מגזין הומלס / רכב

צילום: FreePIK

צילום: FreePIK

רישיון הנהיגה שלכם בסכנה? כך תצילו אותו!

נהיגה היא אחת מפעולות היום יום הבסיסיות שלכם. מתחילים את היום על ההגה, חוזרים הביתה בנהיגה ויוצאים לבלות עם חברים באוטו. אך מה קורה כאשר נהג נתפס מבצע עבירת תנועה? מה אם הוא מתמודד מול הזמנה למשפט? ומה קורה אם הוא מגלה כי רישיון הנהיגה שלו בסכנה? אירועים שכיחים שכל נהג עלול להיקלע אליהם.

04/04/2021

לדעת מה נכון לעשות

במצבים כאלו לא נכון לכופף ראש ולצעוד לקראת העונש בידיים כבולות. כי יש בהחלט מה לעשות, כל אחד יכול לסייע לעצמו לצלוח את השלב הזה בצורה מוצלחת יותר. ניתן להפחית את חומרת העונש ולהציל את הרישיון שלכם מהסכנה שמרחפת עליו, עליכם. כי למעשה יש דרך לנקות את שמכם, להפחית את חומרת עבירת התנועה שעברתם עליה ולמנוע מכם נזק ככל האפשר.

 

איך אפשר להפחית את החומרה של עבירת התנועה?

במידה ונתפס נהג והוגש כנגדו כתב אישום בגין עבירת תנועה, חשוב כי ידע שאין זה נכון לצאת לתהליך ללא ייעוץ מקצועי על ידי עורך דין המתמחה בתחום. מדוע? כי לכל אורך הדרך, כבר משלב החקירה ועד לאחר סיום ההליך המשפטי חשוב לדעת מה לומר ואיך. כי כל מילה שלכם בתהליך זה משמעותית ביחס לעונש שיושת עליכם בגין עבירת התנועה שביצעתם. על כן, עוד לפני שאתם יוצאים לדרך, אתם צריכים לאתר משרד עורכי דין לענייני תעבורה שתוכלו לקבל ממנו ליווי לכל אורך הדרך. ליווי שישרה עליכם ביטחון, יספק לכם את כל המידע הנחוץ כדי לדעת מה ואיך לעשות והכי חשוב – יוביל בסופו של דבר להגנה משפטית מלאה, לעמידה על זכויותיכם ואף, הפחתה מהותית בהיקף העונש שתקבלו.

 

כיצד נבחר את עורך הדין שיציל לנו את הרישיון?

כיום לא מעט מעורכי דין עוסקים גם בתחום התעבורה. אבל כדי להיות רגועים שהליווי המשפטי שאתם מקבלים הוא הטוב ביותר עבורכם ועל מנת להבטיח לעצמכם כי אתם מגובים על ידי איש מקצוע מנוסה מאוד, אתם צריכים לבדוק את הנקודות הבאות בבואכם לסגור על ייצוג מול עורך דין תעבורה:

  1. מקצועיות ספציפית וניסיון – לכל עורך דין יש תחום התמחות ספציפי. בכדי לשמור על רישיון הנהיגה שלכם אתם צריכים כמובן עורך דין שמתעסק אך ורק בתחום התעבורה. זה אומר שהוא צריך להיות מומחה לנושאים אלו, אך לא זאת בלבד. חשוב שהוא ילווה אתכם על בסיס ניסיון רב שהוא צבר בתחום המאוד מוגדר הזה. כי בדומה לתחומים אחרים, יש לניסיון הרבה מאוד מה לשפר בפעילות. ככל שהוא מכיר מקרים רבים, מכיר את ההתנהלות מול המשטרה, כך הוא יכול להועיל לכם במידה רבה יותר.
  2. סיפורי הצלחה – דיבורים והרצאות לא תמיד מספרים מה באמת מסוגל עורך הדין. חשוב לכם לוודא כי עורך הדין בתחום התעבורה שאתם בוחרים מחזיק ברפרטואר שלו סיפורים רבים של הצלחות. כל סיפור של הצלחה יכול להסביר לכם כי עורך הדין אכן התנסה בענף, והוא אכן הצליח לקדם את האינטרסים של המיוצגים על ידו, וזאת בהצלחה מרשימה.
  3. אמינות ותקשורת – אתם צריכים לנהל דו שיח פתוח מול עורך הדין, רק כך תהיו רגועים שאתם ברורים בדרך וכל הפרטים נלקחים בחשבון. אתם חייבים לתת אמון עורך הדין ולהיות שלווים ביחס לתהליך כולו. וודאו כי אתם מצליחים לתקשר עם עורך הדין בצורה ברורה וכי הוא ראוי לאמון שלכם.

 

בשיתוף אילון אורון - משרד עורכי דין לתעבורה
 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה