מגזין הומלס / זירת המומחים

מערכת סולארית לעסק קטן

מערכת סולארית לעסק קטן

בעלי עסקים קטנים בכל רחבי העולם מחפשים כל הזמן אחר דרכים נוספות לייצר הכנסה. אבל מלבד הכנסה אקטיבית שאותה משיגים באמצעות הרחבת הפעילות העסקית, יש גם הכנסה פאסיבית. ספציפית עם הכנסה פאסיבית, אחד הפתרונות שעל הפרק הוא התקנה של מערכת סולארית.

08/02/2021

התקנה חד פעמית של מערכת סולארית מאפשרת לבעלי עסקים קטנים להפיק אנרגיה. את האנרגיה המופקת מוכרים לחברת חשמל, כדי לכסות הוצאות חשמל. אבל אחר תקופה מסוימת, המערכת כבר מייצרת תשואה פאסיבית וגבוהה.

 

היתרונות של מערכת סולארית לעסק קטן

עסק קטן לא צריך להשקיע הרבה על מנת להצטייד במערכת סולארית. ברוב המקרים, ההשקעה במערכת גם תיחשב הוצאה מוכרת לצרכי מס. כאשר לעסק יש את האפשרות לדווח על ההוצאה הזו, הוא ממילא מקזז בגינה את הוצאות המס שלו.

עבור עסקים קטנים, מערכת סולארית היא דרך מעולה לנצל את המשאבים הקיימים. זה למשל מה שקורה כאשר בעלי עסקים קטנים הם גם הבעלים של המבנה שבו הם עובדים. במקרים אחרים, ייתכן וניתן יהיה להגיע להסדר מול בעלי מבנים אחרים – כמו למשל במודל של השכרת משרדים, מחסנים וכן הלאה.

 

הבדלים בין סוגי מערכות סולאריות

הדבר החשוב ביותר עבור העסק הקטן הוא לדייק את מידת ההתאמה של המסלול עבור הצרכים שלו. ספציפית עם מערכת סולארית לעסק, עושים את זה באמצעות השוואה בין מסלולים.

השוואה בין מסלולים מאפשרת לבדוק איזו מערכת מתאימה לאיזה גג. לאחר מכן, אותה השוואה תאפשר להתייחס אל הספק מערכת מקסימאלי.

במידת הצורך, יהיה אפשר להשוות בין מערכות לפי המקום שאליו הן מתאימות: עסקים עם צריכת חשמל יציבה ורצופה – או כל סוגי העסקים והיזמים.

 

סל שירותים עבור העסק הקטן

בעלי עסקים קטנים יכולים כיום לתאם התקנה של מערכת יחד עם סל שירותים רחב. עבור בעלי עסקים קטנים, סל השירותים כולל אפיון, ייעוץ והכוונה. כמו כן, סל שירותים כזה יכול לכלול טיפול מול הרשויות.

במידת הצורך, אפשר לתאם בתוך סל השירותים תכנון הנדסי מתקדם וניהול פרויקט, רכש והקמה.

ככל שיש יותר שירותים בסל שמותאם לבעלי עסקים קטנים, כך ההשקעה משתלמת יותר. במילים אחרות, סל שירותים רחב משחרר את בעלי העסקים להמשיך להתעסק במה שהם מתמחים בו – בעוד המערכת הסולארית מותקנת ומתחילה לעבוד.

 

בחירת מסלול עבור מערכת סולארית לעסק

בעלי עסקים קטנים יכולים להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי לבחור מערכות סולאריות. במסגרת ההתייעצות, כדאי לברר מה כולל השירות של מערכת סולארית לעסק.

לאחר מכן, משווים בין המסלולים ובודקים איזו מערכת מתאימה לאיזה עסק. אם רוצים, אפשר גם לתאם התקנה של המערכת יחד עם תקופת אחריות ארוכה ולמנוע מראש את הדאגות.

 

 
 

כתבות נוספות


מפגש, ריכוז והטעויות שביניהם
המפגש הראשון בין הגננת לבין הילדים הוא אחד הדברים המרגשים ביותר עבור כל מי שעוסקת בהוראת הגיל הרך. רגע לפני המפגש הראשון הזה, כדאי להכיר את הטעויות הנפוצות שעלולות לקרות במפגש ובאינטראקציה שבין הגננת לילד, את סוגי המפגשים השונים, ולהבין כיצד להימנע מהטעויות ולהפיק את המירב מכל מפגש. אנחנו כאן בשביל ...6 טיפים לבחירת חברת הובלה עבור משרדים
מעבר העסק שלך תהיה ככל הנראה משימה שתשאב את רוב זמנך, שיושבת בראש רשימת המטלות שלך במשך מספר שבועות. לאחר בחירת המקום העיקרי למעבר, בין ההחלטות החשובות ביותר שיש לקבל היא איזו חברת הובלת משרדים עליך לבחור.שלושת השלבים לטיפול בהצפה בדירה
הצפה בדירה עלולה לגרום לנזק רב, במיוחד אם היא לא מטופלת בזמן. מעבר לנזקים האפשריים לתכולת הדירה, הצפה לא מטופלת עלולה לגרום לאורך זמן לשלל בעיות כגון: התעוותות של רצפת פרקט או של משקופים, כתמי עובש על הקירות ועל תקרת הבית, התפוררות טיח וצבע מהקירות, ובמקרים חמורים - אף פגיעה בתשתיות המבנה.טיפים להקמת גינות מרשימות בבתים פרטיים
לשמחתנו כבר כמעט אין בית בישראל שאין לו גינה, אפילו בבניינים רבים תוכלו למצוא מרפסות על מרפסות וגגות. אז עכשיו, משאין לנו יותר צורך לשכנע אתכם בנחיצות ובחשיבות של הקמת גינה, מגיע השלב הבא – השלב שבו אנחנו צוללים פנימה ומבוחנים איזו גינה הכי תתאים לבית שלנו.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle