מגזין הומלס

ביטוח דירה שכורה

ביטוח דירה שכורה

ביטוח דירה שכורה הוא ביטוח המתאים גם לבעלי הדירה המחזיקים בנכס ורוצים לבטח את הדירה וגם לשוכרי דירה הנכנסים לבית לא שלהם ורוצים לבטח את התכולה והרכוש שלהם הניכנס איתם לבית.

14/07/2021
פיננסים

 

 ביטוח דירה שכורה הוא ביטוח דירה רגיל המתחלק לשניים: ביטוח תכולה וביטוח מבנה. ביטוח דירה שכורה יכול להיות כל אחד מהשניים או ביטוח מקיף הכולל את שני האלמנטים הללו יחד.

 

מי צריך לעשות ביטוח דירה שכורה

ביטוח דירה שכורה הוא ביטוח שלא רבים עושים אותו בדירות שכורות, ישנות או דירות שותפים בתל אביב למשל, אלא אם כן מדובר בדירות יוקרה או דירות בהן הדיירים מחזיקים בציוד יקר, בין אם ציוד הקשור לעבודה או ציוד אישי כמו: ציוד אולפן, תכשיטים, ציוד מחשוב וכדומה. ביטוח דירה שכורה מתאים לטווח הארוך יותר, לבעלי דירה שמשאירים ריהוט בדירה ורוצים לבטח את הדירה ואת תכולתה. ביטוח דירה שכורה, תכולה ומבנה ייתן להם מענה מלא וכיסוי מלא מול כל דבר שיכול לקרות לדירה כמעט, החל מנזילה או הצפה, בין אם אצלכם או כזאת המגיעה מהשכנים, שריפה, רעידת אדמה, פריצה ושוד וכל נזק אחר שכלול בפוליסה.

טיפ: צריכים לעשות ביטוח דירה שכורה? וודאו שאתם מקבלים גם ביטוח צד ג' וכך גם אם תקרה תאונה לאורח בבית או לציוד שלא שלכם תוכלו ליהנות מהביטוח על כך.

 

מה חשוב לוודא שיהיה בפוליסת ביטוח דירה שכורה

ביטוח דירה שכורה הוא ביטוח עבור בעלי הדירה ועבור שוכרי הדירה. אם אתם עומדים לעשות ביטוח דירה שכורה רצוי שתוודאו במעמד החתימה על החוזה לנכס כשוכרים, שהמשכיר, בעל הנכס, הוסיף את שמכם אל הפוליסה וכך על ידי סעיף הנקרא 'סעיף שיבוב' המאפשר לחברת הביטוח לתבוע מהדייר הגר בפועל בדירה את הכספים ששולמו לבעל הנכס או לצדדים שלישיים, תהיו מכוסים.

ביטוח דירה שכורה הוא אינטרס גם של בעל הנכס וגם של השוכרים כך שבכל מקרה של נזק לדירה או למי שנמצא בה, השוכרים או האורחים, יהיה כיסוי ביטוחי על כך. ביטוח דירה שכורה הוא ביטוח חשוב עבור כל בעל בית במיוחד מכיוון שבמקרים רבים נוצרות בעיות עם שוכרים בעייתיים הגורמים נזק לדירה ולרכוש בה. מצד שני יש שוכרים שלא מבוטחים ונגרם להם נזק בדירה מצד שכנים או מכל סיבה אחרת שהם נדרשים לשלם לבעל הבית שתובע זאת מהם אך לו היה להם ביטוח דירה שכורה הם לא היו צריכים לשאת בהוצאות הללו.

 

שכן טוב הוא שכן מבוטח – ביטוח דירה שכורה

לא אחת אנו נתקלים בנזקים הנגרמים לדירה כלשהיא על ידי דירה סמוכה. מקרים רבים נגרמים בשל נזילה המתחילה בדירה מעל או ליד הדירה בה אתם גרים. ביטוח דירה שכורה יכסה את הוצאות האבחון והתיקון של נזילה שיכולות להיות גבוהות במידה ולא ניתן לאתר בקלות את מקור הנזילה. יש כיום יכולת לחברות האינסטלציה להשתמש במצלמות אינפרה אדום ועל ידי צילום תרמי לזהות את מקור הנזילה הסמויה בקיר, בתקרה או ברצפה בקלות ובמהירות ולטפל בה באופן נקודתי, בלי לגרום נזק לקיר, בלי להפוך את הריצוף ובלי להרוס את הקיר לאורך כל קוו הצנרת.

על מנת שתוכלו ליהנות משירות זה ותחסכו עבודה, בלגן, זמן וכסף לכם ולבעל הבית, תוכלו להיעזר בביטוח הדירה למימון הוצאה זאת והזמנת שירות האינסטלציה הייחודי הזה לטובת כולם. כך תתקנו את הנזילה, הסתימה, ההצפה או הפיצוץ בצינור ואף תוכלו להחליף צנרת בצורה מהירה ופשוטה שלא תשבית לכם את הבית ותחזיר את הדירה למצבה התקין. תוכלו גם להיעזר בדו"ח של חברת באינסטלציה ולהגיש אותו לחברת הביטוח על מנת שהיא תשלם על עלות האבחון והתיקון!

לביטוח דירה ועוד ביטוחים  פנו לפורטל הביטוחים הגדול בישראל

דרך מנחם בגין 156, ת"א 6492108

טלפון: 073-272-5261

www.2bit.co.il
 

כתבות נוספות


היתרונות של קרנות השתלמות
קרנות השתלמות נועדו במקור כאמצעי חסכון למימון הכשרות כגון כנסים מקצועיים ולימודיים, עבור עובדי מדינה. עם השנים, חל שינוי מהותי בנידון וקרנות אלה הפכו זמינות לכל האוכלוסייה בישראל ולכל מטרה שהחוסך מחליט עליה. מאחר שאנשים מצביעים עם הארנק לגבי קרנות אלה, משמע שיש כאן משהו שעובד לטובתם. ואכן, יש להם לא...הר הכסף וכל מה שצריך לדעת בנושא ב2021
הידעתם? למעלה מעשרה מיליארד שקלים בישראל עדיין מוגדרים בתחילת שנת 2021 ככספים אבודים. האם חלק מזה שייך לכם?כל הסיבות לקבלת החזר מס מהמדינה
רבים מאיתנו מכירים את המס בתור התשלום שעלינו לשלם למדינה כל חודש בחודשו. אך מה שרבים לא יודעים הינה האפשרות לקבל החזרי מס וישנן סיבות ודרכים רבות לקבל החזר מס מהמדינה.4 דברים שחשוב לדעת כשרוכשים נכס להשקעה
תשואה יציבה יכולה לעזור לכם להשיג ביטחון פיננסי עם נכס נדל"ן להשקעה. אבל רגע לפני שאתם מגייסים הון עצמי, לוקחים משכנתא וחותמים על חוזה – יש לפחות 4 דברים שכדאי לכם לדעת


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle