מגזין הומלס / Lifestyle

צילום: FREEPIK

צילום: FREEPIK

בגדי מעצבים במחירים משתלמים

עיצוב זו אחת המילים שיש לה עדנה בשנים האחרונות. וזה נכון לכל כך הרבה תחומים – עיצוב הבית, עיצוב אירועים, עיצוב חללים ועיצוב ממשקים. הכול צריך להיות מעוצב היטב כדי להיות רלוונטי בעידן המעוצב שלנו. ומה עם הבגדים? כאן יש לעיצוב וותק רב והוא ימשיך להיות רלוונטי תמיד. ואם מדובר על בגדי נשים – על אחת כמה וכמה...

15/12/2020

סגנונות שונים ומגוון אפשרויות

כאשר הנושא הוא בגדי מעצבים לנשים יש לנו כל כך הרבה אופציות, סגנונות ואפשרויות. כן, ניתן להבחין בין אינספור פריטים ועיצובים מגוונים. מה שמאפשר לכל אחת ואחת ליצור לעצמה את ההופעה האהובה עליה. כמו כן יש לכל סגנון עיצוב שם – כותרת. ולכל מעצב בגדים סגנון ייחודי משלו.

אופנה וטרנדים בעיצוב

נתייחס גם לכך שיש בעיצוב בגדי מעצבים הרבה מאוד מקום לאופנה ולטרנדים עכשוויים. כי האופנה מחדשת ומתעלה מעל עצמה בכל תקופה מחדש. וטרנדים חדשים צצים חדשים לבקרים.

עיצובים שלא הכרנו כלל מופיעים בחלונות הראווה ובאתרי המכירות. וגם סגנונות שהייתה להם נוכחות אי פעם חוזרים לככב בזירה. כדאי לזכור שטרנדים חולפים ואופנות מתחדשות. אם אנחנו מתחברות – מה טוב. אם לא – אין סיבה לרוץ אחרי האופנה המדוברת.

כי אם נמתין עוד מעט היא תתחלף, ואולי לטרנד החדש דווקא נתחבר ביתר קלות.

 

מה שמחמיא לי!

אחת הנקודות החשובות ביותר בנושא בגדי מעצבים הוא נושא ההתאמה האישית. יש בגד מסוים שיכול להיות מחמיא מאוד למישהו אחד. אבל כאשר מישהו אחר ילבש אותו התוצאה לא תהיה מרנינה. ולא קשור תמיד לגזרה או לעודף משקל. יש צבעים שיתאימו מאוד לאחד, ולמישהו אחר הם לגמרי לא יהיו מוצלחים. לכן לא נכון לבחור עיצוב יפה או בגד מושלם סתם כך. כי מה שצריך זה לפני ואחרי הכול לוודא שהבגד יושב עלינו טוב, מתאים לנו מכל הבחינות, ולכן יכול להתאים לנו.

 

איכות של אריג, עיצוב ותפירה

בכל בגד שנרכוש חשוב לנו לזכור כי הבגד צריך להיות איכותי ממספר היבטים. הדבר הראשון זה האיכות של האריגים. יש כיום כל כך הרבה סוגים של אריגים. לפעמים המראה יכול להיות נהדר. אבל האיכות – ירודה. איכות ירודה של אריג תפגום בשביעות הרצון שלנו ולא תאפשר לנו ליהנות מהבגד כלל. כמו כן לגבי העיצוב והתפירה. יש גזרות טובות יותר ופחות.

יש תפירה אמנותית לעומת תפירה ברמה נמוכה. כדי שבגד יהיה מושלם ומחמיא, הוא צריך לכלול את כל האלמנטים. הן אריג איכותי, הן עיצוב מקצועי וחדשני והן תפירה ברמה גבוהה.

 

התאמה אישית ותיקונים

כאשר מדובר על בגדי מעצבים, יהיה לא פעם צורך לבצע תיקונים והתאמה אישית. כי אנחנו לא העתקים שחוזרים על עצמם. לכל אחד יש מבנה משלו, ממדים משלו וגזרה אחרת שמאפיינת אותו.

כך שיהיה לא פעם צורך להצר מפה, להרחיב משם, להוסיף ס"מ או אפילו חצי – כל זה יכול להיות משמעותי מאד ביחס לתוצאה ולמראה הסופי שנוצר.

 

אז כמה זה עולה?

אין ספק שזו אחת השאלות המשמעותיות שנשאלות לקראת קנייה. כי המחיר של הבגד הוא אחד השיקולים לקראת ההחלטה.

כמובן שמחיר הבגד מושפע מכמה פרמטרים משמעותיים. חשוב לנו להתייחס למחיר של המוצר, כי אין סיבה לשלם מחיר מופקע על בגד ברמה בינונית. אבל אם את מחזיקה בידיך בגד מעולה, אם את מרוצה ממה שאת רואה מול המראה ונהנית מהעיצוב, מהגוון ומההופעה שלך, יתכן והמחיר היקר מוצדק ומשתלם לך לשלם אותו.
 

כתבות נוספות


4 טיפים לשדרוג הגינה לקראת החורף
אנו נמצאים בעיצומה של עונת הסתיו ובקרוב החורף צפוי לבקר בישראל. רגע לפני עונת הגשמים והסופות כדאי לשדרג את הגינה הביתית ולהכין אותה לקראת העונה הקרה.4 דברים שחשוב לבדוק לפני קניית האמבטיה החדשה שלכם
רכישת אמבטיה חדשה טומנת בחובה אתגר לא פשוט. עליכם לקחת בחשבון כי האמבטיה המיועדת אמורה לאפשר רחצה נוחה לכל בני הבית, להיות עמידה לאורך שנים בפני נפילת חפצים, מכות, רטיבות וחום ובנוסף גם להשתלב בצורה מושלמת עם הקונספט העיצובי שמיושם בחדר כולו. מתעניינים ברכישת אמבטיה חדשה? להלן 4 דברים שחשוב שתבדקו מ...סימנים של החזרה לשגרה
באופן מאוד סימבולי, ככל שהשמש יוצאת והימים מתבהרים, כך גם העננה החשוכה של משבר הקורונה הולכת ומתפזרת. ימי המשבר המורכבים הולכים ומפנים את מקומם לחזרה הדרגתית ובטוחה אל השגרה. לאחר ההגבלות הרבות שהוטלו על עסקים, מוסדות לימודיים ואזרחים מן השורה בכלל, החיים שבים אל מסלולם צעד אחר צעד, על אף כל החששות....טיפים להשכרת רכב לטיול עם ילדים
כשמטיילים בחו״ל, ברור לנו למה צריך להשכיר רכב. אבל מה הסיבה להשכרת רכב בארץ כשיוצאים לטיול עם כל המשפחה במידה וכבר יש לכם רכב? כמה נקודות למחשבה


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle