מגזין הומלס / DIY

רעיונות צבעוניים לחדר הילדים

רעיונות צבעוניים לחדר הילדים

חדר הילדים הוא ממלכה. בכל פינה מסתתרת אפשרות למשחק, דמיון ויצירתיות. הקירות העוטפים נותנים את הטון, אך בדרך כלל נשארים לבנים, עירומים וחסרי מעוף. זה בגלל ההרגל שלנו, המבוגרים. אבל בחדר הילדים? כאן אפשר לעוף עם צבעים, ציורים ואפילו ליצור חוויה. באמצעות כמה כלים וכללים פשוטים, גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם.

07/01/2021

פסים? ציורים? אין בעיה

אין שום דבר שאתם לא יכולים לעשות בבית בעצמכם! בעזרת כמה עזרים פשוטים כגון שפכטלים, נייר דבק, עיפרון, צבע בסיס והצבעים אותם תירצו על הקיר, אתם יכולים לצאת לדרך. נתחיל בבסיס ובכלל לחיים - הכנה מוקדמת היא הכול. הבינו מראש מהו האלמנט אותו תירצו על הקיר וחפשו דוגמאות. האינטרנט מלא בידע והדרכות עיצוביות, כל מה שתירצו תוכלו למצוא תוך דקות.

לאחר שהחלטתם ויש לכם את כל הציוד הנדרש, מתחילים. בעזרת שפכטל משטחים את הקירות הרצויים. אחר כך, מורחים שכבת הבסיס ולאחר שהיא מתייבשת מתחילים לסמן בעיפרון וסרט מדידה את הפסים על הקיר. הפס יצא עקום? ניתן להיעזר בסרגל. הציור לא יצא כמו בתמונה? אל תפחדו לסמן על הקיר את הטעויות, עדיין לא צבעתם שום דבר. בהכנה מוקדמת ויד בוטחת אתם בדרך הנכונה.

 

החבר החדש שלכם - קיר כוח

חדר הילדים מלא ברעש. החדר עמוס מכל כיוון וזה בלגאן. צעצועים בכל מקום, שולחן עבודה, ארון, שידת החתלה, כל עולמם והתנהלותם של הילדים אמורה להתנקז לחדר אחד. אז איך קירות צבעוניים תורמים לחדר? שאלה מצוינת. לשם כך המציאו בעולם העיצוב את המושג "קיר כוח". קיר כוח הוא קיר מרכזי בחלל, המספר את הסיפור של החדר ונותן נופך עיצובי וממרכז את מיקוד הראייה.

לכן, כשאתם ניגשים לצביעת הקירות בחדר בילדים, יש לכם אופציה למרכז את הצביעה לקיר אחד ולמשוך אליו את תשומת הלב. לאחר שעברנו את שלב השפכטל וצבע הבסיס, מדביקים נייר דבק במסגרת הקיר ובאמצעות רולר נכנסים לפעולה. פשוט בשבילכם, עולם ומלואו בשביל הילדים.

 

הילדים רוצים צבעים. אתם? גוונים.

שיתוף הילדים בתהליך מומלץ ואף רצוי. אבל, ילדים בדרך כלל רוצים הכול מהכול. הדמיון העשיר והמפותח לוקח את הילדים למחוזות מופלאים ורחוקים. ולפעמים, רחוקים מדי. אז, קחו לכם שני קווים מנחים בבחירת הצבעים. הראשון הוא גוונים. תבחרו עם הילדים את הצבע אותו ירצו ומתוכו תבחרו בגווני פסטל לצביעה עצמה. הקו המנחה השני הוא שאין הפרדה מגדרית. על מנת שהחדר יישאר לשנים רבות (ואולי אפילו לנכדים) צאו מתפיסת הוורוד והכחול. יש צבעים רבים בקשת, כאלו שכולם אוהבים.

 

חדרי ילדים צבעוניים זה כיף גדול. פסים, ציורים, משולשים וצבעים ישדרגו את החדר בקלות. ובין אם זה קיר אחד או כל הקירות, הילדים שלכם יודו לכם על כך.
 

כתבות נוספות


עיצוב גינות: מספר דרכים ליצירת צל בגינה
כאשר רק במחוזות תל-אביב והמרכז, כ- 23% מהתושבים מתגוררים בבתים פרטיים, צמודי קרקע (לפי פרסום גלובס, 8.2018) ויותר מכך במחוזות אחרים בארץ, הגינה נהפכה להיות חלק בלתי נפרד מחייהם של משפחות רבות. המקום שבו יושבים ונרגעים אחרי יום עבודה ארוך, מארחים בשבתות וחגים, מספקים לילדים מרחב לשחק ולהשתולל בו ועו...7 עקרונות מנצחים לעיצוב דירה קטנה
״מראות יוצרות תחושה של עומק״ זה הטיפ הראשון שמתנגן בראש כשחושבים על דירה קטנה. אבל מה עוד? באילו אמצעים אפשר להשתמש כדי ליצור תחושה של מרחב ונעימות בדירה קטנה? אספנו 7 עקרונות מנצחים שיעזרו לכם ליצור תחושת מרחב בדירה.4 כללי היסוד של הפאנג שוואיי
הפאנג שוואי, שיטה סינית עתיקה לארגון חפצים ומבנים, מאפשרת לנו להגיע להרמוניה בבית שלנו, במקום העבודה ובכל מבנה שאנחנו שוהים בו. איך? ריכזנו עבורכם את עקרונות היסוד.חידוש רהיטים? קסם ב-4 שלבים
איך הגעתי לחידוש רהיטים? מהם החוקים הבסיסיים שחשוב לדעת כשרוצים לצבוע רהיט? אילו כלים וטכניקות משמשים אותי, ומי הוא החבר הטוב של כל מחדש רהיטים?


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle