מגזין הומלס / זירת המומחים

חיפוש נכסים דרך האינטרנט, המדריך המלא.

חיפוש נכסים דרך האינטרנט, המדריך המלא.

חיפוש בית למגורים או דירה למכירה, זה דבר לא פשוט. מי שמחפש נכס באזור ספציפי יצטרך לשים לב שכלל המשתנים מתאימים לצרכיו, בעוד שיש לקחת בחשבון מגוון אלמנטים כדי לאתר את הנכס המתאים. אז כיצד הופכים את החיפוש לקל יותר? המדריך לחיפוש אפקטיבי, בהמשך. 

01/06/2020

בחרו לוח מכירת נדל"ן איכותי

כיום למרבה המזל, רשת האינטרנט מציעה מגוון פלטפורמות שמכילות מידע אודות מבנים למכירה או השכרה. כדי להתחיל בחיפוש בחרו פורטל חיפוש דירה או לוח נדלן שמכיל כמה שיותר אפשרויות, החל מהשכרת דירות עד רכישת בתים, מבנים, ואפילו חיפוש קרקע חקלאית למכירה. ריבוי אפשרויות יכול לפתוח את התודעה לאופציות שלא הכרתם.

היו ממוקדים

בזמן שאתם מחפשים את הנכס המתאים, כדאי להיות ממוקדים. בחרו אזור מגורים מתאים, הגדירו את גודל המבנה והגבילו את המחיר. לוח נדלן טוב יספק לכם את הדרך לבצע מיקוד בחיפוש. סרגל הכלים של לוחות מסוג זה מציע מיקוד החיפוש באמצעות בחירת סוג הנכס (דירה או בית פרטי, מבנה תעשייתי, קרקע חקלאית וכדומה). בצעו בחירת טווחי מחירים, סינון של אזור מגורים תוך איתור פרטים נוספים כמו חניה, היעוד של המבנה, קיומם של גינה או חצר וכדומה. בכך אפשר לחסוך זמן ומשאבים.

הכירו את הצרכים שלכם

לפני שאתם מבצעים חיפוש, כדאי להגדיר את הצרכים שלכם. נסו לבדוק כמה חדרים אתם צרכים או איזה מרחב מתאים למטרות שלכם. לדוגמא: אם אתם מגדלים ילדים קטנים ובדירה הפוטנציאלית יש רק חדר ילדים אחד, נסו לחשוב על העתיד שבו הילדים יתבגרו וירצו חדר פרטי. לכן יש לראות את הנולד ולחפש דירה עם 2 חדרי ילדים. דרך נוספת לראות את הנולד, יכולה להתרחש בזמן חיפוש אחר קרקע חקלאית למכירה. בעת החיפוש חשוב לבחון את תנאי הרכישה. לעיתים יש קרקעות שלא הופשרו ולכן לא ניתן לגור בהן אלא רק לעבד את אדמתן ולהפכה לחקלאית. במקרים כאלה יש להתייעץ עם המומחים בתחום.

בדקו את הסביבה

אין זה משנה אם אתם בוחרים דירה או בית במושב, מה שחשוב לעשות זה לבדוק את הסביבה שבה הנכס נמצא. רבים יספרו לכם שגם ארמון מפואר אינו נותן נחת בסביבה שאינה נעימה. לכן יש להגיע מספר פעמים לאזור בו אתם רוכשים את המבנה או הקרקע, לקבל חוות דעת על האזור (ניתן למצוא חוות דעת גולשים בלוחות נדל"ן) ולבדוק מה צפוי באזור מבחינת פיתוח. בכך תבטיחו לעצמכם סביבת מגורים נעימה.

חיפוש תמונות של נכסים

אחד האלמנטים שהפכו  חיפוש דירות לאפקטיבי יותר היא היכולת לצפות בתמונות של דירות, משרדים ובתים. הכנסו ללוחות שמכילים תמונות וחפשו אחר רמזים שיספקו מידע על המבנה. לדוגמא: דירה חשוכה שאין בה בכלל חלונות, תצולם כשמנורות בכל הבית דולקות. לכן יש לברר כמה חלונות וכיווני אוויר ישנם. דירות מרתף הן כאלה שנמצאות מתחת לבית גדול לכן תראו בתמונה שביל גישה ומדרגות. חפשו רמזים לגודל, לכמות האור, לטיפוח הסביבה וכולי.

בדקו את המפה באתר האינטרנט

לוחות למכירת בתים ונכסים מציעים מפה של האזור שבו נמצא הנכס. בדקו מרחקים במפה של המיקום בו אתם מתמקדים ממרכז העיר, ממוסדות לימוד ובתי עסק ונסו להבין את המיקום המדוייק. נסו לקבל חוות דעת על האזור גם באמצעות כניסה לאתר של המועצה או של העירייה ובצעו סקירה של תלונות או המלצות מתושבים. באמצעות מתן תשומת לב לכל האלמנטים שמנינו, תוכלו לאתר נכס מתאים עבור כל מטרה.
 

כתבות נוספות


נהיגה עם רישיון נהיגה פג תוקף
פתאום שמתם לב כי התוקף של רישיון הנהיגה שלכם פג, אך אתם חייבים להגיע לעבודה או לעשות כמה סידורים? מרבית האנשים יתפתו ופשוט יעלו על ההגה, הרי מה הסיכוי שדווקא היום יעצור אתכם שוטר? אז ממש רגע לפני שאתם כבר עוברים על החוק ומניעים את הרכב, מוטב שתקראו את המאמר הבא.באילו מצבים צריך עורך דין ביטוח?
שלא נדע אבל לפעמים צריך לקבל פיצוי עקב נזק כלשהו מחברת הביטוח. לפעמים, כשהמצב דורש התערבות משפטית, לא מעט אנשים מעדיפים לוותר על קבלת הכסף כי אינם מסוגלים להתמודד עם חברות הביטוח. חבל. אל תוותרו על מה שמגיע לכם מתוקף החוק. לשם כך קיימים עורכי דין ביטוח.הדברים החשובים שצריך לדעת על רישום פטנט
מה כדאי לדעת לפני שמגישים בקשה לרישום פטנט? האם במדינות שונות החוקים שונים? ושאלת השאלות - האם אפשר להגיש פטנט לבד או שכדאי להעזר במומחה?כל מה שכדאי וחייבים לדעת על ירושה משותפת של נכסים
אילו שיקולים כדאי לקחת בחשבון כשיש יותר מיורש אחד? הסכמים, שיקולי מס, חוקי מכירה ורכישה ועוד. משרד עו״ד מומחה בירושות ועריכת צוואות עושה לכם סדר.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle