מגזין הומלס / זירת המומחים

תמונה: FREEPIK

תמונה: FREEPIK

6 טיפים לבחירת חברת הובלה עבור משרדים

מעבר העסק שלך תהיה ככל הנראה משימה שתשאב את רוב זמנך, שיושבת בראש רשימת המטלות שלך במשך מספר שבועות. לאחר בחירת המקום העיקרי למעבר, בין ההחלטות החשובות ביותר שיש לקבל היא איזו חברת הובלת משרדים עליך לבחור.

חברת הובלות משרדים טובה תעזור להפוך את תהליך המעבר לרציף ויעיל עבור כל מחלקות ועובדים בכל הרמות, החל מהמנהל בעל האופי הפרודוקטיבי ועד העובדים שחוששים מהאופן בו המהלך ישפיע על חיי העבודה שלהם. להלן שישה טיפים לבחירת חברת הובלות משרדים.

21/09/2020
  1. חקור את החברה

החיפוש שלך אחר חברת הובלות משרדים עבור עסקים צריך להתחיל בלקחת את הזמן על מנת לחקור כראוי את היסטוריית הלקוחות שלהם. גלה אם הם רשומים בלשכת העסקים וודא כי הינם רשומים ומבוטחים על ידי מציאתם בגוגל. כל עסק שקיים מזה זמן צריך להיות עליו לפחות מעט המלצות פחות מחמיאות , לכן כדאי לחפש אחר נושאים שחוזרים על עצמם. אם ישנן תלונות רבות על חוסר יעילות, ציוד משרדי שבור או נזק במהלך ההובלה או אי עמידה בזמנים, עדיף לחפש חברת הובלות למשרדים אחרת.

  1. יש לקחת בחשבון את שנות הותק והניסיון של העסק.

כמה זמן עובד חברת ההובלה למשרדים? ככל שהמשק מתנודד, רק הטובים בענף נוטים לשרוד, ובדרך כלל הופכים את אותם המובילים המבוססים עם היסטוריה רחבה לבחירה הטובה והאמינה ביותר.

למרות זאת, יש לשקול לא רק את שנות הותק שלהם אלא גם את שנות הניסיון שלהם בתחום ההובלה של משרדים. לעומת הובלה רגילה, פירוק, הובלה והרכבה של משרדים הינם תחומים הדורשים ידע וכלים שונים על מנת לבצעם בצורה תקינה, ולכן בנוסף לחיפוש אחר זמן  הוותק בתחום, יש לקחת בחשבון גם את שנות הניסיון של החברה בתחום ההובלה והרכבה של משרדים.

  1. רשום את הרושם הראשוני שלך

כאשר פונים לכל חברות הובלת משרדים שונות, רשום את הרושם הראשוני עבור רמת המקצועיות שהם מציגים וכיצד הם מנהלים את השיחה. בשלב זה, אינך אמור לשאול שאלות רבות; השאלות הראשונות צריכות לקבל מענה במהלך השיחה. אם אליך להוציא בכוח מידע מאיש המכירות, הדבר מעיד על האופן בו יתנהל התהליך כולו.

  1. וודא את קבלת התמיכה המתאים עבורך.

הובלה שלמה של משרד, בין אם מדובר במספר תאים ומכונת קפה, ובין אם מדובר בכמה קומות בניין של ציוד ורהיטים, יש להבין כי התהליך דורש זמן, תכנון ותקשורת. חברת ההובלה המשרדית שתבחר צריכה להיות מסוגלת ללוות אותך לאורך התהליך כולו, ולספק תקשורת ברורה ובזמנים הנכונים.

בנוסף למתן אפשרויות לפי הצרכים שלך, עליהן להציע תמיכה ושירות לקוחות ברמה גבוהה.

אם קשה להשיג אותם בשלב התכנון, קרוב לוודאי שיהיה קשה יותר לתקשר איתם לאחר חתימת החוזה וכאשר ההובלה תתחיל.

  1. קבל הצעת מחיר מותאמת אישית.

הצעות מחיר ברשת יכולות לתת תמונה די מדויקת עבור לקוחות פרטיים. אך כאשר מדובר בהובלת משרדים, אין גישה יחידה שמתאים לכולם. בנוסף לצורך בהובלת ציוד משרדי, קבצים  וציוד אישי, ישנו האתגר בתיאום של רשימת משימות בין מחלקות והאתגר שהתהליך ירוץ באופן חלק ככל האפשר לאורך זמן המעבר. כל הובלה היא עבודה מותאמת אישית ועל כן יש לתת מחיר מותאם אישית.

  1. יש להבין על מה משלמים.

חשוב לוודא כי הצעת המחיר תהיה מציאותית וכי תואמת לכל דבר אשר משלמים עבורו.

גלה כיצד החברה קובעת מחירים, בין אם זה בגודל מרובע, נפח או מספר שעות העבודה שההובלה אורכת. יש לדון על התשלום עבור תוספות כגון אריזת חפצים, טיפול בחפצים גדולים וכבדים או פירוק והרכבה של רהיטים. זהו הזמן המתאים לדון על דמי ביטול או דמי דחיית שירות.

כדאי לאסוף מספר הצעות מחיר ולהשוות בין סך כל העלויות ופירוט העמלות.

שימו לב גם להבדלים חריגים וזכרו כי מחיר של הובלת משרד ניראה טוב מידי להיות אמיתי, כנראה שהוא לא מספיק טוב.
 

כתבות נוספות


עשרת הדיברות של קידום אתרים ב2021
אם יש משהו שלימדה אותנו שנת 2020, הוא העובדה שלנוכחות דיגיטלית ברשת יש חשיבות עצומה ליכולת ההמשכיות העסקית של בתי עסק, ולאפשרות שלהם לייצר תהליך צמיחה. לא מעט עסקים קראו נכון את המפה בעקבות התפרצות מגיפת הקורונה, והשקיעו משאבים משמעותיים בהעברת עיקר הפעילות של העסק לזירה הדיגיטלית.בניית אתרים לעסקים – מה אתם צריכים לקחת בחשבון?
כל בעל עסק מבין כי בשלב כזה או אחר הוא יהיה מוכרח לבנות אתר עסקי. בניית אתרים לעסקים זוהי לא רשות, בעידן של היום מדובר על חובה לכל דבר ועניין.על הטכנולוגיה מאחורי שירותי המשלוחים
כיום אנו רואים יותר ויותר כיצד שילוב טכנולוגיות מתקדמות משפיע על הדרך שבה נותני שירותים מתקשרים עם לקוחות, והדבר בא לידי ביטוי גם בענף המשלוחים. שילוב טכנולוגיה מתקדמת לא רק מאפשרת להעניק שירות זמין יותר ללקוחות ולחסוך את הזמן שלהם, אלא שהיא גם עוזרת לעסקים להגדיל את היקף השירותים שהם מספקים ולא רק ...כל מה שחשוב לדעת על הסכם ממון
הנישואין תופסים מקום של כבוד בתרבות ותילי תילים של סיפורי אהבה נכתבו עליהם. ואולם האמת לאמיתה היא שהנישואין היו בעבר ועודם גם היום בעיקר ברית כלכלית בין בני הזוג.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle