מגזין הומלס / נדל"ן, Lifestyle

טרנדים מובילים בעיצוב הבית 2020

טרנדים מובילים בעיצוב הבית 2020

השנה החולפת נתנה משמעות חדשה לעיצוב הבית, שהפך למקום שבו אנחנו מבלים את רוב שעות היום, עובדים, לומדים, מבשלים ומבלים עם המשפחה. בזכות עיצוב פנים מלא בסטייל בעזרת הטרנדים המובילים ל2020, אפשר להישאר בבית בכיף.

30/11/2020

כל סטודנט הלומד לימודי עיצוב פנים יודע שלעיצוב הבית שבו אנחנו חיים הייתה מאז ומעולם חשיבות גדולה. עיצוב פונקציונאלי הופך את החיים בבית לנוחים יותר, ושילוב של סגנונות וטרנדים עיצוביים מאפשר לנו להביע את עצמנו דרך הבית ולהתאים אותו לאופי ולצרכים שלנו ושל המשפחה. לעיצוב יש השפעה גדולה על האווירה בבית ועל החיים בו.

השנה החולפת, שבה נדרשנו להישאר בבית לשבועות ואף חודשים, רק חיזקה את העובדה הזאת וגרמה לרבים לרצות להכניס קצת יצירתיות בעיצוב הבית - דבר שקל לעשות בעזרת שילוב של טרנדים עיצוביים חדשניים, כמו הרעיונות הבאים.

 

מוטיבים מופשטים

אחד הטרנדים הגדולים של 2020 הוא עיצוב פנים שעושה שימוש בטקסטורות אבסטרקטיות, צורות מופשטות ומשטחי צבע גדולים.

הטרנד הזה לוקח השראה מהאמנות המופשטת של המאה ה-20, ומאמנים כמו קנדינסקי ומונדריאן.

לצורות מופשטות ולשילובי צבע נועזים יש השפעה מרוממת על מצב הרוח, בעיקר כמשלבים אותן בעיצוב של חללים גדולים, כמו הסלון או יחידת ההורים. כפי שלומדים במסגרת לימודי עיצוב פנים, בחללים קטנים צורות גדולות וצבעים בוהקים מדי עלולים ליצור תחושה קלסטרופובית.

אם בכל זאת רוצים לשלב את הטרנד בחדר קטן יותר, כדאי לעשות זאת באמצעות אלמנטים עיצוביים קטנים יחסית, כמו מנורות שולחן או כריות עם הדפסים מופשטים.

 

זה הכי יפה כשנוח לכם

לנוחות שלכם יש משקל חשוב בעיצוב הפנים המודרני, ובשנת 2020 הטרנד הזה רק התעצם. המטרה היא ליצור חללים שמשדרים נינוחות ורוגע, ומזמינים את השוהים בהם להתכרבל ולהרגיש בבית.

איך עושים את זה? הדרך הכי פשוטה היא לשלב בעיצוב החללים פריטי טקסטיל מרובים, כמו כריות נוי, שמיכות ואריגים סרוגים. כדאי לשים לב למינונים, כדי לא לחצות את הגבול בין חדר נעים ומזמין לחלל שיוצר תחושה של חוסר נגישות.

גם לצבעוניות יש חשיבות כאן: גוונים טבעיים, מהסקאלה של הבז' לחום, יוצרים תחושה של חמימות. ניתן לשלב אותם עם גוונים וורודים או כחולים-אפורים כדי להכניס עוד חיוניות לעיצוב.

 

 

האימפריה של הטרנד הנורדי

לא צריך להיות בוגרי לימודי עיצוב פנים כדי להכיר את העיצוב הנורדי - הטרנד הזה תפס מאוד בישראל והוא ניכר בבתים רבים.

הסיבה לכך היא התחושה שהעיצוב הנורדי משרה, של סדר וניקיון מצד אחד לעומת חמימות וביתיות מהצד השני. הוא מתאפיין בחומרים טבעיים ובצבעוניות רכה.

החידושים של השנה האחרונה כוללים מעבר לשימוש בחומרים ממוחזרים, שקשור לעלייה במודעות לאיכות הסביבה. בנוסף, לאחרונה נעשה מקובל להעדיף כמות על פני איכות, ולהשקיע קצת יותר בפריטים איכותיים שתוכלו להנות מהם לשנים ארוכות.

 
 

כתבות נוספות


★ מיוחד: המדריך לשוכר ★
כל הטיפים, כל המאמרים, הכתבות, המומחים והעצות במדריך אחד. ממנהלות ועד עיצוב, מהובלה ותקציב עד אחרון הקישוטים - כל מה שרציתם לדעת על השכרת דירה במקום אחד. פרוייקט מיוחד של הומלס.דירות למכירה בתל אביב 2021 - מבט על השוק
על רקע ירידת המחירים, הן בשל הקורונה והן בשל היעדר הביקוש, הופכת תל אביב ליעד מבוקש עבור משקיעים ועבור משפחות עתידיות. לקראת 2021 , יצאנו לבדוק את מצב הדירות למכירה, נתוני השכרה ותשואות בעיר לפי איזורי הביקוש המובילים.ייעוץ אדריכלי למושבים וקיבוצים
בעלי נחלה במושב או הרחבה בקיבוץ? המידע הזה חשוב לכם.מיוחד: המדריך להשכרת משרד
בואו נודה על האמת - המשרד הפך להיות הבית השני שלנו. אנחנו מבלים בו כל כך הרבה שעות ביום, שאך טבעי שנקדיש תשומת לב מיוחדת לבחירתו. אז איך באמת בוחרים בית לעסק, כזה שגם ירגיש כמו מקום שנרצה לבלות בו שעות ארוכות כל כך וגם ימלא את כל הפונקציות הנדרשות ממקום עבודה?


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle