מגזין הומלס / Lifestyle

תמונה: depositphotos

תמונה: depositphotos

תיקון הליכונים – אל תעשה זאת בעצמך!

רבים מהאנשים נוטים לראות בעצמם בעלי חוש טכני טוב יחסית המאפשר להם לתקן בעצמם אינספור דברים שונים בבית במקום לקרוא לבעלי מקצוע. בתחומים רבים זה נכון במידה מסוימת, באחרים פחות.

ספציפית, בתחום מכשירי הכושר הביתיים, ובפרט בכל הנוגע לתיקון הליכונים, בעוד ישראלים רבים מחזיקים מכשירים אלו בבתיהם, עדיף בהחלט כי ימנעו לחלוטין מלנסות לתקן אותם בעצמם, או אפילו מלבצע בדיקה המצריכה פירוק חלקי של המכשיר. מדוע חשוב כל כך להשאיר פעולות כמו תחזוקה שוטפת ותיקון של הליכונים לידיהם של אנשי מקצוע מטעם חברות המתמחות בתחום?

18/02/2021

לתקן הליכון זה לא כמו להחליף נורה – הפן הבטיחותי

על מנת להבין מדוע מומלץ ביותר להימנע לחלוטין מלנסות ולתקן הליכונים ומכשירי כושר ביתיים חשמליים אחרים בכוחות עצמכם, חשוב להפנים את ההבדל המהותי שבין מכשירים אלו לבין אביזרים וחפצים אחרים בבית, אותם כן ניתן לנסות ולתקן לבד. במילים פשוטות – תיקון הליכון (או אפילו רק פתיחה חלקית של המכשיר לצורך ביצוע בדיקה, תחזוקה שוטפת וכד') מהווה פעולה שעשויה בהחלט לסכן את בטיחותם האישית של המשתמשים במכשיר זה, במידה והעבודה אינה נעשית באופן מקצועי ובצורה מושלמת.

תיקון הליכון אינו שקול להחלפת נורה – לא מדובר בפעולת תיקון פשוטה וטריוויאלית אותה כל מי שמנסה לעשות בדרך כלל מצליח. הליכון הוא מכשיר מורכב ביותר ובעל עוצמה חזקה, כזו אשר עלולה להציב סכנה בטיחותית במידה והמכשיר אינו מתפקד כראוי. ברגע שתנסו לפתוח הליכון בעצמכם תגלו עד כמה הוא מורכב ומסובך להבנה, כך שהסיכויים לכך שתצליחו לתקן ולתחזק את המכשיר בצורה הנדרשת הם נמוכים ביותר.

בעוד במקרה של מכשירים או אביזרים אחרים יכול להיות נחמד לנסות ולראות אם מצליחים, במקרה של הליכונים (ומכשירי כושר ביתיים אחרים) אי אפשר ולא כדאי לקחת את הסיכון, מפאת הסכנה הבטיחותית שמכשיר תקול שכזה עשוי להוות.

 

לעבוד עם חברה המתמחה בתיקון ותחזוקת הליכונים באופן שוטף

הפתרון עבור כל מי שמחזיק הליכון או מכשיר כושר מקביל בבית הוא לעבוד עם חברה מקצועית המתמחה בתחזוקה ותיקון של מכשירי כושר ביתיים, ובפרט תיקון הליכונים. חברות מסוג זה, מתמחות ספציפית במכשירים מסוג זה ומציעות חבילות משתלמות ביותר של תחזוקה שוטפת לאורך זמן של המכשיר, כמו גם תיקונים במידת הצורך.

כדאי לזכור כי מכשיר כמו הליכון זקוק לתחזוקה שוטפת שנתית או חצי שנתית, הן על מנת לוודא שהכל בסדר והמכשיר פועל כשורה והן על מנת לתחזק ולשמר את המכשיר לאורך זמן, כך שיעבוד בצורה טובה לאורך שנים רבות קדימה.

 

לסיכום:

שימוש באותו הליכון לאורך שנים מבלי לתחזק או לבדוק אותו מדי פעם מהווה סכנה בטיחותית, לא פחות מכך.  לכן, במידה ואתם מחזיקים הליכון בבית (או אחראים על ההליכון בחדר הכושר של מקום העבודה, למשל), מומלץ ביותר שתתחזקו את המכשיר באופן קבוע ושוטף.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא כאמור עבודה עם חברה מקצועית מהתחום ורכישה של חבילה הכוללת בדיקות תקופתיות, תחזוקה שוטפת ותיקונים במידת הצורך רק כך תוכלו להבטיח כי השימוש בהליכון יהיה תמיד בטיחותי לחלוטין וכי המכשיר יאריך חיים וימשיך לשמש אתכם גם בעוד שנים מהיום.
 

כתבות נוספות


טיפים לחיזוק המערכת החיסונית
המערכת החיסונית בגוף היא שם כללי למגוון מנגנונים הקשורים זה לזה, תלויים זה בזה ואף מתקשרים זה עם זה. המערכת החיסונית פועלת כל הזמן, לילה ויום, ובהתאם היא זקוקה לתחזוק מתמיד על ידינו הכולל דאגה הן לגורמים המשפיעים עליה ישירות והן לגורמים המשפיעים עליה באופן עקיף. אז מה אנו יכולים לעשות כדי לעזור למער...קוסמטיקה טבעית - כל מה שכדאי וחשוב לדעת
שערו בנפשכם שעל קרם הלחות שלכם מופיעה האזהרה הבאה:" בטיחות השימוש במוצר זה עדיין לא הוכחה". או על השמפו שלכם אזהרה: "עלול להגדיל את הסיכון לחלות ב...". ואכן מוצרי קוסמטיקה וטיפוח אישי רבים צריכים לשאת אזהרה מסוג זה, מכיוון שאין עדיין הוכחות ברורות לגבי תופעות בריאותיות הנגרמות כתוצאה מחשיפה לאורך ז...טרנדים מובילים בעיצוב הבית 2020
השנה החולפת נתנה משמעות חדשה לעיצוב הבית, שהפך למקום שבו אנחנו מבלים את רוב שעות היום, עובדים, לומדים, מבשלים ומבלים עם המשפחה. בזכות עיצוב פנים מלא בסטייל בעזרת הטרנדים המובילים ל2020, אפשר להישאר בבית בכיף.כך תכינו את הארוחה המושלמת ללא גלוטן
אנשים רבים נמנעים מגלוטן מסיבות שונות ומגוונות, בין אם מדובר בסיבות בריאותיות או בין אם מדובר בסיבות דיאטטיות. כיום ניתן להכין ארוחה מלאה, משביעה ולא פחות ממושלמת גם ללא גלוטן. אפשר להוסיף לתפריט ירקות ופירות, קטניות מסוגים שונים המהווים תחליף הולם לרכיבים רבים שבהם יש גלוטן ומעניקים תחושת שובע מלאה...


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle