מגזין הומלס / נדל"ן, זירת המומחים

שירותי ניקיון לפני מעבר דירה

שירותי ניקיון לפני מעבר דירה

מעבר דירה, ולא משנה כמה פעמים יוצא לחוות אותו, הוא אתגר של ממש, שאף אחד מאתנו לא באמת אוהב להתמודד אתו. זה מתחיל עוד לפני האריזות וממשיך, לעיתים, גם כמה חודשים אחרי. עם השנים אנו אוגרים וצוברים לא מעט פריטים ורהיטים.

17/06/2021

כאשר אנו ניצבים בפני הליך שכזה, משימה כזו, אנו מגלים כמה הבית שלנו עמוס בדברים, שצריכים להיארז כראוי ולהגיע אל יעדם כשהם שלמים. אז, אחרי שהשלמתם את משימת האריזה ואוטוטו אתם נכנסים לבית החדש, הנה משהו קטן/גדול, שחשוב שתעשו: הזמינו חברת ניקיון, שתדאג להכין את הבית שלכם לפני המעבר.

החשיבות של חברת ניקיון טרם המעבר

בין אם מדובר בדירת קבלן או אולי דירת יד שנייה, שאתם נכנסים אליה, על הדירה להיות ראויה למגורים ומוכנה לקראתכם. לא משנה אם אתם משפחה עם ילדים קטנים או גדולים, או שמא זוג צעיר או מבוגר, הבית החדש שלכם צריך להיות נקי ונעים. כשאתם עסוקים באריזות ובמעבר עצמו, סביר שתתקשו למצוא את הזמן להכין את הדירה החדשה לקראתכם. 

לכן, הזמנת חברת ניקיון שתבצע זאת עבורכם היא הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת. חברה, המציעה שירותי ניקיון לפני מעבר דירה, מכירה היטב את התחום ויודעת כיצד להתמודד בהצלחה עם המשימה. החברה מחזיקה ברשותה את הציוד הנדרש לה ואת כל חומרי הניקיון האיכותיים כדי לערוך ניקיון יסודי במקום.

 

איך זה עובד בפועל?

שירותי ניקיון דירה לאחר שיפוץ או לפני מעבר דירה של חברת ניקיון מקצועית ומנוסה כולל תחילה בחינת השטח והתאמת הפתרון לפי הצרכים. וודאי תתבקשו לענות על שאלות שונות, אודות הדירה שאליה אתם עוברים, מה שטחה, האם זוהי דירה שגרו בה בעבר או שמא דירה חדשה, היכן היא נמצאת ולמעשה – כל מה שחשוב וכדאי לדעת עליה לפני שמתחילים במבצע הניקיון.

עתה, לאחר שעניתם על כך ומסרתם את המידע החשוב לחברת הניקיון, היא תוכל להציע לכם את המענה המתאים ולספק לכם את הפתרון הראוי ביותר כדי שתוכלו להיכנס לדירה מצוחצחת ונעימה.

כל חברת ניקיון שמציעה את השירות, תדע להציע לכם מענה שיעזור בניקיון הקרמיקה, ניקיון הרובה, ניקיון הקירות וכל החדרים. חשוב לעבור פינה פינה, חדר חדר ולבצע ניקיון יסודי. דירות לאחר בנייה מלאות באבק, לכלוך וכתמים ודירות יד שנייה יכולות להיות מלאות בסימנים שהותירו אחריהם הדיירים הקודמים. לא כייף להיכנס לדירה מלוכלכת ולא נעימה, ובמקום לעשות זאת לבד ולבזבז זמן יקר, כדאי לקרוא ולהיעזר במומחים.

 

לסיכום

הזמנת חברת ניקיון רגע לפני המעבר לדירה החדשה תחסוך לכם זמן ומאמץ. כך תוכלו להקדיש את הזמן הזה לדברים אחרים, להתרכז באריזות ובמעבר הפיזי עצמו וכשיגיע רגע האמת – להיכנס לדירה שמוכנה לקראתכם. דירה שכל אחד מחדריה נקי ומבריק, דירה שנעים לגור ולשהות בה. 

 
 

כתבות נוספות


איך תשמרו על עצמכם עם שיפוץ הבית ותשמרו על התקציב?
משפחות רבות מתחילות לחדש את הבית ואף לחשוב על שיפוץ גדול יותר. איך מתחילים, איך לעשות את זה נכון כדי לשמור על עצמכם מבחינת התקציב ולוחות הזמנים? הנה הטיפים לתהליך נכוןמה ההבדל בין יזם נדל״ן לקבלן?
מיהו יזם נדל״ן ומה תפקידו, מהם התנאים הנדרשים לעמידה בתקן ״קבלן רשום״, ומהם הדברים שבודק מנהל הפרוייקט מטעם בעלי הדירות?מי בכלל יכול לקנות דירה בתל אביב??
מה קרה למרכז העיר, לאן הולכים הצעירים שפלורנטין כבר יקרה להם? ומהי ההשקעה המשתלמת בתל אביב? נפגשנו עם אורן מ״דירוטשילד״ לשיחה על תל אביב של היום ושל מחר. היה מרתק.לפני שקונים דירה בודקים את הסביבה
יש לא מעט פרמטרים שנכנסים לשיקול כאשר מנסים לבחון כדאיות של קניית דירה. כדי להיות קצת יותר רגועים לפני ההשקעה שאתם עומדים לבצע, אספנו עבורכם כמה מקורות מידע שיעזרו לכם לבנות תמונה רחבה יותר על האיזור, השכנים התכנון העירוני, מוסדות - כל הפרמטרים שהופכים את המגורים ליותר מאשר 4 קירות.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle