינשטיין 01/06/2020

זה הזמן להזיז את הגוף

התקופה האחרונה התאפיינה בעיקר בהרבה חוסר מעש. הרבה מאיתנו נשלחו לחל"ת והיציאה מהבית הוגבלה למינימום. בתקופה כזו, צריך הרבה משמעת עצמית כדי לשמור על משטר פעילות גופנית. רובנו, מצאנו את עצמנו דווקא עושים כל מני ניסויים במטבח ומפתחים כישורים חדשים. כעת, נפתחו מחדש חדרי הכושר וניתן לצאת לעשות פעילות גופנית. זו הזדמנות חשובה לחזור לשגרה גם מבחינת הבריאות האישית ולחזור להתנועע ולשקם את הכושר שאבד לנו במהלך הסגר.

התחבורה הציבורית חוזרת

התחבורה הציבורית חזרה עם כמה הגבלות על כמות הנוסעים וחבישת מסיכה, אך ניתן להשתמש באוטובוסים באופן חופשי ולנסוע כמעט לכל נקודה. הסרת ההגבלה על מרחק היציאה מהבית מאפשרת לנסוע לכל מקום בארץ באופן חופשי ולהתאוורר קצת מהבית המסוגר. גם הרכבת צפויה לחזור לפעילות בקרוב.

להתקרב מחדש

קרובי המשפחה המבוגרים שלנו חוו את המשבר בצורה הקשה ביותר. בשלבים הראשוניים ביותר של התפשטות המחלה הובן כי היא מסוכנת במיוחד לבני 67 ומעלה. עקב היותם בקבוצת הסיכון הגבוהה ביותר מנגיף הקורונה, רבים מהם היו מבודדים בבית או בקהילות דיור מוגן שונות ברחבי הארץ. כך, לצד החששות והמתח, ליוותה אותם גם בדידות נוראה.

כעת, אין צורך יותר להסתמך רק על צעקות מלמטה או פגישות בזום. גם על קהילות הגיל השלישי הוחלו הקלות רבות ותושביהן רשאים להיפגש עם קרובי משפחתם ולהתחבר מחדש אחרי הניתוק. כמובן כל זאת בזהירות גבוהה והקשבה להנחיות

ואיך אפשר לא להזכיר את החזרה לבית הספר

אחד האתגרים המורכבים ביותר שעברנו כהורים, הייתה הקייטנה המשודרגת שנאלצנו לנהל בבית. אחרי תקופה לא ארוכה, הילדים כבר החלו לטפס על הקירות, ובצדק. לא ניתן היה אפילו להסתובב בחוץ ולהתאוורר ומאוד מהר המתחים בוודאי החלו לגבור. אחרי פעילות היצירה ה-500, סביר להניח שהבית הפך לשדה קרב.

בנוסף, למרות שעובדים רבים הוחזרו לעבודה, הילדים נשארו בבית ולכן עבור רבים מאיתנו, האפשרות לחזור לעבודה הייתה בלתי אפשרית.

כעת עם פתיחת מוסדות החינוך, הילדים חוזרים אל הכיתות. לכם תהיה ההזדמנות לחזור לעבודה והם יוכלו שוב לפגוש את כל החברים, להיכנס אל השיגרה ולהרגיש לאט לאט, איך מהלך החיים חוזר אל המוכר והצפוי שהתחלנו להעריך הרבה יותר.אחוזות רובינשטיין

 

כתבות נוספות


מלגות לתואר שני שכדאי לכם להכיר
לימודי התואר השני מאפשרים להרחיב את תחום הידע שאותו למדתם בתואר הראשון בקורסי עומק מקיפים, או לשלב תחום נוסף שיעניק לכם אפשרות לחקור אותו ממספר היבטים שונים. קיימות מספר מלגות המיועדות לאפשר לסטודנטים לשלב בצורה הרמונית לימודים, משפחה וקריירה תוך מתן סיוע כלכלי לזקוקים לכך. אספנו עבורכם כמה דוגמאות.הכל פתוח - מה עושים עם בקבוק יין שנפתח?
זה קורה כמעט בכל אירוח, כשפותחים בקבוק יין אחד יותר מדי ואז אתם מוצאים את עצמכם עם משקה אלכוהולי מובחר פתוח וכואב הלב לזרוק. אז מה עושים? הנה כמה טיפים לשימור ושימוש ביין פתוחאיך אפשר לשמור על תזונה נכונה בעולם של שפע?
כיצד עוברים לתזונה נכונה המבוססת על סינון ומניעת מזונות לא רצויים? ואיך עונים על הצורך לתמרן תזונתית בצל הפרדוקס המובנה בין תוצרי המזון האין סופיים לבין הצרכים הפיזיולוגיים האותנטיים של גוף האדם?המטבח קובע את הטון – השפעת המטבח על עיצוב הבית
המטבח הוא אולי החדר עם האמירה החזקה ביותר בבית - הכול מתרחש בו וכולם נמצאים בו בשעות שונות של היום. לפיכך, ההחלטה על סגנון המטבח משפיעה על ה-look &feel של שאר הבית.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle