מגזין הומלס / זירת המומחים

הנחיות להדברה בבית עם בעלי חיים ותינוקות

הנחיות להדברה בבית עם בעלי חיים ותינוקות

תינוקות הם מתוקים וחמודים ובשלב מסוים הם זוחלים ובכל הבית ומכניסים הכל לפה! זהו שלב התפתחותי נהדר, אך הוא פחות טוב כאשר צריך לעשות הדברה בבית. את התסריט על התינוקות הזוחלים ניתן לומר גם על בעלי החיים שרובצים על רצפת הבית בכל מקום. בכתבה הבאה נדבר על כל ההנחיות להדברת מזיקים כאשר יש בבית תינוק ובעלי חיים.

04/05/2021

 

יש לכם תינוק או בעל חיים בבית, מה חשוב שהמדביר ידע?

כשאנו מעוניינים בהדברה, אנו למעשה ניצור תחילה קשר טלפוני עם המדביר. נסביר על הבית שלנו, האם אנו מחפשים הדברה עונתית רגילה או שיש מזיק מסוים שאנו מעוניינים להדביר ובין היתר המדביר ישאל אתכם מי בני הבית והאם יש תינוקות ובעלי חיים. במידה ותשובתכם תהיה כן, המדביר ישאל מה גיל התינוק כדי לדעת האם הוא נמצא רוב היום על הרצפה. בהתאם לתשובתכם, יוכל המדביר לתת לכם הנחיות לשלב שאחרי ההדברה.

איך להכין בית עם תינוק ובעל חיים להדברה?

כאשר מבצעים הדברה בבית שיש בו תינוק ובעל חיים, חשוב לשים לב שאנו מרימים מהרצפה למקום סגור מוצצים, בקבוקים, צעצועים, כלי אוכל של כלב, חתול או כל חיה אחרת, מקום מרבץ של שלהם, משטח פעילות של התינוק או שטיח פעילות וכל דבר שהוא על הרצפה ויכול לשמש אותם. מומלץ לשים אותם במקום ניטרלי מאזור ההדברה ובמידה ואין לכם מקום כזה, אז עדיף במקום גבוה כמו מיטה.

מהן ההנחיות לאחר ההדברה כאשר יש תינוק או בעל חיים בבית?

בנושא של ההנחיות לאחר ההדברה יש להתאים אותם בהתאם לסוג ההדברה שבוצעה. בכל מקרה, בבית עם תינוק ובעל חיים, מומלץ לחכות כשש שעות עד הכניסה לבית. כמו כן חשוב מאוד לפתוח חלונות על מנת שהבית יתאוורר. לאחר שחזרתם הביתה, מומלץ לשטוף את הרצפה ולנגב חפצים של התינוק. בנושא של שטיפת רצפה לאחר הדברה, חשוב לדעת שיש לכל סוג הדברה הנחיות אחרות הקשורות במזיק שרציתם להדביר. יש מזיקים שחשוב להשאיר את חומר ההדברה כחמישה ימים ויש מזיקים שמאפשרים שטיפת הרצפה כבר לאחר שעה וחצי מסיום ההדברה. תוכלו לשאול את חברת ההדברה מה נכון לעשות לפי סוג ההדברה שביצעתם.

מה לעשות אם התינוק שלכם נגע בחומרי ההדברה בטעות?

אם התינוק שלכם זחל על אזורים שבהם חומרי ההדברה עדיין לא יתייבשו ולא הספקתם עדיין לשטוף את הבית ואתם יודעים בוודאות כי היה מגע, מהר ככל האפשר שטפו אותו ואת ידיו. לאחר מכן צרו קשר עם שירותי ההדברה ובדקו מהו החומר ומה ההנחיות מעבר לשטיפת הפעוט.

לסיכום, הדברת כל סוגי המזיקים יכולה להיות מאתגרת כאשר יש לנו תינוקות זוחלים או בעלי חיים. הקשבה להנחיות המדביר תאפשר לנו לעבור את ההדברה בבטיחות.

 

 

המאמר בשיתוף חברת הדברה סנטר: https://www.hadbara-center.co.il

 

 

 
 

כתבות נוספות


קורס לימוד אנגלית בחינם
בעולם הגלובלי של היום, היכולת לדבר ולהבין אנגלית הפכה למיומנות חיונית. בין אם אתם סטודנטים, או רוצים לשפר את כישורי השפה שלכם, לימוד אנגלית יכול לפתוח עולם של הזדמנויות.מקלחונים - במה אפשר לבחור?
כשאתם מתכננים בונים משפצים או מעצבים בית חדש - עליכם צריכים לבחור מגוון רחב של אלמנטים עבור הבית או הדירה. אחת השיטות לעשות זאת אלמנטים שיתאימו לתקציב לבית ולשימושים שלכם. בין היתר אחד האלמנטים שתצטרכו לבחור זה מקלחונים לחדרי המקלחת שלכם.מאחסנים וחוסכים: הפתרון שהופך את החיים של שוכרי הדירות לקלים יותר
מחירי הנדל"ן בארץ מתנגשים לא אחת עם הרצון של כל ישראלי מצוי למרחב מגורים גדול ככל שניתן. יחד עם התחביב של הרבה ישראלים לשופינג וקניות מרובות לבית, המצב שנוצר הוא שזוגות צעירים רבים מקדישים חלק גבוה מהכנסתם החודשית עבור מגורים בדירות גדולות ושוחקים את החיסכון החודשי, אם בכלל מצליחים לחסוך. באופן הזה,...החורף מגיע - כך תתכוננו אליו
אחרי המתנה ממושכת הוא חוזר, החורף הישראלי. אמנם הוא לא כזה דרמטי כמו אחיו האירופי, אבל בזכות תרגילי ההטעיה שלו, הוא תופס את כולם כרגיל בהפתעה.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה