מגזין הומלס / DIY, זירת המומחים

פתרונות אחסון ומידוף לעסקים ולפרטיים

פתרונות אחסון ומידוף לעסקים ולפרטיים

בתי עסק ואנשים פרטיים רבים זקוקים לפתרונות אחסון בצורה מסודרת, נגישה וזולה. ישנם פתרונות רבים של מידוף המותאמים לכמות וגודל הסחורה או האביזרים שיש לאחסן. המאמר יעסוק בסוגי המידוף השונים והתאמתם על פי הצרכים של הלקוחות.

קינגסטון מדפים וטכנולוגיות בע''מ 16/07/2020

התאמת מידוף על פי צרכים

מדפים למחסן צריכים להיות מותאמים לגודל המחסן, גודל הסחורה ומשקלה.

מדפים לאחסנה קלה יתאימו יותר למחסנים פרטיים, מדפים לאחסנה כבדה יתאימו לבתי עסק גדולים כמו סופרמרקט או מפעלים ומדפים לאחסנה בינונית יתאימו לבתי עסק קטנים יותר.

לפני הזמנת המדפים יש למדוד את המחסן באופן מדויק ולקחת בחשבון את המרווח שיהיה ביניהם והמעבר אליהם.

חשוב להזמין בעל מקצוע שייקח מידות ויעניק ייעוץ לגבי מיקום המדפים.

לאחר מכן צריך לבחור את סוגם. מדפים מסיבים ויציבים ממתכת או ברזל שניתן להעמיס עליהם סחורה כבדה או מדפים קלים יותר על פי הצרכים שלכם.

ישנה חשיבות רבה גם לעומק ולגובה שלהם כך שיותאם לתקן הנדרש בעיקר במפעלים או מטבחים תעשייתיים. לבסוף חשוב לפנות את אזור התקנת המדפים כדי לשמור על הבטיחות, לרווח את שטח המחסן באמצעותם וכך לקבל פתרונות אחסון אידיאליים.

 

סוגי המידוף לאחסון

ישנם מספר סוגים של מידוף אולטימטיבי המעניק פתרונות לצרכים הנדרשים:

מדפים מודולריים - אלו מדפי מתכת מודולריים במערכת קומות המותקנים לגובה וביניהם מעבר נגיש לסחורה. הם מתאימים למחסנים גדולים, יעילים מאוד, נוחים ובטיחותיים. כך המחסן מרווח יותר והסדר נשמר.

מידוף דרייב אין – מתאים למחסנים גדולים ומאפשר למלגזה לעבור ביניהם ולהעביר את הסחורה. הם מגיעים לגובה 12 מ' ושומרים על הנוחות והבטיחות בעת העברת הסחורה.

מידוף זרימה – זוהי צורת מידוף משופעת עם גלגלים המתאימה למחסנים גדולים. הסחורה נשלפת בקלות באמצעות גלגלות בתוך רולר. כאשר מוציאים סחורה, הסחורה מאחור עוברת לצד הקדמי.

מידוף לסחורה כבדה – מדפים אלו נושאים משקל שהוא מעל חצי טון. לדוגמא: שקים לחומרי בניין, שקי מזון כבדים, כלי עבודה גדולים וכד'. הם קלים להרכבה ולפירוק וניתן לשנות את מיקומם. בנוסף, ניתן להגיע אל הסחורה מכל כיוון.

מידוף לסחורה קלה או בינונית – זהו מידוף ממתכת המתאים לחנויות או אנשים פרטיים שלא צריכים לאחסן משקל רב.

 

כיצד בוחרים את המדפים?

את המדפים מומלץ להזמין מחברה אמינה ומקצועית, המעניקה שירותי התקנה ואחריות. המדפים צריכים להיות איכותיים גם אם הם מדפי יד 2 מפירוק.

בכדי שלא תחדור למדפים לחות היוצרת קורוזיה ועובש שגורמים לריח רע במחסן, הם צריכים להיות בנויים ממתכת או ברזל איכותיים ולשמש אתכם לזמן רב.

חשוב לבחור בחברה הנותנת גם שירותי הובלה ולבקש הצעת מחיר הכוללת אותה.

בנוסף, בדקו את האחריות של החברה ולכמה זמן היא ניתנת. חברה בעלת ניסיון וותק תספק לכם את פתרונות האחסון הטובים ביותר.

 

 

המאמר באדיבות  - קינגסטון מדפים וטכנולוגיות בע''מקינגסטון מדפים וטכנולוגיות בע''מ

 

כתבות נוספות


להכניס את הסגר למסגרת
המשפחות בישראל חוות מעברים מסגר לסגר, ורבות מהן שוברות את הראש איך להתמודד עם המגבלות בצורה המיטבית, איך להעסיק את הילדים, מה אפשר לעשות במסגרת המשפחתית וכו'. הכתבה תציע טיפים לפעילויות משפחתיות שונות, שיכניסו את כולם למסגרת נעימה ומגבשת ככל האפשר.4 כללי היסוד של הפאנג שוואיי
הפאנג שוואי, שיטה סינית עתיקה לארגון חפצים ומבנים, מאפשרת לנו להגיע להרמוניה בבית שלנו, במקום העבודה ובכל מבנה שאנחנו שוהים בו. איך? ריכזנו עבורכם את עקרונות היסוד.חידוש רהיטים – אומנות או חסכנות?
יש אנשים שרואים בחידוש רהיטים אמנות, הכוונה לקחת רהיט ישן וקרוע ולפעמים קצת שבור ולשחזר אותו שיראה לפחות כמו המקור. ויש שחושבים שרהיט ישן או עתיק לא יכול להיות בעל אותו חוזק ואיכות כמו רהיט חדש לגמרי.התחדשתם בדירה חדשה? כך תעצבו אותה
תתחדשו, בית חדש הוא הזדמנות להגשים כמה חלומות עיצוביים ופרקטיים. כדי לקבל החלטות עיצוביות נבונות, הנה כמה דגשים ומוטיבים חשובים.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle