מגזין הומלס

בני הגיל השלישי? בואו להשקיע בטריא

בני הגיל השלישי? בואו להשקיע בטריא

חשבתם להשקיע בשיפוץ המטבח או להתפנק עם מערכת ישיבה חדשה לסלון, אבל קצת איבדתם את החשק, לאור המצב, ונשארתם עם כסף פנוי? יש דרך להשקיע אותו חכם בטריא פלטפורמת ההשקעה החברתית P2P הגדולה בישראל ולהנות מתשואות חיוביות גם בתקופה של כאוס כלכלי.

07/10/2020
צרכנות

אנחנו לא יודעים לאן נגיע באמת במתווה הנוכחי. סגר שני, מדינה סוערת, אחד שונא את השני ונדמה שאין מענה כרגע למשהו מהצרכים הכי חשובים שלנו כבני אדם. המסקנה היא אחת: כדאי מאוד שנדאג לעצמנו ויפה שעה אחת קודם.

אחד הצרכים הבסיסיים הוא, איך לא, ביטחון כלכלי. מעטים האנשים שמתעשרים בתקופה כזו. המשמעות היא כי גם אם יש מעט כסף פנוי בצד שאמור לממש חלומות, אין טעם להשאיר אותו בפק"מ בבנק, כי הוא ממילא לא יניב דבר. כדאי למצוא מתווה שהכסף יעבוד. והוא יכול, גם בתקופה כזו.

בטריא אפשר להרוויח, גם עכשיו

כמו שחוסנו של אדם נמדד בעת משבר, כך גם בדיוק נמדדים בחוסנם גם גופים פיננסיים. הפלטפורמה של טריא התכוננה למשבר כבר בזמן ההקמה שלה וכאשר משבר הקורונה טלטל את כולם היא הגיעה מוכנה ויציבה. מנהליה ועובדיה ממשיכים לעבוד נכון ולטובת המשקיעים.
שחף ארליך, מנכ"ל טריא, מסביר לעומק כיצד הדברים עובדים.

ההצלחה טמונה בחוסר קורלציה

בטריא לא עובדים כמו כולם. בעיקר כי לא נכון לעבוד ככה במיוחד כאשר מדובר בעולם ההשקעות בו מחפשים כל הזמן את הדבר הבא. הסוד של טריא הוא בכך שאין לה קורלציה לשוק ההון ותיק ההשקעות של החברה נותן מענה שקלי שאינו מצריך חשיפה למט"ח, גם אין צורך להשתמש בכלים סטנדרטיים של שוק ההון כמו קרנות נאמנות. השקעות החברה מורכבת מפיזור של אלפי הלוואות המגובות בבטוחות לצד חיתום קפדני. ארבעה מיליארד שקל כבר הושקעו כך במספר שנים מועט והמשקיעים ממשיכים להגיע.

העוגנים שמאפשרים ביטחון בהשקעה

מרכיב הבטוחות בתיק ההשקעות של טריא עומד על כ - 95% מההלוואות. אלו ניתנות כנגד בטוחות (נדל"ן או רכב), זאת ועוד  ב - Tarya קיימות שתי קרנות הגנה על כספי המשקיעים: Safe200 ו - Safe500.  
 

משקיעים בהתאם לאופי

הפלטפורמה הטכנולוגית של Tarya  נועדה לתת מענה קל ובשקיפות לכל סוגי המשתמשים, גם למי שטכנולוגיה אינה הצד החזק שלו. אנשים אשר רוצים להשקיע ואין להם הבנה בנוגע למושגים הבסיסיים של עולם ההשקעות או חוששים מיצירת השקעה שאינה מתאימה לאופיים - מקבלים מענה מלא בזכות הפלטפורמה. ניתן לבחור את אופי ההשקעה הנכונה לכל אחד (סולידי, שמרן ועוד) ותהליך ההרשמה לממשק פשוט וקל.
מכאן נשאר פשוט למנף נכון את הכסף. אפשר להתנסות, אפילו בסכומים נמוכים כדי להבין כיצד הדברים עובדים.

 

 

 

 
 

כתבות נוספות


מכשירי שמיעה למבוגרים – כך תבחרו את מכשיר השמיעה המתאים לכם
הנתונים מפתיעים: בקרב בני 20 ומעלה, כ – 20% מהאוכלוסייה סובלת מירידה בשמיעה, ושיעורי הסובלות מלקות בשמיעה עולים באופן דראסטי לאורך השנים, עד כדי כמעט 80% בקרב אוכלוסיית בני 85 ומעלה.איך בוחרים ביטוח רכב לנהגים צעירים מגיל 21?
תחום ביטוח הרכב התפתח רבות בשנים האחרונות, וכעת מוצעות פוליסות המותאמות לקבוצת אוכלוסייה שונות כמו: נהגים וותיקים מאד, נהגות, נהגים זהירים ועוד. חשוב לדעת כי לכל קבוצת גיל קיימת שיטת חישוב שונה מעט של הפרמיה המבוססת על דפוסי הנהיגה בעבר, סוג הרכב המבוטח, מין המבוטח ופרמטרים נוספים. במאמר זה נבחן מספ...כמה עולה מצלמות אבטחה לעסק ואיפה הכי משתלם לרכוש?
התקנת מצלמות אבטחה היא דרך מצוינת לשמירה על הנכס שלכם, על העסק, על הבית, על הכסף ועל בני המשפחה שלכם, אבל היא גם בדרך כלל עולה סכום נכד של כסף. אז מה עושים כשחייבים להתקין מצלמות אבטחה אבל חייבים גם להתאים אותן לתקציב שלכם ואיך תדעו ממי כדאי לקנות?איך להרוויח יותר מאתר האינטרנט שלך?
אתר אינטרנט הוא נכס לכל דבר. באמצעות ניהול נכון ושילוב של כמה דרכים יעילות, אפשר לעשותו אפקטיבי יותר כך שיוביל ליותר מכירות ויהפוך לנכס מניב ורווחי.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה