מגזין הומלס

מה הן חבילות טריפל וכיצד נוכל ליהנות מהן?

מה הן חבילות טריפל וכיצד נוכל ליהנות מהן?

בעולם התקשורת מתקיימות בשנים האחרונות רפורמות שונות שמביאות איתן שינויים טכנולוגיים ושיווקיים כאחד, בעיקר בשל העובדה שהלקוחות של היום יודעים לדרוש בדיוק את מה שמגיע להם וברמה הגבוהה ביותר. אם לפני כמה שנים היינו יכולים לרכוש מכל חברת תקשורת מוצר אחד, הרי שכיום מציעים חבילות טריפל משתלמות במיוחד הכוללות סל מוצרים שנחשבים חובה בכל בית, וכך חוסכים ללקוח את המאמץ שבלחפש כמה מוצרים שונים בכמה ספקים נפרדים.

01/06/2021
צרכנות

חבילות הטריפל שמציעות חברות התקשורת לרוב כוללות 3 מוצרי תקשורת שונים; טלוויזיה, קו טלפון, אינטרנט, ובמקרים מסוימים גם טלפון קווי ו\או נייד ואפילו שניהם, אם מדובר בחבילה אפילו גדולה יותר מטריפל. מדוע נעשה השינוי המדובר? מהם היתרונות שלו כלפי הלקוח והחברה?

מהי המשמעות של חבילות טריפל עבור הצדדים

  • עבור הלקוחות – חשבו על עצמכם כלקוחות הזקוקים למוצר ו\או שירות מסוימים. הרי תמיד, אבל תמיד נחפש את הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. ברגע שמציעים לנו חבילות טריפל המשלבות שלושה מוצרים איכותיים ומתקדמים במחיר אטרקטיבי במיוחד, הרי שסביר להניח שמדובר בהחלטה צרכנית נכונה; בלי לחפש כל מוצר בנפרד ולרכוש אותו במחיר נפרד, בלי להסתבך עם שלושה ספקים נפרדים – כל מה שאנחנו צריכים נמצא תחת מטרייה אחת.
  • עבור הספקים והחברות – עד לפני שנים לא רבות, הספקים שאנו מכירים כיום הציעו מוצר אחד שמאחוריו עמדו ובו התמחו, לאחר שקיבלו אישור רשמי להציע אותו ללקוחותיהם. כיום חברות יכולות להציע מגוון רחב של מוצרים, גם אם מדובר בחידושים טכנולוגיים אדירים כמו טלוויזיות חדשות ומתקדמות, מכשירים ניידים ושאר אלמנטים שכל אחד מאיתנו צריך בביתו. האפשרות להציע יותר ללקוחות מאפשרת לחברות התקשורת גמישות – להתאים את החבילות ללקוחות והצרכים הייחודיים שלהם, וכך לבנות יחסים אישיים ואמינים יותר מולם. במאה ה-21 מדובר באופן השיווק החכם וההגיוני ביותר, שכן ככל שהזמנים עוברים הלקוחות הופכים אינטיליגנטיים, עקשניים וחזקים יותר.

יש לזכור שבנוסף לכך, הספקים עדיין מתקיימים כבתי עסק לכל דבר שצריכים למצוא את האיזון בין רווח עצמי ובין מענה על צרכי הלקוח. לכן, חשוב מאוד לזכור תמיד לקרוא את האותיות הקטנות ולהבין מה בדיוק כוללת החבילה המדוברת ובאילו תנאים, שכן גם כשמדובר על חבילות טריפל שעל פני השטח נראות משתלמות מאוד, חשוב להבין תחת איזו מסגרת.

 

העולם מתקדם וכולם חייבים לעמוד בקצב

בסופו של דבר, אפשר לומר כי חבילות טריפל נוצרו על מנת לעמוד בקצב שהעולם מתקדם בו; הלקוחות יודעים לדרוש את מה שמגיע להם, כאן ועכשיו ובצורה המשתלמת ביותר עבורם, והחברות יודעות לתת להם את היחס האישי והייחודי שהם דורשים. כשכולם עומדים בציפיות של כולם (ככל הניתן, כמובן), הרבה יותר קל לעשות עסקים ולענות על הצרכים של הלקוחות.

 
 

כתבות נוספות


מחירון הסעות מיניבוס לשנת 2021
רוצים להזמין הסעות מיניבוס? על מנת שתוכלו לבצע הזמנה מסודרת יהיה עליכם להכיר את העלויות מראש. מחירון הסעות מיניבוס יאפשר לכם לתכנן את העלויות הצפויות, וכמובן להיערך אליהן בהתאם.אנימציה או וידאו? סרטון התדמית הנכון ביותר בעבור העסק שלך
סרטון תדמית הוא כלי שימושי בעבור עסקים, אך הבחירה בסוג הסרטון ובסגנונו עשויה להיות מטלה קשה ומבלבלת. הנה כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונהמחדר אמבטיה בלבן - לחדר אמבטיה שחבל על הזמן
במדינה חמה כמו שלנו, חדרי האמבטיות נחשבים לפעילים ביותר. אז מה הפלא, ששיפוץ ושדרוג חדרי אמבטיות הפכו לפופולאריים ביותר בשנים האחרונות. זה לא סוד, שעברו הזמנים בהם חדרי האמבטיות  שימשו רק כחדרי רחצה, כיום מדובר בחדרי בוטיק הנראים כאילו נלקחו מקטלוג יוקרתי.פרמטרים לבחירת גנרטור מושתק מומלץ 2021
מדוע אתם צריכים גנרטור? הוריקנים, סופות קרח, סופות רוח, חום קיצוני או לחלופין קמפינג, טיולים קראוונים ועוד....ראיתם את תופעות הלוואי: קהילות שלמות נותרות ללא חשמל. גנרטור ביתי מושתק יבטיח כי למשפחה שלכם יש את מלוא ההספק החשמלי הדרוש לה, כאשר תיאלצו להתמודד עם הפסקות חשמל לא צפויות.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle