מגזין הומלס / רכב

צילום :freepik

צילום :freepik

מצברים עד הבית גם בתקופת הקורונה

אין ספק שתקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת שלעיתים מעמידה אותנו במצבים שלא חשבנו שנעמוד בהם. אחד מהמצבים האלה יכול להיות רכב שמסרב להניע בגלל מצבר שהתקלקל.

אז מה עושים במצב כזה כשרוב החנויות סגורות? מזמינים שירות החלפת מצבר עד הבית. מה היתרונות שבשירות הזה, איך תדעו שהמצבר עומד להיגמר ומה חשוב לשאול לפני שמחליפים? עושים סדר בבלגן.

13/12/2020

מדוע כדאי להזמין מצבר עד הבית בתקופת הקורונה?

תקופת הקורונה היא לא ממש תקופה טובה לרוץ ולחפש מצברים בחוץ. אתם צריכים לשמור על בריאות הילדים שלכם ועל עצמכם והכי פשוט להזמין שירות של החלפת מצבר בבית.

כיום רוב החברות מציעות את השירות הזה ומדובר מבחינתן בשירות מקובל ובסיסי לחלוטין.

אגב, מדובר בשירות שתפס תאוצה בתקופת הקורונה, ממש בגלל הגורמים שציינו למעלה. החברות זיהו מצדן את הפוטנציאל הטמון בשירות והחלו להציע מצברים במבצעים מיוחדים עד הבית.

ובלי כל קשר לתקופת הקורונה, למה שלא תעשו לעצמכם את החיים קצת קלים יותר? במקום להיסחב למוסך ולשלם לגרר, מזמינים שירות עד הבית וגומרים עם הסיפור הזה אחת ולתמיד.

 

כך תדעו שהמצבר שלכם התקלקל

לצערנו ברוב המקרים תגלו שהמצבר שלכם התקלקל כשזה כבר יהיה מאוחר מידי, הרכב שלכם פשוט לא יניע ותצטרכו להתחנן למישהו שיניע לכם עם כבלים. אך בכל זאת, עדיין יש מספר סימנים מקדימים שאם תשימו אליהם לב, לא תצטרכו להגיע לרגע האחרון בלי מצבר.

אחד מהסממנים הנפוצים ביותר למצבר שהולך להיגמר הוא תאורה חלשה ברכב. ברוב המקרים זה יקרה בגלל שהשארתם את אורות הרכב דלוקים, או אפילו את האור הפנימי שבתוך הרכב. סממן נוסף יכול לבוא לידי ביטוי בכך שהמזגן שלכם יפסיק להוציא אוויר כך מהרגיל.

אם בכל בוקר מחדש קשה לכם יותר ויותר להניע את הרכב עד שאתם נאלצים להיות תלויים בטובות של אחרים ובכבלים שלהם, זה הזמן לשקול להחליף את המצבר לפני שהוא ייגמר.

 

מה כדאי לדעת לפני שמתקשרים?

במידה ואתם מנסים להניע את הרכב באמצע הלילה ולא מצליחים, תצטרכו להזמין שירות החלפת מצבר הביתה 24 שעות ביממה, אלא אם כן יש לכם אפשרות לחכות עד הבוקר.

בנוסף, תנו לאיש המקצוע שמדבר אתכם את כל הפרטים לגבי המצבר שיש לכם עכשיו ברכב, איזה סוג הוא, מתי התקינו לכם אותו, האם ראיתם עליו סימני חלודה, קורוזיה ועוד. זה יעזור לו לקבל מושג מה המצב של המצבר והאם צריך להחליף אותו, אך זה לא בא על חשבון בדיקה פיזית במקום.

דרשו לדעת מראש תוך כמה זמן יכולים להגיע אליכם עם המצבר החדש והאם מדובר בשירות מהיר ומידי. כיום, רוב החברות מציעות שירות מהיר מאד ותוך מספר שעות בודדות המצבר יכול להיות מותקן אצלכם ברכב.

אגב, איש מקצוע אמין לא ימהר להחליף לכם את המצבר ויבצע בדיקה מקיפה על מנת לשלול תקלות ברכיבים אחרים, כמו האלטרנטור למשל.

הוא ינסה לזהות סימנים של חלודה ויבדוק האם המצבר יושב כמו שצריך בתושבת שלו. לאחר מכן, הוא יוכל לבצע בדיקת מתח למצבר ובמידה והוא גמור, הוא יחליף אותו.
 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה