מגזין הומלס

מחירים מפתיעים לנדל"ן מסחרי בתקופת הקורונה

מחירים מפתיעים לנדל"ן מסחרי בתקופת הקורונה

נדל"ן מסחרי הוא כל נדל"ן שאיננו מיועד למגורים. כלומר: משרדים, תעשייה, מחסנים לוגיסטיים, חנויות, בתי מלון ועוד. לא מעט בעלי עסקים, משרדים או אנשי עסקים המעוניינים לשכור נדל"ן מסחרי, מוצאים את עצמם תוהים איזה סוג של נדל"ן מסחרי יתאים ביותר לצרכים שלכם ומהו המחיר אותו הם ידרשו לשלם לצורך השכרת הנדל"ן המסחרי.

17/09/2020
נדל"ן מסחרי

חשוב מאוד לדעת שכיום, בתקופת הקורונה אשר מהווה ללא ספק תקופה לא פשוטה עבור עסקים ואזרחים פרטיים, ניתן למצוא נדל"ן מסחרי במחירים מפתיעים מאוד.

לכן, אין ספק שבעל עסק כלשהו אשר מחפש נדל"ן מסחרי להשכרה, צריך לבדוק את הנושא דווקא בתקופה זאת שכן, המחיר שהוא יכול לקבל תמורת הנדל"ן המסחרי שהוא מעוניין בו יכול להיות נמוך הרבה יותר מהמחיר שהוא יקבל בתקופה אחרת.

נדל"ן מסחרי להשכרה- במה מדובר?

שימוש בנכסי נדל"ן מסחרי עשוי להיות במגוון וארציות שונות. לא מעט אנשי עסקים זקוקים לנדל"ן מסחרי שישמש כמקום העבודה שלהם. אנשי עסקים מעין אלה יהיו מעוניינים לשכור את נכסי הנדל"ן המדוברים עבור הצרכים העסקיים שלהם לפרקי זמן כאלה ואחרים.

בעלי עסקים יעדיפו לשכור נכסי נדל"ן ולא לרכוש אותם בעיקר בשל העובדה שכל עסק יכול לשנות את המיקום שלו אחת לכמה שנים ובשל העובדה שרכישת ומכירת נדל"ן מסחרי הם תהליכים מורכבים למדי, הרי שהדבר הפשוט ביותר עבור בעל העסק הוא פשוט לשכור נדל"ן מסחרי.

כאשר בודקים נכסי נדל"ן מסחרי להשכרה, חשוב מאוד לבדוק מהם דמי השכירות החודשיים, איזה הוצאות נלוות נדרשות עבור השכרת הנכס המדובר ועוד.

חשוב מאוד שכל בעל עסק ידע שלנכס הנדל"ן המסחרי שהוא יבחר לצורך עבודתו, תהיה השפעה משמעותית על הצלחתו של העסק הפועל בתוך הנכס ועל כן, כדאי מאוד לבחון את הנכסים המוצעים לכם להשכרה בתחום נדל"ן מסחרי בצורה הטובה ביותר הן מבחינת הגודל שלהם, העיצוב שלהם, החלוקה שלהם למפלסים ועוד.

 

כמה יעלה לכם נדל"ן מסחרי להשקעה?

כאשר מדובר על נדל"ן מסחרי להשכרה, השאלה הראשונה שעולה על הפרק היא כמובן: כמה זה יעלה? ובכן, חשוב מאוד לדעת שמחיר נכסי נדל"ן מסחרי להשכרה ישתנה בהתאם לכמה פרמטרים כגון:

  1. מיקום הנכס המסחרי - השכרת נכס מסחרי בצפון תל אביב יעלה לכם יותר מהשכרת נכס מסחרי באזור דרום תל אביב. השכרת נכס מסחרי בתל אביב יעלה לכם יותר מהשכרת נכס מסחרי בדרום הארץ. כלומר, אין ספק כי למיקום  הנכס המסחרי יש השפעה משמעותית על מחירו.
  2. גודל הנכס המסחרי - אין ספק שגודל הנכס המסחרי ישפיע באופן מהותי על מחיר השכירות של הנכס, כאשר נכס גדול יותר יעלה לכם יותר מנכס קטן יותר
  3. האופן שבו הנכס נראה מבחינה פנימית -  כלומר, כיצד הנכס מחולק, האם הנכס מעוצב, האם הוא חדש או ישן, האם מצבו טוב ועוד
  4. התקופה שבה בוחרים לשכור נכס נדל"ן - כיום, בתקופת הקורונה, ניתן למצוא נכסי נדל"ן להשכרה במחירים מפתיעים מאוד ועל כן, אין ספק שכדאי לברר אודות המחירים של נכסים מעין אלה דווקא בתקופה זאת.

 

כיצד תבחרו את נכס נדל"ן העונה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר?

על מנת לבחור את נכס הנדל"ן העונה על הצרכים שלכם, כולל מחיר השכרתו בצורה הטובה ביותר, כדאי מאוד לבחור בחברה אשר מציעה נכסי נדל"ן להשכרה במחירים שונים ובמיקום שונה.

חברה מעין זאת תוכל להמליץ לכם על הנכסים או הנכס המתאימים ביותר לצרכים שלכם. כל שעל אנשי המקצוע שבחברה מעין זאת לעשות זה לשמוע מהו סוג הנכס אשר אתם מחפשים להשכרה עבור צורך מסחרי, מה יהיה אופי השימוש בו, מיהו קהל היעד שלכם, מהו התקציב החודשי הרלוונטי מבחינתכם עבור השכרת הנכס ועוד.

לאחר בירור זה, החברה תציע לכם נכסים מסחריים להשכרה העונים באופן מדויק על כלל הצרכים שלכם.

 

 

 
 

כתבות נוספות


5 טרנדים חמים בעיצוב משרדים
אין כמו להכנס למשרד יפה, מעוצב - עושה חשק לעבוד :-) אז הבאנו אליכם את 5 הטרנדים החמים בעיצוב משרדים בעולם. לשטוף את העיניים ולקחת notes אליכם למשרד.איך לגרום לאווירה טובה במשרד?
למנהלי משאבי אנוש יש כמה רעיונות ממש טובים.מיוחד: המדריך להשכרת משרד
בואו נודה על האמת - המשרד הפך להיות הבית השני שלנו. אנחנו מבלים בו כל כך הרבה שעות ביום, שאך טבעי שנקדיש תשומת לב מיוחדת לבחירתו. אז איך באמת בוחרים בית לעסק, כזה שגם ירגיש כמו מקום שנרצה לבלות בו שעות ארוכות כל כך וגם ימלא את כל הפונקציות הנדרשות ממקום עבודה?


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle