מגזין הומלס / זירת המומחים

הנחיות להדברה בבית עם בעלי חיים ותינוקות

הנחיות להדברה בבית עם בעלי חיים ותינוקות

תינוקות הם מתוקים וחמודים ובשלב מסוים הם זוחלים ובכל הבית ומכניסים הכל לפה! זהו שלב התפתחותי נהדר, אך הוא פחות טוב כאשר צריך לעשות הדברה בבית. את התסריט על התינוקות הזוחלים ניתן לומר גם על בעלי החיים שרובצים על רצפת הבית בכל מקום. בכתבה הבאה נדבר על כל ההנחיות להדברת מזיקים כאשר יש בבית תינוק ובעלי חיים.

04/05/2021

 

יש לכם תינוק או בעל חיים בבית, מה חשוב שהמדביר ידע?

כשאנו מעוניינים בהדברה, אנו למעשה ניצור תחילה קשר טלפוני עם המדביר. נסביר על הבית שלנו, האם אנו מחפשים הדברה עונתית רגילה או שיש מזיק מסוים שאנו מעוניינים להדביר ובין היתר המדביר ישאל אתכם מי בני הבית והאם יש תינוקות ובעלי חיים. במידה ותשובתכם תהיה כן, המדביר ישאל מה גיל התינוק כדי לדעת האם הוא נמצא רוב היום על הרצפה. בהתאם לתשובתכם, יוכל המדביר לתת לכם הנחיות לשלב שאחרי ההדברה.

איך להכין בית עם תינוק ובעל חיים להדברה?

כאשר מבצעים הדברה בבית שיש בו תינוק ובעל חיים, חשוב לשים לב שאנו מרימים מהרצפה למקום סגור מוצצים, בקבוקים, צעצועים, כלי אוכל של כלב, חתול או כל חיה אחרת, מקום מרבץ של שלהם, משטח פעילות של התינוק או שטיח פעילות וכל דבר שהוא על הרצפה ויכול לשמש אותם. מומלץ לשים אותם במקום ניטרלי מאזור ההדברה ובמידה ואין לכם מקום כזה, אז עדיף במקום גבוה כמו מיטה.

מהן ההנחיות לאחר ההדברה כאשר יש תינוק או בעל חיים בבית?

בנושא של ההנחיות לאחר ההדברה יש להתאים אותם בהתאם לסוג ההדברה שבוצעה. בכל מקרה, בבית עם תינוק ובעל חיים, מומלץ לחכות כשש שעות עד הכניסה לבית. כמו כן חשוב מאוד לפתוח חלונות על מנת שהבית יתאוורר. לאחר שחזרתם הביתה, מומלץ לשטוף את הרצפה ולנגב חפצים של התינוק. בנושא של שטיפת רצפה לאחר הדברה, חשוב לדעת שיש לכל סוג הדברה הנחיות אחרות הקשורות במזיק שרציתם להדביר. יש מזיקים שחשוב להשאיר את חומר ההדברה כחמישה ימים ויש מזיקים שמאפשרים שטיפת הרצפה כבר לאחר שעה וחצי מסיום ההדברה. תוכלו לשאול את חברת ההדברה מה נכון לעשות לפי סוג ההדברה שביצעתם.

מה לעשות אם התינוק שלכם נגע בחומרי ההדברה בטעות?

אם התינוק שלכם זחל על אזורים שבהם חומרי ההדברה עדיין לא יתייבשו ולא הספקתם עדיין לשטוף את הבית ואתם יודעים בוודאות כי היה מגע, מהר ככל האפשר שטפו אותו ואת ידיו. לאחר מכן צרו קשר עם שירותי ההדברה ובדקו מהו החומר ומה ההנחיות מעבר לשטיפת הפעוט.

לסיכום, הדברת כל סוגי המזיקים יכולה להיות מאתגרת כאשר יש לנו תינוקות זוחלים או בעלי חיים. הקשבה להנחיות המדביר תאפשר לנו לעבור את ההדברה בבטיחות.

 

 

המאמר בשיתוף חברת הדברה סנטר: https://www.hadbara-center.co.il

 

 

 
 

כתבות נוספות


המדריך המלא לחיפוש נכסים דרך האינטרנט
חיפוש בית למגורים או דירה למכירה, זה דבר לא פשוט. מי שמחפש נכס באזור ספציפי יצטרך לשים לב שכלל המשתנים מתאימים לצרכיו, בעוד שיש לקחת בחשבון מגוון אלמנטים כדי לאתר את הנכס המתאים. אז כיצד הופכים את החיפוש לקל יותר? המדריך לחיפוש אפקטיבי, בהמשך. איך להדביר ג'וקים וחרקים בעצמך?
תהליך הדברת ג'וקים וחרקים הוא אינו תהליך מורכב יתר על המידה, וניתן לבצע אותו גם באופן עצמאי לחלוטין בין אם בבית, בגינה, בבניין, במשרד או בכל מקום אחר. עם זאת, מאחר שחומרי ההדברה הם לרוב חומרים כימיים, צריך לדעת כיצד לבצע את ההדברה במידה והחלטתם לעשות זאת עצמאית. ובכן אם הג'וקים והחרקים פקדו את ביתכם...על הטכנולוגיה מאחורי שירותי המשלוחים
כיום אנו רואים יותר ויותר כיצד שילוב טכנולוגיות מתקדמות משפיע על הדרך שבה נותני שירותים מתקשרים עם לקוחות, והדבר בא לידי ביטוי גם בענף המשלוחים. שילוב טכנולוגיה מתקדמת לא רק מאפשרת להעניק שירות זמין יותר ללקוחות ולחסוך את הזמן שלהם, אלא שהיא גם עוזרת לעסקים להגדיל את היקף השירותים שהם מספקים ולא רק ...תיקון תריסים חשמליים
כל כך הרבה משאבים של זמן וכסף מושקעים בכל בית מגורים שהוא, או בכל משרד זה חלל עבודה. כתוצאה מכך, הציפייה של בעלי הנכסים היא לשמר את הרמה הבטיחותית ועיצובית של כל חללי הנכס השונים לאורך כמה שיותר זמן. מהסיבה הזו, במיוחד אם אתם רוצים לשמור על תפקוד מנוע לתריס חשמלי למשך תקופה ארוכה, רצוי להכיר את השי...


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle