מגזין הומלס

כמה עולה מצלמות אבטחה לעסק ואיפה הכי משתלם לרכוש?

כמה עולה מצלמות אבטחה לעסק ואיפה הכי משתלם לרכוש?

התקנת מצלמות אבטחה היא דרך מצוינת לשמירה על הנכס שלכם, על העסק, על הבית, על הכסף ועל בני המשפחה שלכם, אבל היא גם בדרך כלל עולה סכום נכד של כסף. אז מה עושים כשחייבים להתקין מצלמות אבטחה אבל חייבים גם להתאים אותן לתקציב שלכם ואיך תדעו ממי כדאי לקנות?

04/01/2021
צרכנות

מי צריך מצלמות אבטחה לעסק?

מצלמות אבטחה מספקות קשת רחבה של פתרונות לעסק - החל במעקב אחר עובדים, כדי לוודא שהכל מתבצע כשורה ולפי התוכנית, בעיקר כאשר מדובר בצוות עובדים זוטר, או עובדים שיש להם גישה למקומות רגישים בעסק, כמו קופה, כספת, מידע רגיש ועוד וכלה בהגנה על העסק ועל הסחורות שלכם מפני גניבות.

בעסקים בהם לא מוכרים סחורות, יש צורך בהגנה על מידע ועל רכוש וכן הלאה.

 

קבלת החלטה על סוג המצלמה

קיימים סוגים רבים של מצלמות, אותן יש להתאים לעסק שלכם לאחר שקלול של כלל השיקולים, ביניהם סוגי האיומים שהביאו אתכם להתקין מצלמות אבטחה לעסק מלכתחילה, תנאי השטח שבו יותקנו המצלמות, המיקום הרצוי, התקציב שעומד לרשותכם, נפח האחסון הדרוש לכם, רמת התאורה הקיימת בשטח, עם או בלי הקלטה קולית והרשימה עוד ארוכה.

משום כך, הדרך הנכונה ביותר לבחור מצלמות אבטחה לעסק היא לאחר התייעצות עם בעלי מקצוע מנוסים ואמינים בתחום.

 

ממי מזמינים את המצלמה ואת ההתקנה?

אם אתם מוטרדים מרמת האמינות והאתיקה, תוכלו להפריד בין הגוף המייעץ לכם על בחירת המצלמות לבין הגוף המתקין, אך דעו כי ייעוץ על ידי החברה שמוכרת ומתקינה לכם את המצלמות הוא גם חסכוני בעלויות ולכן כדאי.

בנוסף, חשוב לבדוק שהחברה שמוכרת ומתקינה לכם את המצלמות נותנת אחריות של שנה על המערכת וכן כי מדובר על חברה מוכרת ואמינה, כדי שתוכלו לקבל גם אחריות יצרן על המצלמות במקרה הצורך.

יש מתקינים שיסכימו להגיע אליכם להתקנה של מצלמות אבטחה שקניתם ממקום אחר, אבל אז סביר להניח שלא תוכלו לקבל אחריות על ההתקנה וגם אחריות היצרן עלולה להיות בעייתית במקרה כזה.

 

כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה?

בהנחה שאתם מעדיפים ליהנות מהאחריות על ההתקנה ועל המצלמות, ומחליטים לרכוש את המצלמות מהחברה שגם מתקינה לכם אותן, תתבקשו לשלם בין 3000-4500 ש"ח עבור מערכת של התקנת  4 מצלמות (כולל מחיר המצלמות) ברזולוציה סטנדרטית, עם מכשיר הקלטה, ספק כוח, חלקי חיבור, כבלים, חיווט וכל מה שצריך.

 

מה יכול לייקר לכם את מחיר המצלמות וההתקנה?

  • מחיר יצרן - מן הסתם, יצרנים שונים נותנים מצלמות באיכויות ומחירים שונים ולכן, ככל שהמצלמה שתבחרו תהיה איכותית יותר, או מיצרן מוכר יותר כך גם יעלה המחיר שלה.
  • תוספת אלמנטים מיוחדים - כמו ראיית לילה, הגנה מפני גניבות, הגנה מפני גשם, אופציה לזום ידני וכן הלאה
  • מצלמות IP - טכנולוגיה מתקדמת, שמחליפה לאט לאט את המצלמות האנלוגיות המקובלות. מומלץ לבחור בסוג זה של מצלמות, אבל קחו בחשבון שזה גם יותר יקר.
  • איכות התמונה - ככל שתצטרכו צילום ברזולוציה גבוהה יותר מהסטנדרט המקובל בתחום מצלמות אבטחה, כך תצטרכו לשלם מחיר גבוה יותר.
  • רמת המורכבות של העבודה - משפיעה גם היא באופן מהותי על המחיר, שכן ככל שהגישה קשה יותר למקום ההתקנה, אם צריך להקים תשתית מלאה מאפס, אם יש מרחקים גדולים בין הרכיבים השונים וכן הלאה - כך המחיר יעלה.
  • עיצוב - ניתן ןהסתיר את הכבלים של המצלמות בתקרה, או בקיר ואף מומלץ לעשות זאת, שכן מדובר על הבדל מהותי באסתטיקה של ההתקנה ואף ברמת העמידות של המערכת, אבל במקרה כזה העבודה תהיה מורכבת יותר ולכן גם יקרה יותר.
  • אודיו - רוצים שהמצלמה שלכם תקליט גם שמע? מערכות אודיו לא מגיעות עם מערכת מצלמות אבטחה סטנדרטית ולכן תוספת אודיו נחשבת תוספת מיוחדת שתשלום נוסף בצידה.

 

בחירה נכונה של עסק לקנייה והתקנה של מצלמות אבטחה

כפי שכבר צויין כאן קודם, מומלץ מסיבות שונות לקבל ייעוץ, לרכוש ולהתקין את המצלמות מאותה החברה, או מאותו העסק.

יחד עם זאת, לפני שאתם מחליטים ממי לקנות, כדאי שתדעו איך לבחור את עסק אמין, איכותי ומקצועי למכירה והתקנה של מצלמות אבטחה.

 

בדקו המלצות

חפשו אחר המלצות ברשת, המלצות מחברים ומכרים, המלצות מעסקים שכנים ואפילו בדקו בעסקים גדולים, שיש להם מערך אבטחה גדול, ממי הם קונים את מצלמות האבטחה שלהם.

 

בדקו כמה אתרי אינטרנט של חברות למכירה והתקנה של מצלמות אבטחה

תחום מצלמות אבטחה עמוס בעסקים מתחרים ולכן ההיצע גדול מאוד. יחד עם זאת, שיטוט בכמה אתרי אינטרנט של חברות המספקות את השירות יכול לתת לכם מושג טוב למדי לגבי רמת האמינות, המקצועיות והשירותיות של החברה, כמו גם אינדיקציה טובה למדי לגבי רמת המחירים.

אתר איכותי כזה יכיל מאמרים מקצועיים, עם מידע מקצועי רלוונטי, עם טיפים מקצועיים לבחירה נכונה של מצלמות אבטחה למשל, מוצרים משלימים רלוונטיים, קטלוג איכותי ומספר טלפון לייעוץ ושאלות - מול צוות מקצועי.

 

לסיכום

עלויות של מצלמות אבטחה לעסק משתנות בהתאם למספר גדול של שיקולים, כך שאם אתם רוצים לקבל אינדיקציה מדויקת לגבי העלויות הצפויות לכם במקרה של רכישה והתקנה של מערכת מצלמות אבטחה לעסק, הדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת היא לקבל מספר הצעות מחיר של מערכות מתאימות לצרכי העסק שלכם.

יחד עם זאת, אל תשכחו - האיכות חשובה יותר מהמחיר ולכן כדאי לפעמים לשלם קצת יותר ולקבל יותר בהתאם. בחרו בעלי מקצוע אמינים, איכותיים ומקצועיים ואתם כבר בחצי הדרך הנכונה.
 

כתבות נוספות


מה מברכים על הפיצה?
המאכל האיטלקי המפורסם ידוע בטעמו האהוב ובעובדה שהוא גורר לא מעט שאלות: אילו תוספות לשים? מתי יגיע המשלוח? אתה אוכל את החלק הקשה או משאיר אותו בצד? אחת השאלות הרלוונטיות ביותר לפיצה, לפחות עבור ציבור שומרי המצוות, היא מה מברכים עליה? בכתבה הבאה נעסוק מעט בפיצה, ברכות ומה שביניהן.איזה קמין אתם מעדיפים?
בשנים האחרונות הקמינים נכנסים ליותר ויותר בתים. אנשים מעריכים את החום הנעים, את האפקט הבריאותי, את העוצמה החזקה וכמובן את הנראות המרשימה, כך שגם אנשים שיש להם בבית מזגן בוחרים להכניס הביתה קמין, פשוט כי מדובר בחוויה ובאיכות לגמרי שונה. עם זאת, לצד ההסכמה שהולכת ותופסת תאוצה שלקמינים אין מתחרים, עדיי...4 טיפים להשוואת ביטוח רכב
השוואה של ביטוחי רכב היא דרך מומלצת ויעילה, שתעזור לכם לבחור את ביטוח הרכב המתאים והטוב ביותר עבורכם – לא רק מבחינת מחיר אטרקטיבי, אלא גם שיענה על הצרכים האישיים שלכם. רוצים לדעת איך עושים את זה בצורה נכונה?מה ההבדל בין ספק אינטרנט לתשתית אינטרנט?
אין ספק שרובנו נתקלנו לא אחת בבעיה הבאה: אנו חווים בעיות בגלישה, מתקשרים אל ספק האינטרנט שלנו והם בתגובה מפנים אותנו לתשתית – או להיפך, עניין אשר גורם לנו ללא מעט עצבים ולבזבוז של זמן בניסיוננו לטפל בבעיה.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle