מגזין הומלס / נדל"ן, זירת המומחים

איך לצבוע דירה במינימום תקציב?

איך לצבוע דירה במינימום תקציב?

קירות הבית הפנימיים הם למעשה המעטפת העיצובית שלו. ברוב הבתים, הקירות יהיו לבנים ובחלקים שונים בבית הם יהיו בצבעים מגוונים שמכניסים צבע ונחשבים לחלק בלתי נפרד מהעיצוב. קירות הבית עם הזמן מתלכלכים ובמיוחד אם מדובר בבית עם ילדים.

19/05/2021

 לצבוע בית זו עבודה לא פשוטה שאורכת יום שלם. היא מצריכה ידע בצביעה, הכרות עם סוגי הצבעים השונים ועבודת ידיים טובה. אנשים רבים עשויים לחשוב שעלות צביעה של בית שלם בצורה מקצועית תעלה להם יקר, אך בהחלט ניתן כיום להזמין צביעת דירה בזול שתהיה מקצועית וטובה.

שירותי צביעת דירות בפריסה ארצית יוכלו לבצע עבורכם את השירות בעלות שפויה.

 

מתי כדאי להזמין צביעת בית או דירה?

יש המון מקרים שבהם אתם תזדקקו לצביעת הבית או הדירה שלכם. בית שיש בו ילדים קטנים הוא בית שברוב המקרים הקירות יתלכלכו מקשקוש באמצעות צבעים, טושים, גואש ומריחות של פלסטלינה. כמו כן, ניגוב של מזון על אזורי הקירות משאיר סימנים וטביעות אצבעות מהולות בשומן. מכיוון שמדובר בתקופה דיי ארוכה, עד שהילדים שלכם יגדלו, ודאי תחפשו עלות נמוכה של צביעת דירה.

מצב נוסף שבו תזדקקו לצביעת דירה הוא כאשר אתם שוכרים דירה. אם אתם נמצאים לפני סיום החוזה, ודאי תשימו לב כי לרוב כתוב בו שאתם צריכים להחזיר את קירות הדירה צבועים ונקיים. במקרה זה, רובנו, לא מעוניינים להשקיע בצביעה בעלות גבוהה, אך גם מחפשים תוצאה מקצועית. זה בדיוק השלב שבו הזמנת צביעת דירה במבצע תהיה מצוינת.

 

צביעת בית אומנותית ובמחיר שפוי

קירות הבית הם חלק מעיצובו ולכן שימוש בצבעים עשוי להכניס יופי וססגוניות. צביעת בית אומנותית היא שתתאים במקרה זה. מומלץ לעבור עם הצבעי על חדרי הבית וחדר המגורים ולשמוע מה הוא ממליץ גם מבחינת צבעים מתאימים וגם מבחינת אזורי הצבע והטקסטורות.

יש כיום המון רעיונות עיצוביים מיוחדים שיכולים לגרום לעיצוב הבית שלכם להיות מרהיב וייחודי. יחד עם הצבעי תוכלו להגיע לעיצוב שהכי מתאים לכל חדר בבית. גם כאשר צובעים בית בדרך אומנותית, ניתן לעשות זאת במחירים נמוכים במידה ומחליטים לא לצבוע את כל אזורי הבית, אלא חלקים מסוימים בו. 

 

מה משפיע על עלות צביעת הבית ואיך ניתן לעשות זאת במינימום תקציב?

יש מספר פרמטרים שעשויים להשפיע על העלות של צביעת הבית. אך הפרמטר המרכזי הוא כמות אזורי הצביעה. כאשר מדובר בבית שלם, הצבעי יזדקק לכמויות גדולות של צבע ויותר זמן שעשויים לייקר את הצביעה. ההמלצה היא לעשות סיבוב בבית ולהחליט לצבוע רק את החלקים שבאמת זקוקים לחידוש.

האזור של חדר הילדים, חדר המשחקים, הסלון והמטבח, הם אלו שבדרך כלל מועדים לפורענות ומתלכלכים מהר. לכן, מומלץ שתעדיפו שהצביעה תתרכז בהם. אם מדובר בצבע לבן, תוכלו גם לבחור לצבוע רק קירות שהתלכלכו. בחירה זו תוריד משמעותית את העלות.

 
 

כתבות נוספות


מי בכלל יכול לקנות דירה בתל אביב??
מה קרה למרכז העיר, לאן הולכים הצעירים שפלורנטין כבר יקרה להם? ומהי ההשקעה המשתלמת בתל אביב? נפגשנו עם אורן מ״דירוטשילד״ לשיחה על תל אביב של היום ושל מחר. היה מרתק.מסלולי משכנתא שכדאי להכיר
כמה מילים על משכנתא, סוגי ריביות, מסלולים והמלצות חמות מגורם מקצועי שאינו הבנק שלכם.איך מגישים התנגדות לתוכנית בנייה?
כאשר איכות החיים שלנו נפגעת, תנאי הדיור שלנו נעשים ירודים ובאופן כללי אנחנו לא מרוצים משינויים מבניים באיזור המגורים שלנו - יש מה לעשות. איך מכינים התנגדות לתוכנית, למי מגישים, מתי ומהם הסיכויים?הפשרת והשבחת קרקעות
כל מה שצריך לדעת על השבחת קרקע לצרכי בנייה, איתור קרקעות והפשרתן, נדל"ן פרטי או מסחרי להשקעה על קרקע מופשרת.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle