מגזין הומלס / DIY, זירת המומחים

פתרונות אחסון ומידוף לעסקים ולפרטיים

פתרונות אחסון ומידוף לעסקים ולפרטיים

בתי עסק ואנשים פרטיים רבים זקוקים לפתרונות אחסון בצורה מסודרת, נגישה וזולה. ישנם פתרונות רבים של מידוף המותאמים לכמות וגודל הסחורה או האביזרים שיש לאחסן. המאמר יעסוק בסוגי המידוף השונים והתאמתם על פי הצרכים של הלקוחות.

קינגסטון מדפים וטכנולוגיות בע''מ 16/07/2020

התאמת מידוף על פי צרכים

מדפים למחסן צריכים להיות מותאמים לגודל המחסן, גודל הסחורה ומשקלה.

מדפים לאחסנה קלה יתאימו יותר למחסנים פרטיים, מדפים לאחסנה כבדה יתאימו לבתי עסק גדולים כמו סופרמרקט או מפעלים ומדפים לאחסנה בינונית יתאימו לבתי עסק קטנים יותר.

לפני הזמנת המדפים יש למדוד את המחסן באופן מדויק ולקחת בחשבון את המרווח שיהיה ביניהם והמעבר אליהם.

חשוב להזמין בעל מקצוע שייקח מידות ויעניק ייעוץ לגבי מיקום המדפים.

לאחר מכן צריך לבחור את סוגם. מדפים מסיבים ויציבים ממתכת או ברזל שניתן להעמיס עליהם סחורה כבדה או מדפים קלים יותר על פי הצרכים שלכם.

ישנה חשיבות רבה גם לעומק ולגובה שלהם כך שיותאם לתקן הנדרש בעיקר במפעלים או מטבחים תעשייתיים. לבסוף חשוב לפנות את אזור התקנת המדפים כדי לשמור על הבטיחות, לרווח את שטח המחסן באמצעותם וכך לקבל פתרונות אחסון אידיאליים.

 

סוגי המידוף לאחסון

ישנם מספר סוגים של מידוף אולטימטיבי המעניק פתרונות לצרכים הנדרשים:

מדפים מודולריים - אלו מדפי מתכת מודולריים במערכת קומות המותקנים לגובה וביניהם מעבר נגיש לסחורה. הם מתאימים למחסנים גדולים, יעילים מאוד, נוחים ובטיחותיים. כך המחסן מרווח יותר והסדר נשמר.

מידוף דרייב אין – מתאים למחסנים גדולים ומאפשר למלגזה לעבור ביניהם ולהעביר את הסחורה. הם מגיעים לגובה 12 מ' ושומרים על הנוחות והבטיחות בעת העברת הסחורה.

מידוף זרימה – זוהי צורת מידוף משופעת עם גלגלים המתאימה למחסנים גדולים. הסחורה נשלפת בקלות באמצעות גלגלות בתוך רולר. כאשר מוציאים סחורה, הסחורה מאחור עוברת לצד הקדמי.

מידוף לסחורה כבדה – מדפים אלו נושאים משקל שהוא מעל חצי טון. לדוגמא: שקים לחומרי בניין, שקי מזון כבדים, כלי עבודה גדולים וכד'. הם קלים להרכבה ולפירוק וניתן לשנות את מיקומם. בנוסף, ניתן להגיע אל הסחורה מכל כיוון.

מידוף לסחורה קלה או בינונית – זהו מידוף ממתכת המתאים לחנויות או אנשים פרטיים שלא צריכים לאחסן משקל רב.

 

כיצד בוחרים את המדפים?

את המדפים מומלץ להזמין מחברה אמינה ומקצועית, המעניקה שירותי התקנה ואחריות. המדפים צריכים להיות איכותיים גם אם הם מדפי יד 2 מפירוק.

בכדי שלא תחדור למדפים לחות היוצרת קורוזיה ועובש שגורמים לריח רע במחסן, הם צריכים להיות בנויים ממתכת או ברזל איכותיים ולשמש אתכם לזמן רב.

חשוב לבחור בחברה הנותנת גם שירותי הובלה ולבקש הצעת מחיר הכוללת אותה.

בנוסף, בדקו את האחריות של החברה ולכמה זמן היא ניתנת. חברה בעלת ניסיון וותק תספק לכם את פתרונות האחסון הטובים ביותר.

 

 

המאמר באדיבות  - קינגסטון מדפים וטכנולוגיות בע''מקינגסטון מדפים וטכנולוגיות בע''מ

 

כתבות נוספות


עיצוב הבית DIY: כל אחד יכול!
יש לא מעט דרכים לעצב את הבית ולהעניק לו את הטאצ' הייחודי גם בלי לשלם הון תועפות אחת הדרכים הפופולאריות ביותר טמונה בעולם שכל כולו DIY. אספנו בעבורכם כמה רעיונות להכנת אלמנטים מדליקים ופשוטים במיוחד.חידוש רהיטים? קסם ב-4 שלבים
איך הגעתי לחידוש רהיטים? מהם החוקים הבסיסיים שחשוב לדעת כשרוצים לצבוע רהיט? אילו כלים וטכניקות משמשים אותי, ומי הוא החבר הטוב של כל מחדש רהיטים?7 עקרונות מנצחים לעיצוב דירה קטנה
״מראות יוצרות תחושה של עומק״ זה הטיפ הראשון שמתנגן בראש כשחושבים על דירה קטנה. אבל מה עוד? באילו אמצעים אפשר להשתמש כדי ליצור תחושה של מרחב ונעימות בדירה קטנה? אספנו 7 עקרונות מנצחים שיעזרו לכם ליצור תחושת מרחב בדירה.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle