מגזין הומלס / רכב

0 קילומטר – כל מה שחשוב לדעת

0 קילומטר – כל מה שחשוב לדעת

כל מי שהתעניין בשנים האחרונות ברכישת רכב חדש, ודאי נתקל בהליך החיפושים ברכבי 0 קילומטר – עסקאות 0 קילומטר מאפשרות למעשה, לרכוש רכב חדש במחיר שהינו מופחת.

27/06/2021


עסקאות רכבי 0 קילומטר, מוצעות, על ידי סוכנויות רכבים ו/ או חברות ליסינג.
רכבי 0 קילומטר הינם רכבים חדשים לכל דבר ועניין, כאשר, הקונה מקבל אותם עם הספרה אפס על הקילומטרים ועלותם יכולה להיות מופחתת בעד לכשלושים אחוז מזאת המוצעת על אותו הרכב בדיוק ע"י היבואן.
כך שאין כל ספק שמדובר בפתרון המושלם, עבור מי שמבקש לקנות רכב חדש, אך אין ברשותו את ההון ההתחלתי אשר יאפשר לו לרכוש את הרכב מהיבואן.

 

מה חשוב לדעת על העסקה?


רכישת רכב חדש, מהווה כצעד חשוב ומשמעותי בחייו של אדם – כידוע, מדובר בעסקה אשר מצריכה הוצאת סכומי כסף גדולים ורוב האנשים חוסכים לקראתה במשך שנים. מהסיבה הזאת, הגיוני שעולות שאלות לגבי מה מסתתר מאחורי עסקאות 0 קילומטר ומדוע המחיר הינו זול משמעותית בהשוואה למחיר המוצע על ידי היבואן.
ובכן, כאשר מדובר ברכבי 0 קילומטר, היד הראשונה היא למעשה זאת של סוכנות הרכב או חברת הליסינג, מולה מתבצעת העסקה וברישיון הרכב, הלקוחות נרשמים כיד שניה.
מכיוון שסוכנויות וחברות אלו, רוכשות כמויות גדולות של מכוניות מדגמים שונים, הן זוכות להנחה משמעותית מהיבואן – מה שמאפשר להן להוציא למכירה את אותן המכוניות אשר רשומות על שמן במחיר שהינו נמוך במידה כזאת או אחרת מהמחיר המומלץ לצרכן – וכך למעשה הלקוח יכול ליהנות מאותה ההוזלה.
החיסרון של עסקה זו, טמון בעובדה שהלקוח נרשם כיד שנייה, מה שיכול להשפיע על המחיר בו ניתן יהיה להציע את הרכב למכירה – במידה ובעתיד בעל הרכב, יבקש למכור אותו.

 

היתרונות של עסקאות 0 קילומטר


כאמור, היתרון המרכזי של עסקאות אלו טמון באפשרות ליהנות מרכב חדש במחיר אטרקטיבי – לרבים מהאנשים אשר מבקשים לקנות רכב, אין את ההון ההתחלתי לרכישת רכב חדש מהיבואן ולכן, עסקה שכזאת מהווה את הדרך היחידה הודות לה מתאפשר להם ליהנות מרכבי חלומותיהם.
מעבר לכך, חברות הליסינג וסוכנויות הרכב, פועלות על מנת להקל על הלקוחות בהליך ביצוע העסקה ולכן, לרוב, הן גם מציעות בעבורם פתרונות מימון שונים והסדרי תשלומים נוחים ומותאמים ליכולותיהם.
הליך רכישת רכבי 0 קילומטר יהיה לרוב פשוט, הסוכנויות והחברות מציעות קשת רחבה של דגמי רכבים חדשים לבחירה, כאשר, כל מה שהלקוח צריך לעשות, זה פשוט לבחור מתוך אותו ההיצע, את הדגם המבוקש על ידו.
בשלב הבא, מתקבלות ההחלטות על אופן המימון ו/או הסדרי התשלומים (כאשר, לרוב חברות אלו עושות מאמצים בשביל ללכת לקראת הלקוחות) והלקוח מתבקש לרכוש ביטוח רכב חובה ולבצע את העברת הבעלות – בסיום תהליך קצר זה, הלקוח יכול להתחיל וליהנות מהרכב החדש אשר בבעלותו.

לסיכום, היתרונות של עסקאות 0 קילומטר הם רבים ומגוונים, יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל אותם היתרונות (ולא להיתקל ב"הפתעות" לא צפויות), קיימת חשיבות גבוהה לבחור את החברה מולה תתבצע העסקה בקפידה.
מומלץ לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה, בעלת שם ומוניטין, המתמחה בעסקאות 0 קילומטר ומציעה היצע רחב של דגמי רכבים לבחירה.
אז אם גם אתם מעוניינים לרכוש רכב 0 קילומטר ומבקשים ליהנות מהטוב ביותר אותו תוכלו לקבל, תשמחו לגלות כי במקום הזה בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.
מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר היום ולקבל את כל הפרטים על עסקאות 0 קילומטר ועל דגמי הרכבים השונים המוצעים.
 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה