מגזין הומלס / זירת המומחים

תמונה: FREEPIK

תמונה: FREEPIK

6 טיפים לבחירת חברת הובלה עבור משרדים

מעבר העסק שלך תהיה ככל הנראה משימה שתשאב את רוב זמנך, שיושבת בראש רשימת המטלות שלך במשך מספר שבועות. לאחר בחירת המקום העיקרי למעבר, בין ההחלטות החשובות ביותר שיש לקבל היא איזו חברת הובלת משרדים עליך לבחור.

חברת הובלות משרדים טובה תעזור להפוך את תהליך המעבר לרציף ויעיל עבור כל מחלקות ועובדים בכל הרמות, החל מהמנהל בעל האופי הפרודוקטיבי ועד העובדים שחוששים מהאופן בו המהלך ישפיע על חיי העבודה שלהם. להלן שישה טיפים לבחירת חברת הובלות משרדים.

21/09/2020
  1. חקור את החברה

החיפוש שלך אחר חברת הובלות משרדים עבור עסקים צריך להתחיל בלקחת את הזמן על מנת לחקור כראוי את היסטוריית הלקוחות שלהם. גלה אם הם רשומים בלשכת העסקים וודא כי הינם רשומים ומבוטחים על ידי מציאתם בגוגל. כל עסק שקיים מזה זמן צריך להיות עליו לפחות מעט המלצות פחות מחמיאות , לכן כדאי לחפש אחר נושאים שחוזרים על עצמם. אם ישנן תלונות רבות על חוסר יעילות, ציוד משרדי שבור או נזק במהלך ההובלה או אי עמידה בזמנים, עדיף לחפש חברת הובלות למשרדים אחרת.

  1. יש לקחת בחשבון את שנות הותק והניסיון של העסק.

כמה זמן עובד חברת ההובלה למשרדים? ככל שהמשק מתנודד, רק הטובים בענף נוטים לשרוד, ובדרך כלל הופכים את אותם המובילים המבוססים עם היסטוריה רחבה לבחירה הטובה והאמינה ביותר.

למרות זאת, יש לשקול לא רק את שנות הותק שלהם אלא גם את שנות הניסיון שלהם בתחום ההובלה של משרדים. לעומת הובלה רגילה, פירוק, הובלה והרכבה של משרדים הינם תחומים הדורשים ידע וכלים שונים על מנת לבצעם בצורה תקינה, ולכן בנוסף לחיפוש אחר זמן  הוותק בתחום, יש לקחת בחשבון גם את שנות הניסיון של החברה בתחום ההובלה והרכבה של משרדים.

  1. רשום את הרושם הראשוני שלך

כאשר פונים לכל חברות הובלת משרדים שונות, רשום את הרושם הראשוני עבור רמת המקצועיות שהם מציגים וכיצד הם מנהלים את השיחה. בשלב זה, אינך אמור לשאול שאלות רבות; השאלות הראשונות צריכות לקבל מענה במהלך השיחה. אם אליך להוציא בכוח מידע מאיש המכירות, הדבר מעיד על האופן בו יתנהל התהליך כולו.

  1. וודא את קבלת התמיכה המתאים עבורך.

הובלה שלמה של משרד, בין אם מדובר במספר תאים ומכונת קפה, ובין אם מדובר בכמה קומות בניין של ציוד ורהיטים, יש להבין כי התהליך דורש זמן, תכנון ותקשורת. חברת ההובלה המשרדית שתבחר צריכה להיות מסוגלת ללוות אותך לאורך התהליך כולו, ולספק תקשורת ברורה ובזמנים הנכונים.

בנוסף למתן אפשרויות לפי הצרכים שלך, עליהן להציע תמיכה ושירות לקוחות ברמה גבוהה.

אם קשה להשיג אותם בשלב התכנון, קרוב לוודאי שיהיה קשה יותר לתקשר איתם לאחר חתימת החוזה וכאשר ההובלה תתחיל.

  1. קבל הצעת מחיר מותאמת אישית.

הצעות מחיר ברשת יכולות לתת תמונה די מדויקת עבור לקוחות פרטיים. אך כאשר מדובר בהובלת משרדים, אין גישה יחידה שמתאים לכולם. בנוסף לצורך בהובלת ציוד משרדי, קבצים  וציוד אישי, ישנו האתגר בתיאום של רשימת משימות בין מחלקות והאתגר שהתהליך ירוץ באופן חלק ככל האפשר לאורך זמן המעבר. כל הובלה היא עבודה מותאמת אישית ועל כן יש לתת מחיר מותאם אישית.

  1. יש להבין על מה משלמים.

חשוב לוודא כי הצעת המחיר תהיה מציאותית וכי תואמת לכל דבר אשר משלמים עבורו.

גלה כיצד החברה קובעת מחירים, בין אם זה בגודל מרובע, נפח או מספר שעות העבודה שההובלה אורכת. יש לדון על התשלום עבור תוספות כגון אריזת חפצים, טיפול בחפצים גדולים וכבדים או פירוק והרכבה של רהיטים. זהו הזמן המתאים לדון על דמי ביטול או דמי דחיית שירות.

כדאי לאסוף מספר הצעות מחיר ולהשוות בין סך כל העלויות ופירוט העמלות.

שימו לב גם להבדלים חריגים וזכרו כי מחיר של הובלת משרד ניראה טוב מידי להיות אמיתי, כנראה שהוא לא מספיק טוב.
 

כתבות נוספות


כל הסיבות לקבלת החזר מס מהמדינה
רבים מאיתנו מכירים את המס בתור התשלום שעלינו לשלם למדינה כל חודש בחודשו. אך מה שרבים לא יודעים הינה האפשרות לקבל החזרי מס וישנן סיבות ודרכים רבות לקבל החזר מס מהמדינה.תוכנית עסקית למסעדה: תוכנית חובה לכל מסעדן
מי מאיתנו לא דמיין את עצמו מנהל מסעדה או בית קפה קטן מתישהו בחייו? עבור אילו שלוקחים את החלום צעד אחד קדימה, קיימנו ראיון עם אריק שולמן, הבעלים של שולמן אסטרטגיה שמתמחה בייעוץ למסעדנים על מנת להבין מהם הדברים שחשוב לתת עליהם את הדעת בדרך לפתוח מסעדה?בעלי סוכנות נדל"ן? הכירו את אפיקי השיווק המובילים
אם נפשוט מתוך תחום הנדל"ן את התיאורים היוקרתיים והמושגים שאינם נהירים לכול, הרי שמדובר לא אחרת בענף מכירות. ואם חשבנו שבמכירות רגילות האתגר אל מול התנגדויות הלקוח הוא גדול, הרי שבתחום בו כל קנייה או מכירה טומנות בחובן מאות אלפי אם לא מיליוני שקלים – הדרך היא קשה ורוויית מהמורות ומכשולים.15 טיפים למעבר דירה שלא בטוח שחשבתם עליהם
מעבר דירה יכול להיות אירוע די מלחיץ או מפחיד. כל אחד מאיתנו שמתחיל בתהליך הזה הופך למעין מפיק אירועים שמפקד על כל המעבר בקפדנות ובדקדוק כדי שהכול יגיע בשלום למחוז חפצכם החדש. בשביל שהמעבר הזה יקרה בצורה טובה ויגרום לכם לשקט נפשי, הבאנו לכם 15 טיפים מעולים שיעזרו לכם לנהל את היום המורכב הזה.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle