מגזין הומלס

מה הן חבילות טריפל וכיצד נוכל ליהנות מהן?

מה הן חבילות טריפל וכיצד נוכל ליהנות מהן?

בעולם התקשורת מתקיימות בשנים האחרונות רפורמות שונות שמביאות איתן שינויים טכנולוגיים ושיווקיים כאחד, בעיקר בשל העובדה שהלקוחות של היום יודעים לדרוש בדיוק את מה שמגיע להם וברמה הגבוהה ביותר. אם לפני כמה שנים היינו יכולים לרכוש מכל חברת תקשורת מוצר אחד, הרי שכיום מציעים חבילות טריפל משתלמות במיוחד הכוללות סל מוצרים שנחשבים חובה בכל בית, וכך חוסכים ללקוח את המאמץ שבלחפש כמה מוצרים שונים בכמה ספקים נפרדים.

01/06/2021
צרכנות

חבילות הטריפל שמציעות חברות התקשורת לרוב כוללות 3 מוצרי תקשורת שונים; טלוויזיה, קו טלפון, אינטרנט, ובמקרים מסוימים גם טלפון קווי ו\או נייד ואפילו שניהם, אם מדובר בחבילה אפילו גדולה יותר מטריפל. מדוע נעשה השינוי המדובר? מהם היתרונות שלו כלפי הלקוח והחברה?

מהי המשמעות של חבילות טריפל עבור הצדדים

  • עבור הלקוחות – חשבו על עצמכם כלקוחות הזקוקים למוצר ו\או שירות מסוימים. הרי תמיד, אבל תמיד נחפש את הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. ברגע שמציעים לנו חבילות טריפל המשלבות שלושה מוצרים איכותיים ומתקדמים במחיר אטרקטיבי במיוחד, הרי שסביר להניח שמדובר בהחלטה צרכנית נכונה; בלי לחפש כל מוצר בנפרד ולרכוש אותו במחיר נפרד, בלי להסתבך עם שלושה ספקים נפרדים – כל מה שאנחנו צריכים נמצא תחת מטרייה אחת.
  • עבור הספקים והחברות – עד לפני שנים לא רבות, הספקים שאנו מכירים כיום הציעו מוצר אחד שמאחוריו עמדו ובו התמחו, לאחר שקיבלו אישור רשמי להציע אותו ללקוחותיהם. כיום חברות יכולות להציע מגוון רחב של מוצרים, גם אם מדובר בחידושים טכנולוגיים אדירים כמו טלוויזיות חדשות ומתקדמות, מכשירים ניידים ושאר אלמנטים שכל אחד מאיתנו צריך בביתו. האפשרות להציע יותר ללקוחות מאפשרת לחברות התקשורת גמישות – להתאים את החבילות ללקוחות והצרכים הייחודיים שלהם, וכך לבנות יחסים אישיים ואמינים יותר מולם. במאה ה-21 מדובר באופן השיווק החכם וההגיוני ביותר, שכן ככל שהזמנים עוברים הלקוחות הופכים אינטיליגנטיים, עקשניים וחזקים יותר.

יש לזכור שבנוסף לכך, הספקים עדיין מתקיימים כבתי עסק לכל דבר שצריכים למצוא את האיזון בין רווח עצמי ובין מענה על צרכי הלקוח. לכן, חשוב מאוד לזכור תמיד לקרוא את האותיות הקטנות ולהבין מה בדיוק כוללת החבילה המדוברת ובאילו תנאים, שכן גם כשמדובר על חבילות טריפל שעל פני השטח נראות משתלמות מאוד, חשוב להבין תחת איזו מסגרת.

 

העולם מתקדם וכולם חייבים לעמוד בקצב

בסופו של דבר, אפשר לומר כי חבילות טריפל נוצרו על מנת לעמוד בקצב שהעולם מתקדם בו; הלקוחות יודעים לדרוש את מה שמגיע להם, כאן ועכשיו ובצורה המשתלמת ביותר עבורם, והחברות יודעות לתת להם את היחס האישי והייחודי שהם דורשים. כשכולם עומדים בציפיות של כולם (ככל הניתן, כמובן), הרבה יותר קל לעשות עסקים ולענות על הצרכים של הלקוחות.

 
 

כתבות נוספות


שאיבת חלב אם – הסיבות הדרכים והאביזרים
כמעט כול אימא במהלך ההיריון חושבת על נושא ההנקה. שאלות רבות מציפות את האם הטרייה כגון: האם אדע איך להניק? האם התינוק יצליח לינוק? האם זה כואב או נעים והאם אני ממעוניינת בכך? השאלות הללו מתרוצצות בראש ולא תמיד התשובות מתאימות למה שקורה בפועל.קורקינט שיאומי: כל היתרונות בקורקינט אחד
לנוע בדרכים מבלי להתאמץ, לדעת שאתם יכולים להגיע לכל מקום ולא תהיה לכם בעיית חניה, או סתם לנסוע בחיק הטבע בשבילים מסומנים. את כל הדברים האלה אפשר לעשות בעזרת קורקינט. במאה ה-21 אנחנו יכולים ליהנות מקורקינט משוכלל אשר נע על חשמל. אך כאשר בוחרים קורקינט חדש, אין מקום לפשרות. רק קורקינט עמיד ואיכותי יכו...היתרונות של קרנות השתלמות
קרנות השתלמות נועדו במקור כאמצעי חסכון למימון הכשרות כגון כנסים מקצועיים ולימודיים, עבור עובדי מדינה. עם השנים, חל שינוי מהותי בנידון וקרנות אלה הפכו זמינות לכל האוכלוסייה בישראל ולכל מטרה שהחוסך מחליט עליה. מאחר שאנשים מצביעים עם הארנק לגבי קרנות אלה, משמע שיש כאן משהו שעובד לטובתם. ואכן, יש להם לא...רמקול שקוע עגול KlarkHelmer iQ8 –רמקולים פורצי דרך בתחום הסאונד הביתי
כבר זמן מה שלא ראינו או שמענו על רמקול שקוע חדש ומעניין שיעורר את הסקרנות שלנו ואת הרצון שלנו לסקר אותו ולבחון אותו. ה iQ8 החדש מבית Klark&Helmer הוא בדיוק זה!


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle