מגזין הומלס / זירת המומחים

הובלת מקררים ותכולת דירות עניין של מיומנות

הובלת מקררים ותכולת דירות עניין של מיומנות

הובלת מקררים הינה עבודה מקצועית שדורשת מיומנות.  זו לא מיומנות שרוכשים בהתכתבות גם לא בלימודי זום -  אלא תוך כדי עבודה בפועל. אפשר מטבע הדברים ללמוד לשאת מקררים קטנים יותר או נפחיים פחות וככל שמפתחים מיומנויות בנשיאת מקררים קטנים אפשר לשאת מקררים כבדים יותר. במאמר זה נחקור במקצת את ענין הובלת המקררים.

16/03/2021

במה מתבטאת המיומנות להובלת מקררים?

לא מדובר רק על כוח פיסי בהובלת מקררים אלא הניסיון לשמור על עצמך כעובד וכן להגיע עם המקרר כשהוא שלם וללא מכות.
לצורך כך צריך לדעת את הזווית שהכי פחות מכבידה על הגב.  וכן זווית כזו שמפזרת את משקל המקרר על פני כל הגב.
מדרגות הן לא רק עלייה מעלה יש בהן סיבוב של 180 מעלות. בכל סיבוב כזה צריך לוודא שפינות המקרר לא "נזרקות" לקירות חדר המדרגות.  הוידוא הזה שלא יגרם נזק לעובד כמו גם למקרר זו בדיוק מיומנות שמפתחים תוך כדי עבודה.
רצפות כמו גם קרמיקה ש נשארות שלמות אחרי הנחת המקרר במטבח גם זו מיומנות שאפשר לפתח כמו כן להעזר במשטח גומי שעשוי להיות כרית נחיתה לאותו מקרר.

 

הובלת תכולת דירה לעומת הובלת מקרר

הובלת מכונת כביסה מחייבת ניתוק מהחשמל כמו גם ממערכת אספקת המים כמו גם מהניקוז.  אבל עצם הובלת מכונת הכביסה הינה הליך קל יותר בעיקר כשיש מעלית.  ללא מעלית מכונת כביסה עדיין קלה להובלה יחסית להובלת מקרר שכן משקלה של מכונה הכביסה נמוך כמו כן מכונת הכביסה קטנה יותר בממדים לעומת מקרר ומטבע הדברים מקלה על עבודת המוביל.
הובלת ארונות שונה מאוד לעומת הובלת מקררים שכן מצד אחד הובלת חלקי הארונות הינה פשוטה יחסית שכן כל מרכיב מהארון הוא במשקל שלא ממש מטריד.
אבל עיקר העבודה מול הארונות הינה פירוק והרכבה של הארון לעתים עבודה זו כרוכה בעבודת נגרות קלה. להבדיל מהובלת מקרר שמוסע  בשלמותו.  הובלת מיטות בעיקר מיטות נוער כרוכה לעתים בפירוק המיטה, לא מדובר על הובלה נפרדת של החלק הנפתח למיטת חבר, אלא פירוק גוף המיטה.  יש ברגים בצדי המיטה  בדרך כלל ברגי הלן  ש מאפשרים את פירוק המיטה אבל אפשר כמובן לשאת את המיטה בשלמותה.

 

אריזת מקרר

מקרר חדש עטוף בקרטון ושכבה פנימית יותר הינה של קלקר. קרטון יכול לספוג מהלומות מבלי להעביר את הנזק למקרר שכן קרטון גלי מכיל שכבת אמצעית שהינה אוורירית בדיוק כדי להגן על ציוד.
בנוסף קיימת שכבה של קלקר שגם היא נועדה להגן על המקרר. קלקר הינו פוליסטירן מוקצף מצד אחד מדובר על מוצר ששומר על צורתו המקורית. מצד שני יש לו יכולת לספוג מכות קלות מבלי להעביר את המכות פנימה לתוך המקרר.
זו הסיבה שמקררים כמו גם מוצרים חדשים אחרים מובלים עם מעטפת האריזה של קרטון ובנוסף מעטפת קלקר פנימית.

 

לסיכום

ככל שאתה מיומן יותר יש לך היכולת להובלת מקררים וגם את הכבדים ביותר כמו גם מוצרים נוספים. חשוב להבין מדובר על משימה אחראית לא מדובר על גוש קלקר שמובל לדירתכם אלא גוף מתכתי מסיבי אז תנו למקצוענים להוביל לכם את המקרר...

 

 
 

כתבות נוספות


5 טיפים חשובים לרכישת דלתות כניסה מקטלוג
בחירת דלת כניסה היא ללא ספק משימה מאתגרת המחייבת אתכם להתייחס גם להיבט העיצובי של הדלת וגם להיבט המיגוני שלה, כאשר אחת מהדרכים הפופולאריות ביותר לרכישת דלתות כניסה לדירת המגורים או לבית הפרטי היא במסגרת רכישה מקטלוג דלתות המוצג בפנים באולמות תצוגה ו/או באופן מקוון ברשת האינטרנט. בשורות שלפניכם, תוכל...איתור נזילות מים – איך זה עובד?
נזילות הוא אף פעם לא דבר שאנחנו שמחים לשמוע עליו. למזלנו, בשנים האחרונות הטיפול בנזילות מים התקדם שנות אור וכיום קיימות אפשרויות טובות, ממשיות וזולות יחסית למציאת הנזילות השונות.כל מה שכדאי וצריך לדעת על הדברת חולדות
חולדות נחשבות לבעלי חיים מאוד חכמים, ערמומיים, עקשניים וכאלה שלא קל בכלל לתפוס אותם. חשוב לזכור שיש הבדל מהותי גם מבחינה אסתטית, גם מבחינה התנהגותית וגם מבחינה תברואתית בין חולדות לבין עכברים.5 טיפים לבחירת קבלני שיפוץ אמבטיה במרכז
לבעלי בתים המחפשים לשפר את הערך ואת החזות של בתיהם יש מגוון אפשרויות לפרויקטים לשיפור. ועם שוק הנדל"ן שבשיא, מעולם לא היה זמן טוב יותר להשקיע מחדש בבית שלך.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle