מגזין הומלס

בני הגיל השלישי? בואו להשקיע בטריא

בני הגיל השלישי? בואו להשקיע בטריא

חשבתם להשקיע בשיפוץ המטבח או להתפנק עם מערכת ישיבה חדשה לסלון, אבל קצת איבדתם את החשק, לאור המצב, ונשארתם עם כסף פנוי? יש דרך להשקיע אותו חכם בטריא פלטפורמת ההשקעה החברתית P2P הגדולה בישראל ולהנות מתשואות חיוביות גם בתקופה של כאוס כלכלי.

07/10/2020
צרכנות

אנחנו לא יודעים לאן נגיע באמת במתווה הנוכחי. סגר שני, מדינה סוערת, אחד שונא את השני ונדמה שאין מענה כרגע למשהו מהצרכים הכי חשובים שלנו כבני אדם. המסקנה היא אחת: כדאי מאוד שנדאג לעצמנו ויפה שעה אחת קודם.

אחד הצרכים הבסיסיים הוא, איך לא, ביטחון כלכלי. מעטים האנשים שמתעשרים בתקופה כזו. המשמעות היא כי גם אם יש מעט כסף פנוי בצד שאמור לממש חלומות, אין טעם להשאיר אותו בפק"מ בבנק, כי הוא ממילא לא יניב דבר. כדאי למצוא מתווה שהכסף יעבוד. והוא יכול, גם בתקופה כזו.

בטריא אפשר להרוויח, גם עכשיו

כמו שחוסנו של אדם נמדד בעת משבר, כך גם בדיוק נמדדים בחוסנם גם גופים פיננסיים. הפלטפורמה של טריא התכוננה למשבר כבר בזמן ההקמה שלה וכאשר משבר הקורונה טלטל את כולם היא הגיעה מוכנה ויציבה. מנהליה ועובדיה ממשיכים לעבוד נכון ולטובת המשקיעים.
שחף ארליך, מנכ"ל טריא, מסביר לעומק כיצד הדברים עובדים.

ההצלחה טמונה בחוסר קורלציה

בטריא לא עובדים כמו כולם. בעיקר כי לא נכון לעבוד ככה במיוחד כאשר מדובר בעולם ההשקעות בו מחפשים כל הזמן את הדבר הבא. הסוד של טריא הוא בכך שאין לה קורלציה לשוק ההון ותיק ההשקעות של החברה נותן מענה שקלי שאינו מצריך חשיפה למט"ח, גם אין צורך להשתמש בכלים סטנדרטיים של שוק ההון כמו קרנות נאמנות. השקעות החברה מורכבת מפיזור של אלפי הלוואות המגובות בבטוחות לצד חיתום קפדני. ארבעה מיליארד שקל כבר הושקעו כך במספר שנים מועט והמשקיעים ממשיכים להגיע.

העוגנים שמאפשרים ביטחון בהשקעה

מרכיב הבטוחות בתיק ההשקעות של טריא עומד על כ - 95% מההלוואות. אלו ניתנות כנגד בטוחות (נדל"ן או רכב), זאת ועוד  ב - Tarya קיימות שתי קרנות הגנה על כספי המשקיעים: Safe200 ו - Safe500.  
 

משקיעים בהתאם לאופי

הפלטפורמה הטכנולוגית של Tarya  נועדה לתת מענה קל ובשקיפות לכל סוגי המשתמשים, גם למי שטכנולוגיה אינה הצד החזק שלו. אנשים אשר רוצים להשקיע ואין להם הבנה בנוגע למושגים הבסיסיים של עולם ההשקעות או חוששים מיצירת השקעה שאינה מתאימה לאופיים - מקבלים מענה מלא בזכות הפלטפורמה. ניתן לבחור את אופי ההשקעה הנכונה לכל אחד (סולידי, שמרן ועוד) ותהליך ההרשמה לממשק פשוט וקל.
מכאן נשאר פשוט למנף נכון את הכסף. אפשר להתנסות, אפילו בסכומים נמוכים כדי להבין כיצד הדברים עובדים.

 

 

 

 
 

כתבות נוספות


רמקול שקוע עגול KlarkHelmer iQ8 –רמקולים פורצי דרך בתחום הסאונד הביתי
כבר זמן מה שלא ראינו או שמענו על רמקול שקוע חדש ומעניין שיעורר את הסקרנות שלנו ואת הרצון שלנו לסקר אותו ולבחון אותו. ה iQ8 החדש מבית Klark&Helmer הוא בדיוק זה!מדריך לבחירת מצעים איכותיים למיטה
מוכרת האמרה לפיה, אדם ישן איך שהוא מציע את מיטתו. בחירה מוקפדת של מצעים איכותיים תשפר את איכות השינה ולו רק בשל תחושת הנוחות והנעימות שמשרה השימוש בהם.הדרכון הפורטוגלי במקום 2 בדירוג הדרכונים העולמי
גם דרכונים מקבלים דירוג משלהם מדי שנה, בהתאם לשאלה לכמה מדינות הם מאפשרים להיכנס ובאילו מדינות ניתן לבקר ללא ויזה. הדרכון הפורטוגלי, חביב הישראלים, מדורג בסולם זה במקום השני והמכובד.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle