מגזין הומלס

קורס השקעות נדל"ן בחו"ל

קורס השקעות נדל"ן בחו"ל

השקעות נדל"ן בחו"ל הפכו בשנים האחרונות לאופציה מועדפת על משקיעים רבים בישראל. כיום בעולם הגלובלי השקעה משתלמת מעבר לים יכולה להניב עבורכם תשואה גבוהה במינימום השקעה. נדל"ן הוא אפיק השקעה בטוח יחסית, גם בעולם המשתנה של ימינו בעיצומו של משבר כלכלי עולמי. 

11/04/2021
צרכנות

 

היצע ההשקעות העומד בפני משקיעים רבים השתנה בשנה האחרונה. השקעות שנחשבו בעבר בטוחות כבר לא מספקות את הסחורה. שוק הנדל"ן נשאר יציב למרות התנודות הגדולות של השנה האחרונה. שווקי ההון, האג"ח, המניות והבורסה נמצאים בתהליך שיקום עמוק והם חוזרים לעצמם אבל עדיין הם לא מהווים השקעה בטוחה בעולם דינמי ומשתנה. כל עוד המשבר נמשך ואין עדיין צפי לחזרה לשגרה רגילה, התנודות של השווקים יכולות להיות חדות מדי ומשקיעים רבים שהרוויחו כעת יכולים לסכן את כספם בעתיד.


מדוע להשקיע בחו"ל ולא בישראל?
מדינת ישראל בשנים האחרונות הפכה לבועת נדל"ן. השוק המקומי הוצף בעקבות השקעות של ישראלים מה שהביא לעליית מחירים דרמטית. התשואה בישראל על דירות הולכת ויורדת בהדרגה עם עליית המחירים. כיום דירה להשקעה בישראל היא עסק יקר מאוד ולא תמיד משתלם. בעידן הגלובלי של היום השקעה בנדל"ן בחו"ל היא אופציה ריאלית יותר בעיקר בגלל מחירי הדירות המאפשרים למשקיעים רבים לקנות נכס להשקעה.

כיצד יודעים איפה להשקיע?
בשביל להשקיע בצורה חכמה צריך להבין לעומק את מצב השוק בכל מדינה נתונה שבה אתם רוצים לקנות נכס. צריך כמובן גם לדעת באילו מדינות כדאי לקנות נכסים. בשביל להשקיע בצורה בטוחה, צריך להבין לעומק את כל החוקים המשפטיים, בנוגע לנדל"ן, התקפים באותה מדינה. צריך לדעת האם שיטת המיסוי אטרקטיבית עבורכם והאם אתם יכולים לקבל החזר מס על העסקה. קניית נכסים בחו"ל דורשת גם התעסקות בירוקרטית שעשויה לקחת זמן רב ודורשת השקעה.
כל הדברים האלו לא צריכים להרפות את יידכם, ניתן לעשות זאת אם עושים את העבודה בצורה יסודית ומקיפה. בכל שלב תוכלו גם להיעזר באיש מקצוע מתחום הנדל"ן שיעזור לכם עם ההשקעה.


קורס יזמות נדל"ן והשקעות
קורס נדל"ן  באינטרנט והשקעות מתאים לכל מי שרוצה להשקיע בנדל"ן או לייעץ לאחרים בנוגע להשקעה בטוחה. הקורס המנוהל על ידי יזמי נדל"ן פונה עכשיו לאפיק חדש של השקעה, נדל"ן בחו"ל. בקורס נלמדים כל מושגי היסוד הנדרשים בשביל להבין את השוק לעומק כולל ניתוח של מקומות להשקעה והכדאיות שלהם. הקורס מנוהל על ידי יזמים מובילים שחולקים מהניסיון רב השנים שלהם עם הסטודנטים.

השקעות נדל"ן בחו"ל זה עסק למקצוענים
השקעות בתחום הנדל"ן הן עניין למקצוענים. לפני שאתם לוקחים את הסיכון אתם צריכים להכיר לעומק את השוק ואת כל הסוגיות המשפטיות הקשורות לתחום. אחד הדברים המרכזיים הנלמדים בקורס הוא איתור עסקה. איך מאתרים את העסקה הנכונה? מהן הפרמטרים הנדרשים בשביל לדעת האם אנחנו בכיוון הנכון? תחום נוסף הנלמד לעומק הוא כמובן המיסוי. בשביל להשקיע בנדל"ן בחו"ל צריך להכיר את יתרונות המיסוי של כל מדינה. צריך לדעת דבר ראשון האם קיים הסכם מס בין ישראל למדינה בה אתם רוצים להשקיע. במקרה של הסכם מס לא תצטרכו לשלם מס כפול על העסקה.


בקורס השקעות הנדל”ן מנתחים ביחד אתכם עסקאות מובילות ונראה ביחד מה היו הפרמטרים שהובילו להצלחה. בשביל להיות מקצוענים בתחום אתם צריכים להכיר את העסקאות המנצחות של השנה האחרונה. בדיוק כמו ששחקני שחמט לומדים ממשחקי העבר הגדולים איך לשפר את הביצועים שלהם, כך לומדים בקורס איך להפוך אתכם למקצוענים אמיתיים בתחום.מכללת אורין שפלטר.

 

כתבות נוספות


סוד הצבע האישי - כך תבחרי צבע שיער שיתאים לך
חולמת לשחרר לחופשי את הבלונדינית הסודית שבך? תמיד רצית לדעת איך את נראית עם גוונים של סגול? ואולי בכלל את טיפוס של באליאז'? לכולנו יש את החברה הזו, שהבלונד יושב עליה פשוט מושלם, או זאת שהעזה לעשות גוונים של כחול ונראית מדהים. אבל האם זה יתאים לנו? כך תבחרי את צבע השיער המתאים לך.מתנות יש בשפע: איך תבחרו מתנה עם מסר אישי?
יום הולדת יש רק פעם בשנה, אבל נדמה שבכל שנה מחדש מתעוררת הדילמה הישנה והמוכרת. אנחנו רוצים להעניק מתנה מיוחדת אבל שוברים לרכישת בגדים או זר פרחים שנשכח בפינת החדר ממש לא מצליחים לרגש.הרכישה המתבקשת והמשתלמת ביותר כרגע – מסכה רב פעמית
השנה האחרונה הביאה עימה אתגרים ומאפיינים שאף אחד לא יכול היה לצפות מראש, ובראשם כמובן מגפת הקורונה והמגבלות המתמשכות על הציבור הרחב. אחד האביזרים המרכזיים והבולטים ביותר של השנה האחרונה (ונראה שגם של השנה הקרובה) הוא כמובן מסכות לפנים, אשר הפכו לפריט חובה בסיסי עבור כל גבר ואישה ומכל קבוצות הגילאים ...מחירון הסעות מיניבוס לשנת 2021
רוצים להזמין הסעות מיניבוס? על מנת שתוכלו לבצע הזמנה מסודרת יהיה עליכם להכיר את העלויות מראש. מחירון הסעות מיניבוס יאפשר לכם לתכנן את העלויות הצפויות, וכמובן להיערך אליהן בהתאם.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle